hamilelikte kahverengi akıntı

Başlatan aşkitoom, 11 Eylül , 2010, 16:05:43

« önceki - sonraki »

aşkitoom

arkadaşlar ben 8 haftalık 3 günlük hamileyim,arada bir kahverengi akıntım oluyor.2-3 haftadırda midem bulanıp üsküfra ediyordum ama 2 gündürde midemde bulantı yok.acaba bulantı bitiyor mu ondan mı,arefe günü doktora gitmiştim,doktor düşük tehlikesi falan var demedi...kalp atışları normal dedi,bebeğimi gördüm.iyiydi herşey,yardımcı olursanız sevinirim...

βαlκιz

geçmiş olsun
bulantıyla akıntının alakası olmaz benim bildiğim
doktor düşük tehlikesi yok demiş ama neden oluyoki acaba
başka doktora gitseydin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo Askitom konusa konusa sonunda bisey cikardin valla helal olsun  :caca: :caca: :caca: neyse bisey olmaz insallah dr bisey yok iyi demis ya bol bol yat dinlen ayaklarini yuksege veya altina yastik falan koy baktin kotusun hemen dr git bekleme insallah bisey olmaz  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah sorun olmaz canım benimde 2-3 gündür kusmalarım azaldı ama çok şükür bitti diye seviniyorum
hiç panik yapma rabbim koruru bebişlerimizi
bu arada aynı bizimkiler
son adet tarihlerimizde aynı sanırım

___kıymık___

aaaa gültanesii neler duyuyorumm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
kız sen hamilemisinn  :nazar:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ipek_lab

canım benim hamileliğimin 6. haftasında bi kanamam olmuştu arkasından 1 hafta sonrada kahverengi akıntım gelmişti doktor önemli bişey değil demişti ama genede sen doktorunla bir görüş

aşkitoom

arkadaşlar yardımcı olduğunuz için saol,fakat h2o ne demek istedin anlamadım.konuşa konuşa bişey çıkardın derken...

naftalin

evet bende 6 haftalıkken dusuk yaptım kahverengı akıntından pembeye pembe renkten kırmızya dönerse hemen doktora basvur oyle yatıp bacaklarını ayaga kaldırmakla ne yazık kı bu kanamalar durmuyor çok dıkkatlı ol ve ve akıntılarına dıkkat et

naftalin

ipek_lab nerdensın canım dusugunu nezaman yaptın

βαlκιz

şuan devam ediyomu kahverengi akıntın
yerleşme kanaması gibi bişeyde olabilir dikkat et
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ipek_lab

Alıntı yapılan: naftalin - 12 Eylül , 2010, 12:12:52
ipek_lab nerdensın canım dusugunu nezaman yaptın

ilk düşüğümü yılbaşında yaptım canım 6 ay sonrada hamile kaldım tekrar bi düşük tehlikesi yaşadım Allahıma şükür bebeğim sıkıca tutundu şu anda 13. haftayı bitiriyoruz

Shadowqueen

Aşkitom umarım tez zamanda akıntıların durur ve çok önemli bişi değildir. Sağlıkla büyüsün bebişin dualarım sizinle  :amin:

naftalin

Alıntı yapılan: ipek_lab - 11 Eylül , 2010, 19:59:20
canım benim hamileliğimin 6. haftasında bi kanamam olmuştu arkasından 1 hafta sonrada kahverengi akıntım gelmişti doktor önemli bişey değil demişti ama genede sen doktorunla bir görüş
nerdensın canım sen