27 Nisan , 2024, 11:51:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yengem araştırmamı ve danışmamı istedi

Başlatan birgül87, 17 Eylül , 2010, 03:39:19

« önceki - sonraki »

birgül87

17 Eylül , 2010, 03:39:19 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2010, 03:43:39 birgül87
dayımın kızı var halenur 2 yaşında ve kardeşi 11 aylık muberra  kardeşi olana kadar hersey normaldi ama şimdi herşey tersine döndü
son 4 aydır halenur surekli aglıyor sebepli sebepsiz çok şiddete egilimli bir çocuk oldu istediği olmasın en ufak bi şey halıları ısırıyor aynı şekilde annesini ve kardeşinide çok şımardı bildiğiniz gibi değil vurmalar herkeze bagırmalar kardeşine zarar vermeler v.s
ailesi çok sabır gösteriyor konuşuyolar surekli onunla ama hiç bir gelişme yok kızdıkları zaman da oluyo tabiki ama işe yaramıyor çok kötu durumdalar sizce ne yapmaları gerekli bu durumda ben bile rahatsız oluyorum yani ben oraya gidemiyorum onlar geldikleri zamnda komşular çok rahatsız oluyo çünkü çok felaket aglaması var kendini yere falan atıyor kıskançlık belliki ama bilmiyorum ya ben rahatsız oluyorum anne ve babası nasıl dayanıyo bilmiyorum rabbim sabır versin tabi ama bi uzmana mı göturmeli ne yapmalı bilemedim
bir başladımı aglamaya 3 saat aglayabiliyoar ama gözyaşı yok of offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff çok zor  düşünmeye baladım acaba benm oglumda böyle olurmu?
önerilerinizi bekliyorum gercekten çok zor bi durum :(

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Allah sabir versin

Bence pedagoga götursunler pek bilgim yok ama dediginiz gibi kiskanclik olabilir, en zor yasta zaten 2 imi cocuklar icin 2 yas sendromu kendini guvensiz hissedermis

anne ve babanin ilgisini istermis

oglun icin ayni olurmu bilinmez tabiki insaaAllah olmaz

ama siz bence bir uzmana danisin Allah korusun dahada tehlikeli  seyler olabilir

Birde kizini bebekten uzak tutsun olabildigince gözleri ustunde olsun..

FeHi

Zor ya Allah yardımcıları olsun İnşallah :icon_thumright: şimdiki kuşak böle bazen düşünüyorum Bizimde kardeşler arasında 2'şer yaş farkı var acaba bizde aileye bu kadar zorluk çıkartıyomuyduk :icon_scratch:

βαlκιz

aralarında ki yaş farkı az
kıskanıyodur tabiii bide 2 yasında en inatcı oldukları zaman
bencede pedegoga götürsünler ve mümkünse 2 yasındakiyle daha çok ilgilensinler
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: