27 Nisan , 2024, 14:15:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok istediğiniz şey için, Dualarınız kabul oldu mu?

Başlatan Balböceği, 02 Eylül , 2010, 16:23:59

« önceki - sonraki »

muhribe

banu,

tokat vs yazdigini sik goruyirum canim  :sad1:

neden polis vs aramiyorsun  :dontknow: bu yaptiklari normal degil  :dontknow:

ne demek cevap vermedin diye dovmek  :dontknow: manyak mi bu  :violent1:

banu_fth

her konuda haklı görüyo kendini
aksamda öle söledim .
eğer denerse sölicem ararım diyede hepsi arkadaşı  :icon_scratch:

muhribe

yemisim arkafaslarini savciliga git canum

yesin wvden uzaklastirmayi da girsun

bizim ust katimizda adam her gece karisini dovuyodu

bi gece polisi aradik

oymus, adamin bi daha sesini bile duymadik

adam oldu

Selma27

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Eylül , 2012, 17:52:38
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2012, 20:22:35
Banu ne oluyor allah aşkına  :dontknow:

Ne tokatı  :dontknow:

canım önceki gün sinirli sinirli konuşuyordu arabada .
eve gidiyorduk .. bende hiç cevap vermedim ne zaman öle sinirliyken konuşsam tersliyor beni aptalca olduğunu savunuyor düşüncelerimin sölediklerimin veya başlıyor ne alakası var benim sölediğimle filan diye söleniyor ..

sona ben cevap vermedim işte .. eve gidince seni dövücem dedi .. konuşmama nedenini öğrenicem .
ben yine bişe demedim .. çok ta tın sanki dayak yemekten korkuyorum .. ilkokul cocuğuyum ya ..

girdim eve direk yemeği ısıtmak için ocağı açtım yemek üstüne koydum .. bi yandan tabak çıkarıyordum .
bana bak dedi .. pat küt .. ne yapmaya çalışıyorsun bilmemne .. ezgi bi yandan ağlar ..

sona olay bitti .. yemeği hazırladım ..sende ye bilmemne ..
yemedim tabiki . git dedim defol yanımdan .

sonraki akşam yine konuşyor bu . bende dedim ki az harcayalım o zaman çok harcıyoruz demekki .
sırf konuşmuş olmak için konuşuyorsun onu hissediyorum bilmemne başladı .
dedim ki bana bak benim ağzımı açtırma , ne zaman bişe sölesem yok öle yok böle sölemezsem başka türlüsün .. kendine gel dedim .. bi afralar tafralar .. aşağılama çabaları .. konuşmamak ta haklımıymışım değilmiymişim dedim .baya bi azarladım .. bağırdım .. kendimde korktum kendimden  :laughing7: bi an patlama oldu sanırım ..

sustu .. o oldu .. şimdi mum gibi ..

bilmiyorum ne kadar sürer .. bunu mu bekliyormuş acaba mazoşist adam  :ehi: :ehi:

Ben yapi olarak karsimdaki kisinin lafinin altinda kalmamak icin lafimi hic esirgemem ama bilmiyorum suanki esim nasil bir sabir varsa hic elini bile kaldirmaz...Kizar eder ama hic yapmadi cok sukur. Ben zaten soyledim oyle birsey yapsan o an bitiririm seni dedim..
Erkekler kendilerini ispatlamak icin dayaga barvuruyorlar ama iste onlar gucsuz erkeklerdir..Ben seni o kadar iyi anliyorum ki canim , ben bunun alasini yasadim ilk esimde...Allah'im diyorum nasil katlanmisim o zamanlar.. Polisi bile aramistim bir seferinde ama malesef dil bilmedigi icin ceza evine gitmesini istemedim ve sikayetimi geriye almistim. AMa suan diyorum niye acimisim ki, niye acimisim...Iste sonra pisman olmamak icin eger gerekiyorsa polisi aramalisin..Acimiycaksin bu erkeklere canim..Onlara iyilik yaramiyor cunku. Allah yardimcin olsun. Inan cok uzuluyorum boyle seyleri duyunca okuyunca...