tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

AککORTįє

iyi yapıyorlar ölede yapmak lazım bu köpeklere

SABIRTAŞI

BANA DİYORLAR OĞLUN BÜYÜDÜ ARTIK 2. SINIFA GEÇTİ OKULA KENDİ GİTSİN ARTIK DİYE ALLAH KORUSUN BÖYLE ŞEYLERİ DUYUYORUZ HEP BEN NASIL GÜVENİRİM YAVRUMU...HERGÜN SINIFINA KADAR GÖTÜRÜRÜM HEMDE İLK OKULU BİTİRENE KADAR İŞİM NE YAVRUMUN GİDEMİYECEĞİNDEN DEĞİLDE DÜNYANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ NASIL GÜVENİRİM ALLAH KORUSUN.. ÇOK KORKARIM BEN ÇOK HİÇ YANLIZ BIRAKMAM AMA BÜYÜDÜ ARTIK LAF SÖZDE DİNLEMİYOR.. İŞİM ÇOK ZOR BU YIL ÇOK. BAZEN BEN BİLE KORKUYORUM KENDİMDEN OKULA GİDİP GELİRKEN OĞLUMU ASLA GÜVENEMEM BAŞKALARINA...RABBİM KORUSUN DAİMA HEPİMİZİ BÖYLE PİSLİKLERDEN.. :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Haklisin busra ben de guvenemem ay nasil guveneyim 6 yasinda kardesim var anneme diyorum sakin bos birakma diye kiziyorum zor valla akil mantik isi degil  :sad1:

miray

Ask-i memnu fatmagulun sucu ne gibi iğrenç ötesi
diziler ve filmler oldukça daha neler olur kimbilir  :violent1:
Allahım korusun evlatlarımızı devir Cok kötü  :y25:

derbeder

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 17 Eylül , 2010, 00:14:57
dun cok azini izledim bu dizinin, o da bizimkilerin orda denk geldi. aynen senin dedigini dedim. millet cok taklitci, kurtlar vadisinden sonra her karakola dusen kendini polat alemdar zannetti. bundan sonrada butun sapiklar ya da sapik ruhlular bu tecavuzculere ozenirler. boyle dizilerin hepsine rtuk yasak getirmeli.
toplum ahlaki denen birsey kalmadi. hadi bizi ailelerimiz iyi kotu karinca kararinca yetistirdiler, ama ben bizden sonraki nesiller icin cok uzuluyorum. Allahim cocuklarimizi korusun ya Rabbim. eskiden sadece kiz cocuklari icin korkarlarmis, artik kiz erkek farketmiyor. millet bi delik buldumu firsati kacirmiyor. peff cok acik konustum, ama bu konuyu ben cok kafaya takiyorum arkadaslar. af edersiniz  :y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

FeHi

Alıntı yapılan: angel81 - 17 Eylül , 2010, 11:12:19
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 17 Eylül , 2010, 00:14:57
dun cok azini izledim bu dizinin, o da bizimkilerin orda denk geldi. aynen senin dedigini dedim. millet cok taklitci, kurtlar vadisinden sonra her karakola dusen kendini polat alemdar zannetti. bundan sonrada butun sapiklar ya da sapik ruhlular bu tecavuzculere ozenirler. boyle dizilerin hepsine rtuk yasak getirmeli.
toplum ahlaki denen birsey kalmadi. hadi bizi ailelerimiz iyi kotu karinca kararinca yetistirdiler, ama ben bizden sonraki nesiller icin cok uzuluyorum. Allahim cocuklarimizi korusun ya Rabbim. eskiden sadece kiz cocuklari icin korkarlarmis, artik kiz erkek farketmiyor. millet bi delik buldumu firsati kacirmiyor. peff cok acik konustum, ama bu konuyu ben cok kafaya takiyorum arkadaslar. af edersiniz  :y25:

SiRiNe

Kiz gulsahhhh yanlis yere yaziyorum belkide ama dun gece gule guleee tikandimm gece yarisi

gelinle damat dugunde neler dusunur konusuna ne yazmistin,,,

icimden görumceme kufur ediyordum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:Allahda seni guldursun emi

sirin arkadasim benim

Balböceği

Balkiz bittimi taciz hikayesi kizz  :k06: :k06:

Bak iyi atirladim Gosteriye gidiyorduk
merdivenlerden cikarken ogrencilerin avuclamasiyla karsilasmistim kiz hemen arkami donmustum  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bikerede babamla otobüse bindik ben ayaktayım yer yok babam oturdu
otobüsde boş sadece koltuklar dolu
ben orta kapının yanında duruyorum
adamın biri orta yaşlı ayaga kalktı geldi yanıma inmicekte ayakta duruyo yani
allah allah bana bakıyo falan bide uzun boylu bende açık giyinmemişim ama adam gögüslerime bakıyodu belki bişeyler görükür diye heralde sapık :cussing: sonra ben allah allah dedim bi adam duydu  sapık adama baktı ters ters spıkta hemen indi otobüstenn
bikerede okula gidiyorum minübüsteyim tıklım tıklım dolu ben oturuyorum yanımda bi adam ayakta şeyini dayamış koluma sürtüyo habire buna dirsegimi bi vurdum hemen çekildi kenara ay otobüslerde münübüslerdede rahat yok  :cussing: :cussing: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Anam bu tacizciler hep senimi bulurmus  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

allaha şükür böle birşey gelmedi başıma  ::)

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 21:02:25
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Anam bu tacizciler hep senimi bulurmus  :ehi: :ehi:
napalım gencim güzelim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Aytii

taciz demeyelimde sokak ortasında laf atanlar olurdu önceleri bende zamanla olgunlaştıkça daha da sert görünmeye başladım artık yolda yürürken bakışlarım çok sert  :D bakanlar birdaha bakmıyor   :laughing7:  :k06:

fıstık

ÜNİVERSİTEDEYİM KALDIĞIM ÖĞRENCİ MİSAFİRHANESİ İZMİR AĞAÇLI YOLDA BİLENLER BİLİR TENHADIR

KIZLAR SÜREKLİ BİSİKLETLİ Bİ TACİZCİDEN BAHSEDİYOR O GÜNLERDE BENDE DUA EDİYORUM BANA DENK GELSİN DİYE

OKULDAN DÖNÜŞTE OTOBÜSTEN İNDİM YÜRÜYORUM KARŞIMDAN Bİ BİSİKLETLİ GELDİ BEN ORALI OLMADIM

İLERDEN DÖNDÜ BANA DOĞRU GELİYOR TAM YANIMDAN GEÇERKEN BEN ARKAMA DÖNDÜM TABİ ELLEYEMEDİ ELİ HAVADA

KALDI ELİMDE KALIN Bİ KLASÖR VARDI KAFASINA FIRLATTIM OHHHHHHH CANIMA DEĞSİN

SONRADA ANA AVRAT...... DÜZ GİTTİM :suclu:   BİŞİLER SÖYLEDİ SENİN AZINA MIÇARIM VS. BİŞİLER DEDİM