ezelkolikler buraya :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 04 Eylül , 2010, 00:30:41

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

nedense eşimle ortak olarak izleyebildiğimiz tek diizi:) ben imirzalıoğluna bayılıyorum kızlar. o nedenle de bu dizinin hastasıyım. konusu da ilginç geldi tabi ki. bakalım yeni sezonda neler yaşanacak..

Demet_dk

BİZDE EŞİMLE KENANI SEVERİZ.DİZİLERİNİ VE FİLMLERİNİDE İZLERİZ

βαlκιz

bende bayılırım ilk bikaç bölümden sonra hiç izlemedim
ama eşim hastası dizinin
dizi başlasın hiç bişey umrunda olmaz ev yansa farketmez  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ link=topic=1 :k06: :k06:4606.msg581731#msg581731 date=1283574380
bende bayılırım ilk bikaç bölümden sonra hiç izlemedim
ama eşim hastası dizinin
dizi başlasın hiç bişey umrunda olmaz ev yansa farketmez  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :k06:

Balböceği

Ben izlemiyorum  :k06: :k06: uyus ediyor beni o herif eskiden severdim taa mankenliginden beri  :ehi:
ama artik sevmiyorum parayi bulunca cok kiza bakiyor  :y25:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ♥BaLboceqi¸.•)´ - 04 Eylül , 2010, 13:03:14
Ben izlemiyorum  :k06: :k06: uyus ediyor beni o herif eskiden severdim taa mankenliginden beri  :ehi:
ama artik sevmiyorum parayi bulunca cok kiza bakiyor  :y25:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Lă_Tăhzen!

benim eşimle ortak izlediğim tek dizi kurtlar vadisi  :D

HASRET!M S@N@

bende ezeli cok seviyorum ama son bölümlerini cok izleyemedim cok değişik bir dizi sunumu cok farklı su olacak diyordun bi bakıyorsun tam tersi bizim esimle dizilerimiz hep aynıdır

мiŁenα.

waşşşşşşş dehşettt adam ;D herzaman bu tepkiyi veririm eşimde sinir olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

13 EYLÜL PAZARTESİ BAŞLIYOOOOOR... :director:

βαlκιz

tüh televizyona el koycak eşim  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

,allahtan net var işe gidince izleriz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ve dilediğimiz kadar waşşşş ne adam derizz daşşşşşş gibi derizzz :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

HASRET!M S@N@

ama adamda fizik var tip var ne giyse yalkısıyo karizma ne bileyim hersey varrrrr waşşşşşşşşşşşşş denmicek gibi değilki (kocam görmesin)

Demet_dk

SON 2-3 BÖLÜM GERÇEKTEN GÜZELDİ
ŞİMDİYE KADAR SIKILMADAN İZLEDİĞİM BÖLÜMLERDİ

BU HAFTA SON OYUN  :laughing7:
EYŞANI CENGİZ ÖLDÜRDÜ
EZELE TUZAK KURDU ADİ HERİF BAKALIM NE OLACAK

özgemm

pazartesi final bakalım neler olacak