27 Nisan , 2024, 12:55:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

___kıymık___

Carolin neden beş parasız kaldıkı  :icon_scratch:
gecen yıl sezon sonu ızlıyememiştım :-\
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Eylül , 2011, 23:49:06
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Eylül , 2011, 23:30:55
bende begendım bu bolumu gecen hafta saçmalıklarr fazlaydı ama bu hafta toparlamıslar

aliye acıdımm yaaa yazıkkk

bencede o bebek carolinin
ilahi nur zaten carolininmisss  :k06: :k06:
benim merak ettigimmmm cemile'nin bebisi  :honk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

o esnada tv sesını kısmıstı ınternettekı fılme odaklanmıstım kaçırmısım demek onunmuymuşş  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 14 Eylül , 2011, 00:30:22
Carolin neden beş parasız kaldıkı  :icon_scratch:
gecen yıl sezon sonu ızlıyememiştım :-\
gelin bana sorunnn bende bilmiyorummm
haaaaaa oynasi olacak herif tum parayi aldi kactiyaa belkim ondandir...

ama varyaa cok uzuldum carolineee ahh bu kadinlarr tek baslarina neler yasiyorlarr  :y25: :y25: :y25:

___kıymık___

aman üzülcek başka kışımı kalmadı edoş
yuva yıkanın yuvası olmazmış :violent1:
ohhhh canıma degsin :laughing7:

Balböceği

Bende uzulmezdim eminim ama dogumdan sonra oldu istee  :ehi:

___kıymık___

neyseki bu duygu kalıcı degıl ;D
gecer yakında
özüne dönersin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

evet yaa dünkü bölüm çok güzeldi ama ben bir b.. anlamadım çünkü misafirim vardı  :cildir: :cildir: :cildir:
az biraz izledim ben bebeğin carolinin olduğunu ilk bölüm anlamadm dedimki isteksiz oldu ya ondan kimse sevmiyor bebeği  :k06: şok oldum eeee şimdi cemilenin bebek düştümü yoksa ölü falan mı doğdu yoksa aldrdı mı  :icon_scratch:

Balböceği

O nuda gelecek haftalarda gorecegizz..  :k06:
ama berri'nin bebegi kesin ahmet'ten diyorum... hakan'la flort olmus sonra evlenmisler
anladigim kadariyla. bu kiz hamileyse eger o zaman belli olmamismiii  ::)

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Eylül , 2011, 14:47:59
O nuda gelecek haftalarda gorecegizz..  :k06:
ama berri'nin bebegi kesin ahmet'ten diyorum... hakan'la flort olmus sonra evlenmisler
anladigim kadariyla. bu kiz hamileyse eger o zaman belli olmamismiii  ::)

kız nasıl ahmetten olucak bu çocuk olayın üstünden nerden baksan 3 sene geçti ahmet hapiste o zamandan beri bebek daha 4-5 aylık anca.hapisten kaçıp berrinle beraber olma ihtimali sizce yüzde kaç bence %0 çocuk hakanın ahmetin değil  :toothy10: :toothy10: yaparken ben yanlarındaydım rahat olun  :toothy10:

Balböceği

Ben demiyom zati arkadaslar diyo ahmet'ten diyeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tweety0555

bebegın carolının oldugunu nerede hangı sahnede soyledı ya ben kacırmısım :-\

elif35

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Eylül , 2011, 23:58:28
bebegın carolının oldugunu nerede hangı sahnede soyledı ya ben kacırmısım :-\

söylemedi canım caroline ekber denen o kıllı adama anlatıyordu o anlattıkça görüntüler geldi  ordan anlaşıldı  :wave:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

fragmanı gördüm az önce
crolin geliyor cemilegilin evine

aydinays

İş için Cemile'nin kapısına giden Caroline, temizlik işiyle karşılaşınca şok olmuştur. Yıllar önce Cemile'nin temizlik işine gittiğini öğrenen Neriman'la Caroline, onun temizlik yaptığı eve misafirliğe giderek, Cemile'yi Osman'ın gözü önünde küçük düşürmüşlerdi. Cemile, bunun intikamını almak için, Caroline'e temizlikçilik işini vermiş, Caroline, bu iş karşısında şaşkına dönünce Cemile, evlatları için zamanında kendisinin de temizlik yaptığını hatırlatmıştı.

Dizinin yeni bölümünde, izleyiciyi yine heyecanlı sahneler bekliyor. Cemile Caroline'e Mustafa için para veriyor. Parayı alan Caroline, bunu Ali Kaptan'la paylaşınca, Cemile'nin bu parayı sadaka niyetine verdiğini düşünen Ali Kaptan çılgına dönerek parayı sokağa savuruyor.

Aylin'le Murat için artık ayrılık vakti gelmiştir. Öte yandan Mete, git gide Jale'ye kapılmaya başlamıştır. Bir yanı ondan uzak dururken, bir yanı yakınında olmayı istiyor. Berrin çalışmak istiyor, Hakan şiddetle buna karşı çıkıyor. Hakan'ın babası Cemile'ye onu işten çıkartması için gözdağı veriyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

derbeder

neler oldu dun? biri bana anlatsinnnn  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!