28 Nisan , 2024, 02:33:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

мiŁenα.

ben bu bölüme bakmadım içim deşiliyor  :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:   :violent1:  :violent1:

nefretim iyice kabardı  :BangHead:  :crybaby2:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bu adamında bu carolininde allah bin türlü cezasını versınnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :caca: :caca: :caca:

deli oluyorum ızleyınceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama ızlemedende olmuyorrr  :ehi:

Lă_Tăhzen!

aynen yaa sinir oluyorum izledikce yine izleniyor yavv ne gıcık bişey bu carolin ne yapısık hareketleri agzını kıvırısı  konusması :caca: uyuz şey

Demet_dk

CEMİLE BÜTÜN  ÇOCUKLARIYLA YATAĞA GİRİNCE
OSMANIN SÖYLEDİKLERİ İÇİMİ DAĞLADI
O SÖZLERİ BULUP TEKRAR DİNLEMELİYİM

ASLINDA UYUMUYORDUM DİYE BAŞLIYO 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ayyyyyyyyy ali öldümü acaba yok caanım ölmez demi :honk:

Balböceği

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

vay be hasefe hanim ne kadar iyi kaynana brawwo valla cok sevdim bu kadinin  :toothy10: :toothy10:
acaba benim kaynanam olurmu  ???

Bu arada puff neydi o zengin adamla kizin adi ya unuttum  :ehi: :ehi:

Tam bi beyfendi  :love3: kizin elbisesine bayildimmmm cok guzel oldu bu arada  :k06:

simdi Reklamlar...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

burda dızı bıttı  :ehi: :ehi:

edacım o yaşdakı kızlar genelde olgun erkeklerden hoşlanıyorlar ınsallah adam kıza kotuluk yapmaz  :amin:

kaynana çok ıyı gercekten ama o carolineden mıdem bulanıyor sarı gacı çok gıcıkkkk  :igrenc: :igrenc:

Balböceği

Sukurrrrr bizdede yeni bitti  :k06: :k06:

Kalp krizi gecirdi sanirsam zorlu oldu oyle serefsizlere bi b.k olmaz

derbeder

ya ben su sonerin kim oldugunu harbiden merak etmeye basladim  :icon_scratch:

buarada ya Rabbim kiz ne kadar güzel olmustuuu masaAllah  :love9: ayricaaa kizil sac cok yakisiyor bu kizaa yaaaaaaa.

Ali cok kotu bir hastaliga yakalanacak ve caroline cadisi onu terkedecek kalacak yine cemilenin eline  :laughing7: yaaa izlerken yerimde duramadim. herkes bi ayriydi yaaa :D hele Ali'nin yengesi yokmu  :toothy10: en komik olanida aksam yuzukleri takacaklarinda carolinle ayni tarz sac yapmalari ve toka takmalariydi  :toothy10:

hmm ogh olsun Ali'ye aldimi 3000 gaymelik yuzugu  ;D artik bi caroline baksin bi yuzuge  :toothy10: :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

izledik ailecek çocuklar bu dizi başlayınca çıt çıkarmıyo oturup koltuga bizle izliyolar valla  :ehi: :ehi: :ehi:
o soner otele götürdü kızda ona şey yapcak sandı  :ehi: :ehi: :ehi:
ama o adam kim ya  ::) ::) ::)
kaynana ne iyi ya bende öyle kaynana isterim  :k06: :k06:
aman o yengede carolini kıskanıyoo hahah saçları bile aynıydı ona özeniyo  :ehi: :ehi: :ehi:
ali hastalancak ve sonunda sanırım yine cemileye kalıcak kesin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 10 Kasım , 2010, 00:21:13

bir sartla...eger kocan Ali gibi biri olursa o kaynanayi sana hediye ediyoruz  :tongue3:
hahahaha ben her seferinde o kaynanayi izlerken "kaynanasi bu kadar iyi olanlarin genelde kocalari fos cikiyor" diyorum  :laughing7:
belkide kocalari fos ciktigi icin kaynanalari iyidir kim bilir  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

yok canım iyi kocalarada var öyle kaynanalarda var
belki allah göstermesin benim eşimde öyle olsa kaynanam melek kesilir belki benden yana olur
ama çok tatlı kadın ya ne iyii dimee oyy burda olsa yanaklarını sıkarımm öperim  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 10 Kasım , 2010, 09:39:05
Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 10 Kasım , 2010, 00:21:13

bir sartla...eger kocan Ali gibi biri olursa o kaynanayi sana hediye ediyoruz  :tongue3:
hahahaha ben her seferinde o kaynanayi izlerken "kaynanasi bu kadar iyi olanlarin genelde kocalari fos cikiyor" diyorum  :laughing7:
belkide kocalari fos ciktigi icin kaynanalari iyidir kim bilir  :laughing7:
Aksam bende bu kaynanadan istiyorum dedim  :k06: ama kocamin boyle olmasi lazim
allah korusunda  :amin: bildigim kadariyla benim kayinvalidede boyle bisey yapmis  :suclu: