29 Nisan , 2024, 09:02:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

Balböceği

Benimde en merak ettigim konu bu  :k06:

derbeder

Carolin, Ali'yi aldatıyor
Carolin, Ekber'i hafife alarak büyük bir hata yapar....

İzlenme rekorları kıran  dizi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de çok şaşırtıcı gelişmeler yaşanacak. Berrin'in kaçırıldığı haberi evde bomba etkisi yaratacak. Ahmet'le Hakan arasında yeni bir hesaplaşma daha başlayacak.  Bir an önce Türkiye'ye dönmeye çalışan Carolin,  Ekber'i hafife alarak büyük bir hata yapacak. Mete, Necati'nin  ispiyonları ve iftiralarıyla disiplin kurulunun karşına geçecek. Ali duruşma çıkışında  Cemile'den evden çıkmalarını isteyecek

http://video.milliyet.com.tr/Oyle-bir-gecer-zamanki-12-bolum_1_45869.htm?auto=1

:-ooo
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Bu dizide en nefret ettigim Bolum oldu Bu gece ...

Carolinle o ekbermidir nedir onlari oyle gorunce midem kalkti  :igrenc: :igrenc:

Nasil insanin ici cekiyor yatiyor hayret bisi
Killi killi utanmiyorda pislikler hemen kanali degistirdim  :cildir:

elif35

bencede yaaaaaaaaa iğrençti gerçekten bende bakmadım pislikler  :igrenc:

mete gene beni ağlatmayı başardı inci hocam bana mandolin aldı çünkü babam mandolinimi benim sırtımda kırdı dedi ya çok kötü oldum ben yaa  :crybaby2: gerçekten muhteşem rol yapıyor sanki rol yapmıyorda yaşıyor  :alkış: heralde okuldan atıcaklar onu  :sad1: sonerinde sırrını öğrenmiş bulunuyoruz hiç tahmin etmemiştim benim aklıma aylini zengin bir adama satıcak diye geldi ama yanılmışım çokcuk da yazık ne kadar masum  :aferin:

βαlκιz

ben dün izlemedim
sonerin çifligindeki adam kimmiş nesi  :icon_scratch: merak ettim
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 07 Aralık , 2010, 23:23:20
Bu dizide en nefret ettigim Bolum oldu Bu gece ...

Carolinle o ekbermidir nedir onlari oyle gorunce midem kalkti  :igrenc: :igrenc:

Nasil insanin ici cekiyor yatiyor hayret bisi
Killi killi utanmiyorda pislikler hemen kanali degistirdim  :cildir:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: aman YaRebbimmmm  :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:

balkiz ciftlikteki sonerin kardesiymis eskiden aylinle ayni okulda okuyormus. sonerin amaci aylini ona ayarlamakmis. pefff sacmaligin daniskasi oldu yaneh. zorla guzellik olurmu hic?  :icon_scratch:

buarada evet mete beni hem duygulandirdi hemde huzunlendirdi. en komik olanida agactan pencereyi kirarak iceri dalmasi  :toothy10: Allahim superdi gulmekten olduk aksam esimle.
ne bicim bir egitim sistemi o da ayri bir mevzu dogrusu. delinin biri tas atiyor kuyuya, 40 akilli cikarmak icin ugrasiyor.
bir ogrenci bunu iddia ediyor sadece..okullarindan calisan ogretmeni ise bir anda silebiliyorlar. disiplin kuruluna cagirmislar, ama suratlarinda meymenet yok hic. yani buyuk bir onyargiyla "zaten sana inanmayacagiz, sen istedigini anlat" dercesine dinliyorlar kadini...hic adil degil maalesef.

caroline cadisinada diyecek soz bulamiyorum, midesiz kadin. Aaaaaliiide hala ben aski sevdayi carolineden ogrendim desin, boynuzlariyla mutluluklar diliyoruz kendisine   :k06:

Lă_Tăhzen!

bende dun izlemedim ya cok saçma gelmeye basladı dizi sarmadı pek    :-\

βαlκιz

e sonerin kardeşi ayline mi seviyomuş
aylin onu tanıyomu
şimdi soner aylini kardeşine ayarlamıycak dimee  :ehi: bi bölüm izlemesem neler oluyo yaa
aşk ve ceza  vardı onu izledik dün bunu kaçırdım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: balkızZz - 08 Aralık , 2010, 10:09:48
e sonerin kardeşi ayline mi seviyomuş
aylin onu tanıyomu
şimdi soner aylini kardeşine ayarlamıycak dimee  :ehi: bi bölüm izlemesem neler oluyo yaa
aşk ve ceza  vardı onu izledik dün bunu kaçırdım
evet ayarlamaya calisiyor :D hahah birde dediki soner arabada "yarin yemek yiyelim sana birde cok onemli bir teklifim olacak." aylin saniyorki evlilik teklif edecek, havalara girdi bile  :-\ halbuki kardesiyle ilgili bir teklifte bulunacak.

nur eninde sonunda diziler guzelliklerini kaybediyorlar tabiiki, cunku dizide giris bolumu cok etkileyici oldu ve gelisme bolumu cok uzuyor gunumuz dizilerinde..bakalim neler olacak :D hos bende tumunu izlemedim aksam uykum geldi yattim internetten izliyordum zaten.

buarada sagcilar cok kotu solcular cok iyi gibi gosterilmis dizide, yane sagcilarin amaci yok gibi birsey gosterilmis. bana kalirsa al birini vur otekineymis. buyuklerimden dinledigim kadariyla sagcisida yapmis yapacagini solcusuda. bu dizide ise sadece sagcilar kotu gosteriliyor. zaten mhp liler bu dizinin setini basmislar sirf bu yuzden. yani buna gerek varmiydi bilemem, ama gerçekten uzak olmus.

βαlκιz

arada izlememek lazım ki heycanlı olsun ilk günki gibi
merak edelim herşeyi :occasion14: sonerde fazla yüz göz olmasın kızla yaa hayret bişey yazık kızaa

Balböceği

Mete Benide Duygulandirdir...  :y25: :y25:

Her baktigimda meteye tanidigim birini hatirlatiyor

Aglamasi, sinirlenme halleri rol degilde dediginiz gibi gercek geliyor insana  :y25:

asya81

derbeder

elif35

önceden osmana çok ağlardım şimdi meteye ağlamaya başladım dünkü bölüm yine çok güzeldii....o adamı varya elime geçirirsem parçalıcaktım dün akşam yolladığı eve bak yaaa hiç mi utanmıyor bu adam hem suçlu hem güçlü insanlardan nefret ediyorum ben yaaaa :cussing:dün kaynanama diyordum ben olsam o kadının ve çocukların yerinde o evi parçalar darmadağın eder yakar da öyle giderdim dedim aradan yarım saat geçti mete evi yakmaya başladı  :ehi:dedim keşke Allah'tan başka bişey isteseydim  :k06:kaynanamda nasıl gülüyo  :k06:

derbeder

en cok action dunku bolumdeydi zaten. ask, ihanet, ihtiras  :occasion14:
ama meteye bayiliyorum gercekten, cok tatli masaAllah  :nazar:  :k06:
yani tam deli oglan yaaa, bi gaz aldimi durdurabilene ask olsun. ben cemileye kiziyorum daha cok..cunku heriften oturdugu evi alacakti oyle bosanacakti. tam olarak alinin ne verdigini bilmeden hee tamam olur dedi. halbuki kaynanasi akil vermisti, oturdugun evi iste diye. eger vermezse bosanmasaydi. en azindan geberip gittiginde ev cemileye kalirdi.

buarada kart horoz aylini yikti gecti yaaa  :cildir: gerci haktir salak kiza..seviyordum o kizi, lakin dun evlenme teklif edecek edalariyla ne laflar etti evdekilere yaaaa  :-ooo :cildir: utanmaz arlanmaz sey. gozun asktan kor olsada ne haliniz varsa gorun denirmi ya? Allah korusun. tam ibretlik bir durum. ALlah kimseyi buyuk konusturup kucuk dusurmesin.

haa buarada suuu ahmetin cakma karisi ne salak yaaa  :toothy10: al beni koynuna filan dedi ya, koptum ben orda  :toothy10: