29 Mart , 2024, 04:35:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 00:33:52
ah ah sonra nolcak acaba osman olayları anlatıyo ya demek bişey olmuyo onaa
:y25:

Ben ilk once oyunculari sonra dizinin konusunu cok begendim

meteyi daha once reklamlarda gormustum sanirsam osmanida  :k06: kimseye bisey olmasin kiz en son babalari kadini eve getirecegini soylediya sinirlerim zipladi  :cildir:

βαlκιz

o kadın nolcak cezaevinde yaa dövdüler yüzügünü aldılar pislerr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AyNi

herşey bir yanada, babası metenin mandolinini döverek kırdı ya, orası çooook kötüydü yaaa   :y25:

nasıl içim acıdı, sanki bana yaptı bunları babam  :crybaby2: :crybaby2: hiçbişey diyemedi mete yazık  :y25:

bide mete kapıyı yumruklarken, babasının yatak odasında metenin bebeklik resimlerine bakarken, bi yandan bebek seslerini duyması, bi yandanda metenin bağrışlarını duyması çok etkileyiciydi...

adama bi taraftan acıyorum, ama bi taraftanda çok kızıyorum... bu durumun sorumlusu kendisi... belki o k... karolini bıraksa yine bişeyler düzelebilir, ama ondan da vazgeçmiyor pislik...

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 20 Ekim , 2010, 00:38:17
o kadın nolcak cezaevinde yaa dövdüler yüzügünü aldılar pislerr
Ne b..ka yaradiki yuzugu kiz degerimi kaldi sence  :suclu:

derbeder

Alıntı yapılan: AyNi - 20 Ekim , 2010, 01:40:07
herşey bir yanada, babası metenin mandolinini döverek kırdı ya, orası çooook kötüydü yaaa   :y25:

nasıl içim acıdı, sanki bana yaptı bunları babam  :crybaby2: :crybaby2: hiçbişey diyemedi mete yazık  :y25:

bide mete kapıyı yumruklarken, babasının yatak odasında metenin bebeklik resimlerine bakarken, bi yandan bebek seslerini duyması, bi yandanda metenin bağrışlarını duyması çok etkileyiciydi...

adama bi taraftan acıyorum, ama bi taraftanda çok kızıyorum... bu durumun sorumlusu kendisi... belki o k... karolini bıraksa yine bişeyler düzelebilir, ama ondan da vazgeçmiyor pislik...

o sahnede dedigim birsey var sadece "dengesiz herif".
ne istedigini bilmeyen okuz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Reklamlarda framanini gordum ay carolin geliyor meymenetsiz kadin  :cildir:  bu dizide en takdir ettigim kisi babanne  :basardim:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aynen bende sinir oldum bu diziyi izlerken yaşlanırım ben valla be

βαlκιz

çocuklar evi terk ediyo dimee amcalarına gidiyolar galiba
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:y25:off parçalandım yahu bu diziyiizlerkene

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

karolinin konusması çok güzel ya
kadına sinir oluyorum ama konusması hoşuma gidiyor ;D

βαlκιz

bazende o adam onun taklidini yapıyo ya  :ehi: :ehi: süper oluyo

SeliN59

BEN KAROLİNDEN NEFRET EDİYORUM YAAA PİSLİK KADIN YÜZSÜZLÜĞÜYLE Bİ AİLEYİ NESILDA DAĞITTI

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: balkız - 23 Ekim , 2010, 01:45:22
bazende o adam onun taklidini yapıyo ya  :ehi: :ehi: süper oluyo
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:aynen

HASRET!M S@N@

ewet bu aksam yeni bölüm kızlar