27 Nisan , 2024, 12:18:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2010, 19:38:37
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 15 Eylül , 2010, 19:34:50
Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2010, 19:23:44
Kizlar hakikaten masallah buyukten kucuge dogru taciz edilmisiz ben taciz konumu sildim cunku hep icimde sakladigim bi olaydi burda zirt pirt gormek sinirimi bozdu sildim valla bi doktora gitsek iyi olurdu  :ehi: :ehi: :ehi:
EDACIM BEN SENINKINI OKUMADIM  :dontknow:
Sildim bacim nasil biseydi dersen komsunun oglu taciz etmisti oyle bisey iste  :ehi: :ehi:
YA COK KOTU SEYLER HEPIMIZE GECMIS OLSUN NE DIYIM NASIL CESARET EDIYOLAR BILMIYOM IGRENC SEYLER  :igrenc:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 15 Eylül , 2010, 19:41:01
Kizlar hakikaten masallah buyukten kucuge dogru taciz edilmisiz ben taciz konumu sildim cunku hep icimde sakladigim bi olaydi burda zirt pirt gormek sinirimi bozdu sildim valla bi doktora gitsek iyi olurdu  :ehi: :ehi: :ehi:
Sildim bacim nasil biseydi dersen komsunun oglu taciz etmisti oyle bisey iste  :ehi: :ehi:
YA COK KOTU SEYLER HEPIMIZE GECMIS OLSUN NE DIYIM NASIL CESARET EDIYOLAR BILMIYOM IGRENC SEYLER  :igrenc:
aynen ya bide bu insanla komsuyuz dusun dugunu oldu gittik cocuklari oldu gitik cocugum daha kucugum yani ilk okul 1 2 ye gidiyorum  :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2010, 19:44:30
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 15 Eylül , 2010, 19:41:01
aynen ya bide bu insanla komsuyuz dusun dugunu oldu gittik cocuklari oldu gitik cocugum daha kucugum yani ilk okul 1 2 ye gidiyorum  :cildir:
YA COK SUBYANCI VAR ORTALIKTA BENDE COK KUCUKTUM  :crybaby2: YA ALLAH BELALARINI VERSIN NEYSE DUA EDELIMDE AZ ZARARLA KURTULMUSUZ  :y25: TECAVUZ EDIP OLDURENLERDE VAR  :violent1:

Balböceği

Elbette kiz simdi guluyorum yazarken ama benim bu olayi kimsecikler bilmiyor ilk defa buraya yazdim rabbim butun cocuklari korusun  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2010, 19:51:03
Elbette kiz simdi guluyorum yazarken ama benim bu olayi kimsecikler bilmiyor ilk defa buraya yazdim rabbim butun cocuklari korusun  :amin:
INANIRMISIN BENDE ILK BURAYA YAZDIM  :'( BENIMDE KIZIM VAR HOS OGLAN COCUGUNADA YAPIYOLAR ADILER  :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 15 Eylül , 2010, 19:54:53
INANIRMISIN BENDE ILK BURAYA YAZDIM  :'( BENIMDE KIZIM VAR HOS OGLAN COCUGUNADA YAPIYOLAR ADILER  :violent1:
al bendende o kadar oglan cocugu kiz diye ayirmiyorlar anam tavuga essege bile cokuyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne adiler var dunyada  :cildir: :violent1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2010, 19:56:30
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 15 Eylül , 2010, 19:54:53
al bendende o kadar oglan cocugu kiz diye ayirmiyorlar anam tavuga essege bile cokuyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne adiler var dunyada  :cildir: :violent1:
:ehi:  :ehi: AY GULUNECEK BISEY DEGIL AMA ISTE INSANLIKTAN NASIP ALAMAMIS HAYVAN BILE DENILMEYECEK INSANLAR BUNLAR  :violent1: RABBIM SORSUN HESABINI PISLIK TORBALARI  :violent1:

Balböceği

:amin: :amin: :amin: :amin:

Bu dunyada hersey cinsellikten soruluyor  :suclu:

SABIRTAŞI

hepinize çok geçmiş olsun kızlar...rabbim esirgesin böyle şerefsizlerden adi insanlardan insan denilmeyecek kadar iğrenç mahluklardan......korusun ALLAHIM HEPİMİZİN EVLATLARINI BÖYLE SAPIKLARDAN.....OLMAZMII HİÇ BENİMDE GENELDE YA PAZARDA OLUR ELLE TACİZ YADA DOLMUŞLARDA.....İNANIN BANA BİRİ Bİ HAFİF DOKUNDUĞUNDA BENİM TÜM PSİKOLOJİM ALT ÜST OLUYOR KAFAMI ÇOK TAKIYORUM.....VE UZUN BİR ZAMAN KENDİMİ EVE HAPSEDİYORUM.....ALLAH HEPSİNİN BELALARINI VERSİN.....HELEKİ BİRİNE DENK GELDİM ŞEREFSİZ ADİ ADAM KARŞIMADA GEÇMİŞ ŞEYİ İLE OYNUYOR GÖZÜDE BENDE ÜSTÜME ÜSTÜME GELMEYE KALKTI BEN Bİ KORKU İLE KAÇTIM ORDAN BİLEMEZSİNİZ....NE HAKLARI VAR BİZE BUNLARI YAPMAYA ONLARIN...ASLINDA BUNLARI HEP KELLESİNİ SALLANDIRACAKSIN BAK O ZAMAN BÖYLE YAPAN BULUNURMU ORTADA....ADAMA BAKSANA YAAA 45 YAŞINDA DAHA ÖNCEDE TACAVÜZDEN YATMIŞ ELİNİ KOLUNU SALLAYIP GERİ ÇIKMIŞ ELALEMİN KIYAMADIĞI BİRİCİK EVLADINA PİSLİK YAPIYOR....O YAVRUCAĞA BUNU YAPAMAZDI BELKİDE YAŞARDI O YAVRUM BU PİSLİĞİ ASSALAR GEBERTSELERDİ.....BÖYLE GİDERSE DAHA ÇOK ANALARIN YÜREĞİNİ YAKAR BÖYLE ADİ İNSANA BENZEMEDİKLER....ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN...... :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

DİLVİN

bızım komşumuzun oğlu vardı
onunda motorskletı vardı birgün ablamla bana sizi gezdıreyımmı dedı
bızde çocuğuz yaa tamamm olur dedık
oğlan ortada ben önde ablamda arkada
adam arkadan ablamı tacız etmıiş gögüslerını ellemış
ablamda o korkuyla motordan atlamış  :ehi: :ehi: :ehi:
ben safda sevıne sevıne gidıyorum
ablamdan haberım yok tabııı
ablamda korkmuş adam bana bişey yapar dıe
arkamızdan bağırıyor
selmaaa selmaaa ın motordann o çocuk sapıkkkkkkkkkkk
anam motorr gıdıyorr nasıl durdurcamm
ablamda arkamızdan koşuyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sonra ablammm bayaa bağırınca adam tırstı heralde benı hemen indırdı
adamı ne zaman  görsemm piss sapıkkk der eve kaçardım  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

su1023

Yaklaşık 5 yıl evel yakın bir arkadaşım Hereke'de ki güzel sanatlar ünisinin sınavına girecekti onu yalnız bırakmamamı rica etti bende kıramadım.Neyse sabah çıktık evden ve trene bindik..tren tünellere girildiğinde karardığından o boşlukta adamın biri üzerime saldırdı..neye uğradığımı sasırdım resmen parçalıyordum adamı...neyseki siviller varmış trende hemen müdahele ettiler..nihayetinde psikolojik olarak çok etkilendim mahkemelik olmamızda  cabası...

DİLVİN

yıne bırgün
ablamın bi  arkadaşı bize geldı market yoktu o zaman bızım orda
gel beraber bakkala gidelim dedı bende olur dedım
sokak arasındaydı evımız müstakıl evler vardı
tam kapıdan çıktık adamın biri ablamın arkadaşını yakaladı yere yatırdı kızla yerde boğuşuyor :toothy10: :toothy10:
bende hangı ara uzaklaştıysam kızdan baya seyrettım amaaa  :toothy10: :toothy10:
sonra baktım olacak gıbı değillll
anneeeeeeeeeeee anneeeeeeeeeeeeeeee diye bağırınca adam hemen kaçtı
ablamın arkadaşıda dönmuş bana e salakkk daha önce nıye bağırmadında bızı seyrettın dedı
bende korktum senden sonra bana saldırır dıye ondan bağırdım dedım  :toothy10: :toothy10:
kımseye bışııı deme ama aramızda kalsın dedı bana  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

DİLVİN

bıgün ablam ben annem gezmeye gidiyoruz arkamızdanda bı adam gelıyor
sefil bırıne benzıyor ablamda bu adam sapık bence dedı
bendee yok kızz adam işten gelmışş baksana nasıll yorgunn yorgun duruyor dedım
adam yolun diğer tarafına geçtı
bızede ordan şeyını gösterdııııııı  :violent1:
ablam hemennn benn sana demedımmıııı bakk sapıkmışşş dediiiii  :ehi: :ehi: :ehi:

bıkerede sabah işe gidiyorum ana caddeden
yanımda arkadaşım var neyse bi bakkal bide çicekçi kapılarının önunde konuşuyor
adamın bırıde önlerıne geçmiş şeyını açmış gelene gecene gösterıyor
bende önce farketmedım es geçtım sonra ıdrak ettım  adamın şeyını
ammaaaa gerııı döndumm adamı rezıl ettım bıde dövdurdummm
ohhh canıma değsin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şeyı kopasıcaaaaa

βαlκιz

ay selma motor olayına bayıldım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: