28 Mart , 2024, 12:19:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

vee basladii  :k06:

Osman hic  olmamis ben kucuk osmANI istiyorumm  :k06:

Balböceği

Tövbe tövbe bende küfür ettim oğlana  :ehi:

Bu yüzüne s.... Nerde bulmuşlar dedim  :toothy10: :toothy10:

Biraz sesli düşünmüşüm de  :suclu: kızdım kendime ama  :ehi:

FİGENN

dizide insanları yaşlandıracağız diye çirkinleştirmişler   :igrenc:

Balböceği

Aynen, Hakan yaslanmış ama babası turp gibi  :ehi:

muhribe

arkadaş, her dizinin bir ömrü var

rahmetli olduysa at üstüne toprağı kapat

bunlar canlandıracaz diye şebeğe çeviriyorlar iyice  :igrenc:

laracroftt

ayy hakkaten tovbe bısmıllah ne cırkın sey o osmanın yerıne gelen cocuk :honk:  o balerın sanırım sonerle tanısacak cocuklarıda sevıyor denıze anne bıle olur belkı :k06:  denız yıldız da bı okadar guzel aylının kızı gıbı gercekten bayıldım cımcımeye :) cemıle cırkınlemıs,hakan olgunlasmıs guzel olmus, mete bı bıyıkla olmamıs hala cocuk, carolın aynı,hakanın babası genclesmıs,berrınde guzellesmıs ahmette fena degıl ama nıye cocuk yapmamıslar bunlar kadın sevmedıgı adamdan doguruyor , ölup bıttıgı adamdan cocuk yapmıyor hayret ??? Hasefe hanım hala yasıyor :ehi:  buarada kac yıl gecmıs yahu osman ılkokul 1e gıdıyordu lıseye baslamıs en az 8sene olmalı ama aylının kızı tas catlasın 5 yasında, anlamadım ben bu ısı ???

suzannn

İZLEDİM KLASİK TÜRK FİLİMİ GİBİ SONER KIZINA BAKMIYOR KARISINI İHANET SANIYOR HERALDE VARMIDIR GERÇEKTEN BÖYLE İNSANLAR

AYLİNİN CİMCİMESİNE BAYILDIM ÇOK ŞEKER MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN

BENDE BALE DERSİ VEREN KADININ SONERLE Bİ İLGİSİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM

Balböceği

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Eylül , 2012, 10:56:51
ayy hakkaten tovbe bısmıllah ne cırkın sey o osmanın yerıne gelen cocuk :honk:  o balerın sanırım sonerle tanısacak cocuklarıda sevıyor denıze anne bıle olur belkı :k06:  denız yıldız da bı okadar guzel aylının kızı gıbı gercekten bayıldım cımcımeye :) cemıle cırkınlemıs,hakan olgunlasmıs guzel olmus, mete bı bıyıkla olmamıs hala cocuk, carolın aynı,hakanın babası genclesmıs,berrınde guzellesmıs ahmette fena degıl ama nıye cocuk yapmamıslar bunlar kadın sevmedıgı adamdan doguruyor , ölup bıttıgı adamdan cocuk yapmıyor hayret ??? Hasefe hanım hala yasıyor :ehi:  buarada kac yıl gecmıs yahu osman ılkokul 1e gıdıyordu lıseye baslamıs en az 8sene olmalı ama aylının kızı tas catlasın 5 yasında, anlamadım ben bu ısı ???
o zaman 5 senelik egitim varmış herhalde  :ehi: :ehi: sacmalamislar  :ehi:

Balböceği

Buda bitiyor büyük bir zevkle izliyordum ama içine ettiler  :cildir:

Bluegirl

Şimdiye kadar bitirmedikleri kabahatti zaten  :igrenc:

nazlıyarim

bitsin artık  :igrenc: kaç koca eskitti cemile yani ne ballı kadın.bende yaş mevzusuna takılmış durumdayım aman saçmalıyorlar iyice
BENİM HALA UMUDUM VAR...

almila__

olan meteciğe oldu bitsin artık hakketen yaa
hakkaten arif de gitti bakalım cemıle yenı koca bulacak mı :laughing7: :laughing7:
meteye çok üzüldüm ama yaa
şu sarı kara fatmayla :toothy10: hakan biş iş peşinde ama iice baydıı dizi bitsin garii