29 Nisan , 2024, 04:42:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

anne olmak istiyodum

Başlatan fatma..., 14 Eylül , 2010, 09:51:11

« önceki - sonraki »

fatma...

buraya bi defa bakmıştım okumaya dayanamamıştım nerden bilebilirdimki bigün bende buraya bi konu açıcam ayın 13lerini sevmem hiç hep kötü bişe olucakmış gibi gelir bana aslında takıntım yoktu ama ne bileyim 13ü gecesi sabaha karşı saat 4gibi ağrısız sancısız bi kanamam geldi tualete girdim ama bişe içimden aktı gitti baktığımda gördüm yavrumu daha iki aylıktı fındıktan biraz büyük ten rengi bişe duruyodu eşime seslendim düştü bebeğim die inanamadı çok alıştırmıştıkya bebeğimiz olucağına hemen acile gittik yatırdılar düşük tehlikesi var dediler onlar bilmiyoduki bebeğim zaten annesini çoktan bırakıp gitmişti ellerime almayı çok istemiştim onu küçücük ayaklarını ellerini sevmeyi istediğimde oldu ellerimin arasından akıp gitti sonsuzluğa adı bile belliydi kız olursa beray oğlan olursa eraydı tatlı yiyodum çok erayım die seviyodum oğlum olucaktı hissediyodum ama tutunamadı tutamadım bebeğimi ona ii bakamadım eşimi o çok istediği duygudan mahrum bıraktım nası teselli edicem kendimi onu nası unutucam bu zaman nası geçicek hiçmi hiç bilmiyorum çok üzgünüm

Allahım olan bebeklerinize ömür doğacak bebeklerinizide sağa salim kucağınıza almayı nasip etsin..
alan Allahım inşallah verirde bende anne olmak istiyodum nasip diilmiş :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

melek-çağlar

canım bu siteye o kadar uzun zamandır girmiyordum bende düşük yaptım şimdi yazını okuyunca gözyaşlarıma engel olamadım. seni çok iyi anlıyorum üzülme diyemem elinde değil insanın. umarım allah en kısa zamanda tekrar sevindirir seni ve bu sefer sağ salim bebeğini kucağına alırsın.  :y25:

gökkusağı

cnm geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın çok zor ama ayakta durman lazım ki bi daha bebeğin gelince onu güzel karşılayabilesin
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

derbeder

Allah sabir versin. birseyi tam elde etmisken tekrar kaybetmek cok buyuk hayal kirikligi yasatiyordur insana. Rabbim insaAllah en kisa zamanda hayirlisiyla tekrar sevindirir ve hayirlisiyla kucagina alirsin bebegini. cok buyuk gecmis olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Selam fatmacim oncelikle gecmis olsun insallah yine olur bende kaybettim bundan 7 ay once senin dedigin gibi umutla bekliyorduk basimiza gelecegini nerden bilelim ama uzulme umudunu yitirme rabbim yine veriyor  :opucuk: 6 aylik hamileyim oglan cocugu bekliyorum insallah seninde guzel haberlerini alacaz  :amin:

ertl

merhaba fatma
geçmiş olsun çok üzüldüm
ilk bebeğini kaybedip tekrar hamile kalanlar çok inşallah sende en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

**Gül**

Merhaba Fatma Cook  Gecmis olsun. insallah en kisa zamanda bebegin daha saglikli bir sekilde tekrar gelir annesine  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Shadowqueen

Fatmacım çok geçmiş olsun umarım tez zamanda tekrar hamiş kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın. Bilrim çok zordur bende 5.5 aylık oğlumu kaybettim ama zamanla inan alışıyorsun demiyeyim de alışmaya çalışıyorsun. Aklına geldikçe gözlerin dolar bir hüzün alır ama inan tekrar hamiş kaldığından herşey gecicek ve iyi olacak ben böyle inanıyorum.Allahım isteyen herkese nasip etsin hamişlik :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: shadowqueen - 14 Eylül , 2010, 13:23:47
Fatmacım çok geçmiş olsun umarım tez zamanda tekrar hamiş kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın. Bilrim çok zordur bende 5.5 aylık oğlumu kaybettim ama zamanla inan alışıyorsun demiyeyim de alışmaya çalışıyorsun. Aklına geldikçe gözlerin dolar bir hüzün alır ama inan tekrar hamiş kaldığından herşey gecicek ve iyi olacak ben böyle inanıyorum.Allahım isteyen herkese nasip etsin hamişlik :amin:
Fatmacim bak shadowqueen ki daha kotuye doguma az bi vakit kala
onun hareketlerini tekmelerin ayri bi guzelligi varken mecburluktan kaybettii cok sukur herseyin basinda yasadik biz

aslı kaplan

Alıntı yapılan: fatma... - 14 Eylül , 2010, 09:51:11
buraya bi defa bakmıştım okumaya dayanamamıştım nerden bilebilirdimki bigün bende buraya bi konu açıcam ayın 13lerini sevmem hiç hep kötü bişe olucakmış gibi gelir bana aslında takıntım yoktu ama ne bileyim 13ü gecesi sabaha karşı saat 4gibi ağrısız sancısız bi kanamam geldi tualete girdim ama bişe içimden aktı gitti baktığımda gördüm yavrumu daha iki aylıktı fındıktan biraz büyük ten rengi bişe duruyodu eşime seslendim düştü bebeğim die inanamadı çok alıştırmıştıkya bebeğimiz olucağına hemen acile gittik yatırdılar düşük tehlikesi var dediler onlar bilmiyoduki bebeğim zaten annesini çoktan bırakıp gitmişti ellerime almayı çok istemiştim onu küçücük ayaklarını ellerini sevmeyi istediğimde oldu ellerimin arasından akıp gitti sonsuzluğa adı bile belliydi kız olursa beray oğlan olursa eraydı tatlı yiyodum çok erayım die seviyodum oğlum olucaktı hissediyodum ama tutunamadı tutamadım bebeğimi ona ii bakamadım eşimi o çok istediği duygudan mahrum bıraktım nası teselli edicem kendimi onu nası unutucam bu zaman nası geçicek hiçmi hiç bilmiyorum çok üzgünüm

Allahım olan bebeklerinize ömür doğacak bebeklerinizide sağa salim kucağınıza almayı nasip etsin..
alan Allahım inşallah verirde bende anne olmak istiyodum nasip diilmiş :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:opucuk: :opucuk:

aslı kaplan

canım benım bırbırımızı tanımıyoruz ama inan yaşadıklarını okuyunca çok üzüldüm allah yardımcın olsun bı tanem :amin:

nesrin_beyza&berrin

Canım zaman herşeyin ilacı. Herşey geçecek. Bu durumları yaşayan çok kadın var. Sabır iste Allahtan. İnş. yine olacak ve sen bu sefer inş kucağına alacaksın. :amin: :amin:

SiRiNe

gecmis olsun fatma
rabbim sabir versin en kisa zamanda tekrar nasib etsin  :amin:

fatma...

teşekkür ederim verdiğiniz destek için Allah razı olsun

ponçik

geçmiş olsun Fatma  :love9:
Rabbim hakkında hayırlısını versin , şuan için hayırlısı buymuş demek
ne desek boş biliyorum, inşallah gönlünden geçeni tekrar yaşatır sana , anne olmayı tadarsın inşallah  :amin: