Kızlar Epilasyon makinasından memnun olanlar Varmı???

Başlatan FeHi, 17 Eylül , 2010, 09:21:09

« önceki - sonraki »

fıstık

valla ben gidiyorum kuaföre sir ağda ohhhhh mis gibi oluyo heryerim :k06:

мiŁenα.

bu konuda sir ağdayı tek geçerim kızlar :icon_thumright:

Ablam kuaför 40 milyona aldı sir agda makinasını agda kutusud 3 milyon bitince alıyor..

geçen arkadaşımın kınası vardı ona yaptı çok memnun kaldı..biraz acıtıyor ama alışıyor insan..

yaptıran kimseden memnuniyetsizlik duymadım.bende alıcam makina şimdi acayip azaltıyor..

helede dopumdan sonra kesinlikle kullanın hamilelikte tüyler azalır kökler incelir sir ağdayla alıp devam ederseniz müthiş azalma oluyor :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hamıle kalmadan önce epılasyon aletı her tarafıma kullanıyodum hıcde acımıyodu  hamıle kaldıkdan sonra malum  göbek zorluyo :k06: :k06: :k06: en kolayı eldıven   :icon_thumright: :icon_thumright:bırde ayın eskısı  :icon_thumright: :icon_thumright:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SeliN59

HİÇ MEMNUN DEĞİLİM BACAĞIMI BİLE ALAMIYORUM ACITIYO ADAYLA ALIYOM HERYERİMİ BİR AY TEMİZİM

FeHi

Heryere katlanırsın işte bikini bölgesi zor zor zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ırmak184

lazer yaptırmak istiyorum ya kökünden kurtulsam en nefret ettigim yer  :-ooo lazerlede kesin çözüm olurmu acep...

мiŁenα.

3-4 seansta bitiyor diyorlar tabi bölgeden bölgeye değişiyor..

en kesin çözümmm  :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

inşallah kesin çözüm olur,bir arastırıcamda yaptırayım bir an önce..

βαlκιz

bende lazer düşünüyorum
sprey daha çok çıkarıyo yaa  :k06: :k06:

ben yüzüme lazer yaptırcaktım 7-8 sean dedi her ay gitcem ohoooo sanki duyan recep ivedik gibi kıllıyım tüylüyüm sanar  :ehi: :ehi: :ehi: komple vücut yaptırsam demek 3 sene sonra biticek çok uzun sürüyo yaa  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Lazer doğurganlığı üremeyi olumsuz etkiliyo diyolar ama :icon_scratch:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla ben epilasyon aletimden çooook memnunum braun un en son çıkardıgı oynar başlı ışıklı suda çalışandan..banyoda suyu açıyorum altında alıyorum hiç acıda olmuyo..ilk başta elektrik çarpar die korktum ama bişiy olmuyo..koltuk altınada ideal resmen yarı yarıya azalttı.. bikini bölgesinde agdadan şaşmıycan en temizi o bence..

βαlκιz

yüzde kullanılırmı makineler makine çok iyi aslında
yüze zararı olurmu
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

epilasyon makinem  var kuaföre gidemediğim zamanlarda makine mi kullanıyorum çok ta memnunum.

βαlκιz

bende alim bari niye boşuna spreyle ugraşıyorum ki  :dontknow:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hem sprey aynı traş bıcagı gibi hem siyahlaştırıyo hem çogaltıp kalnlaştırıyo..
epilsyon aleti hem azaltıyo bide kılları zamanla tüyleştiriyo inceltiyo..tavsiye ederim walla özellikle koltk altına