bebek odası örnekleri

Başlatan βαlκιz, 05 Eylül , 2010, 08:32:03

« önceki - sonraki »

βαlκιz

05 Eylül , 2010, 08:32:03 Son düzenlenme: 05 Eylül , 2010, 08:36:37 BaLkIzzZ

Uploaded with ImageShack.us

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

hepsi hoş ama sondaki daha güzel çocuklara yaptırmak isterdim ne güzelll onların ayrı bi evi olurdu ev içinde ev  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

evet hepsı guzel ama benım kızımınkı de güzeeeellllll :k06: :k06: :k06:
hiç pişman olmadım aldıgımıza
eşim bazen dıyor baska modeller gorup keşke almasaydım dıcen dıyo
hiçde oyle bı durumyok valla gayet memnunum :k06:
çok guzel içime sındı ve kullanışlı
:nazar: :nazar: :nazar:
ıyı gunlerde kullansın kızım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

serranın odasıda güzel canım beğenmicek nevar tabiki her sene başka model çıkıcak
bişey olmaz biz her sene evimizin eşyalarını degişiyomuyuz yenisi çıkınca  :ehi: :ehi:

serra_emine

e yanıı tabi
yanı eşimıon demek ıstedgı acele ettın dıyo hiçde acele ettıgımı düşünmorum
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

olsun heveslendin aldın bişey olmazz rengi modeli herşeyi güzel

serra_emine

мiŁenα.

1 ve 2 hoşmuşş

sondakine bayıldım :love9:

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

ben tabiki ucuncuyu begendimm prenseslere tam bir prenses odasiiii
kardelen sende uzuldun dimi kiz burda bu yatak turlerinden yokkkk
ikeadan aldim bende besikleri beyaz sade :ehi:
sonra susledim pembe tulle pembe tacli bir tul
malesef isvecliler almiyor böyle seyleri  getirtmiyorlar

aysunege

1.ve 2. modeli beğendim
günden güne yeni modeller çıksada güzel dizayn edilmiş bir odadan sıkılmak mümkün olmaz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

rüya gibi odalar çok süper.

Mine'l Aşk

Çok güzeller...

Bebekler kaç yaşından itibaren bu yataklarda yatabilirler düşmeden...Ben şimdi sadece odama beşik alıp biraz büyüyüncede böyle oda hazırlamak istiyorum beşikli takımları pek sevmiyorum...Hem bunlar daha uzun süre kullanılabilir...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

2 yasından itibaren koyulur düşmez sanırım

Balböceği

Ben odama besik aldim sadece buyudugu zaman odasini yapacam   :D simdi bu tarz besikli odalara ilgim yok guzeller ama aldigim zaman cocugum anca 2 3 yasinda kadar kullanir ben cocuk odasini tercih ederim