Şeker Tadında Bayram Diliyorum Herkeze..:)

Başlatan мiŁenα., 08 Eylül , 2010, 14:04:20

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Hepimizin bayramı mübarek olsun :flowers:
                                                            Şeker tadında bayram diliyorum. :hieyt:

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.. :hello:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende şimdiden herkesin bayramını kutlar,güzel bir bayram geçirmenizi dilerim canlarımmmmm

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.  :love9: :love9: :love9: :love9:

<<AyBüKe>>

Hepinizin bayramı şimdiden mübarek olsun arkadaşlarım  :opucuk:   15 gün yokum,ilk önce tatile didime oradanda memleketim eskişehire gidicem kısmetse. Kendinize çok iyi bakın, burda geçirdiğim zamanları özliycem .İnsana bağımlılık yapıyor bu site gerçektende nasılda alışmışım  :D Hayırlı bayramlar canlar  :-*

Balböceği

Aybuke hayirli bayramlarin olsun seninde gule gule git gel arkadasimm bende seni ozliycem

HASRET!M S@N@

HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN İLK DEFA BİRGÜN BU KADAR ZOR BAYRAM GECİRECEĞİM ALLAH YARDIMCIM OLSUN

βαlκιz

herkeze hayırlı bayramlar arkadaslar büyüklerimin ellerinden
küçüklerimin yanaklarından
en küçüklerin de yanaklarından öpüyorum
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: hepinizi seviyorummmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

BIR RAMAZAN BAYRAMI DAHA GELDI. BU BAYRAMIN ONCELIKLE MILLETIMIZE, ISLAM ALEMINE VE DE INSANLIGA HAYIRLAR GETIRMESINI YUCE ALLAH'TAN DILIYORUM. KARDESLIGIN DOGDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI, BELKI DURGUN, BELKI YORGUN, YINE DE MUTLU, YINE DE UMUTLU, YINE DE SEVGI DOLU NICE BAYRAMLARA..
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Demet_dk

HEPİMİZE MUTLU HUZURLU BAYRAMLAR ARKADASLAR

NİCE BAYRAMLARI BİRLİKTE KARŞILAMAK DİLEĞİYLE

βαlκιz

amiiin amiin
inşallah çocuklarımızın okulla başladıgı zamnalardada burda hep beraber oluruz canlarım  :-* :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

herkesin bayramini kutlu olsun hayatiniz omur boyunca bayram havasinda gecsin  :flowers: :flowers: :flowers:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Tskler ayescimmmm seninde bayramin mubarek olsunnn :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

ve tum arkadaslar  Bayraminiz mubarek olsun  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Guzel huzur dolu bayram gecirmeniz dilegiyle  :amin: :amin: :love9: :love9:

miray

derbeder

seninde bayramin mubarek olsun ayse ve tabiiki tum forumdaki bacilarin bayramlari kutlu olsun insaAllah.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!