Kızlar Epilasyon makinasından memnun olanlar Varmı???

Başlatan FeHi, 17 Eylül , 2010, 09:21:09

« önceki - sonraki »

FeHi

Yeni çıkmış suda kullanılıyomuş hiç acı çekmiomuşsun kullanan birinden duymuştum sonrada Braunun sitesinden baktımda pek inandırıcı gelmedi gibi çünkü ürün hakkında kimse yorum yapmamış :icon_scratch: Yoksa Geleneksel Çamsakızına devam mı ??? ??? Ağrısına dayanamıyorum onunda yaa Keşke ağrısızını çıkarsalarrr pöfffffff :icon_scratch: :icon_scratch:

birgül87

epilasyon aletini sadece bacaklarım için kullanıyorum memnunum onun dışında tuy dokucu krem en acısızı bence ve memnunum işte en azından acı yok :dontknow:

Uploaded with ImageShack.us

FeHi

derbeder

bacaklarim ve kol altina epilasyon aleti kullaniyorum. malum bolgeye agda kullaniyorum.
en kolayi belkide krem ya da jilet (aci istemeyenlere), ama ikiside ayni 2 gun sonra kasinip duruyorsun ve killar cikiyor. bunu sevmedigim icinde agda kullaniyorum ve 1 ay boyu rahat ediyorum. tamam biraz aci cekiyorum, ama aci cekmeden guzellik olmaz degil mi?  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

FeHi

Alıntı yapılan: angel81 - 17 Eylül , 2010, 12:47:42
bacaklarim ve kol altina epilasyon aleti kullaniyorum. malum bolgeye agda kullaniyorum.
en kolayi belkide krem ya da jilet (aci istemeyenlere), ama ikiside ayni 2 gun sonra kasinip duruyorsun ve killar cikiyor. bunu sevmedigim icinde agda kullaniyorum ve 1 ay boyu rahat ediyorum. tamam biraz aci cekiyorum, ama aci cekmeden guzellik olmaz degil mi?  :k06:
Bacağa ve koltuk altını ağdayla halledebiliyorum ama zıkkım gire o malum yere kullanmıyorum 1 yapıştırıyom 2'ciyi yapıştırmaya yüreğim yok işte yokmu bunun biçaresi yaaaaaaaaaaaaaaaa :'( :'( :'( :'(

derbeder

Alıntı yapılan: FeHi - 17 Eylül , 2010, 12:51:19
Alıntı yapılan: angel81 - 17 Eylül , 2010, 12:47:42
Bacağa ve koltuk altını ağdayla halledebiliyorum ama zıkkım gire o malum yere kullanmıyorum 1 yapıştırıyom 2'ciyi yapıştırmaya yüreğim yok işte yokmu bunun biçaresi yaaaaaaaaaaaaaaaa :'( :'( :'( :'(
gozunu kapatip bir anda cekeceksin :D tabii agdayi curutmek lazim, biliyorsundur diger yerlere kullaniyorsan.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

) SaMiRa (

ben ağdaya gidiyorumçok rahat kendim yapıştırınca çekemiyorum konuşurken bi bakmışım bitmiş
makineyi bacaklarımda kullanıyorum

DENİZGÖZLÜM81

ben epilasyon aletini koltuk altına bacaklara ve bikini bölgesinde  kullanıyorum ilk zamanlar sorun yaşadım ama şimdi çok şükür rahatım daha sonra başlığı yıkıyorum uzamadan alırsanız hiç acı olmaz kızlar

Balböceği

Selam kizlar, Bende gecen gun baktim hem kesiyor hemde parfum veriyordu koltuk altina esim bosver bunu ben sana alirim dedi aMA sizin dediginiz gibi canimizi yakmayan sey hem jilet hemde tuy dokucu krem  :ehi: :ehi:

FeHi

Bende daha evvel gidiodum konuşuodum bi bakmışım bitmiş, Şimdi ise taşındım başka yerede güvenip gidemiyorum, artislendim kendi kendime alcam dedim beceremedim ne uyuz oluyorum yawwwww :cussing: :cussing:

βαlκιz

bende alıcam ama karar veremiyorum
tüy dökücü sprey kullanıyorum şimdilik
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

su1023

Epilasyon aletini çok zorda kalmadıkça kullanmıyorum aşırı kıl döndürüyor çünkü....batıklar zamanla ve oynadıkça yara halini alıyor..ağdadan başkası paklamıyor anlayacağınız...
Bu arada bu tüy dökücü kremler bir işe yaramıyor ya ama aranızda kullanan cok...acaba ben mi cok kıllıyım :ehi:

βαlκιz

ben yeni çıkan spreyi kullanıyorum çok memnunum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Balkizim weetin spreyinimi kullaniyorsun bacim ben hazir agda bantlarrini aldim koltuk altimi oyle bi hasat ettiki kan oturdu resmen bende bacaklarimi kullanmistim kisa bir sure sonra internet haberlerinde herkes sikayetci oldugunu duydum ogun bugun daha kullanmadim weetin tuy dokucusunu kullaniyorum oda idare eder iste agga super bisey tam benlik  :k06: :k06: cektigin anda hepsi gelcek makine almayi dusunuyorum hala dusunuyorum

βαlκιz

bende agda bantı almıştım aslında çok iyi ama yapış yapış ettti kollarımı sinir oldum