27 Nisan , 2024, 08:44:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok istediğiniz şey için, Dualarınız kabul oldu mu?

Başlatan Balböceği, 02 Eylül , 2010, 16:23:59

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 12 Ekim , 2010, 20:46:40
temiz kalpliyim dularım hep kabul olur  :D
Benim icinde dua et   :amin: sen kim oldugunu biliyon ama oldurme kadini gelmesin de yeter  :laughing7:

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi:
inanman belki ama ettim gece uyurken  :laughing7:
aklıma geliyo herkez uyurken
valla forumu düşünüyorum  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Allah razi olsun gulom  :amin:

Bende cok dusunuyorum olur olmaz yerlerde aklima geliyorsunuz  :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

rabbimin ona açılan elleri geri çevrimediğine tüm kalbimle inanıyorum.her şeyden önce,ona el açıp ondan dilemenin,ona şükretmenin mutluluğunu yaşattığı için ne kadar şükretsem azdır.rabbim herkese dar gününde ona sığınabilmeyi,muradına erince şükredebilmeyi nasip etsin...şu ana dek ne istediysem çok şükür er yada geç kabul etti.bazen hayırlısını dilemeyi unuttum,rabbim yine verdi onun hakkımda hayırsız olduğunu gösterdi ve o dilediğimden kendi rızamla soğumamı nasip etti.ve şimdi çok şükür ki hayatımın anlamı dediğim bir ömrü paylasagım insanı buldumm şükürler olsun :love9: :love9:
yüce rabbim hepimizin dualarını kabul etsin...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

allaha sonuna kadar inanıyorum ona açılan elleri geri çevirmiyor her zaman hayırlısını istiyorum er geç oluyor özellikle içten dua edince ama sabretmek gerekiyor ve allah sabrımın sonucunu ödüllendiriyor buna inanıyorum

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Şubat , 2011, 20:49:12
:love9:Allahıma bin şükür olsun duamı hiç geri çevirmedi :amin: :amin: :amin: Şimdide yavrum için dua ediyorum sağ sağlim sağlıklı nur yüzlü kalbinde KURANıN aydınlığıyla kucağıma gelsin Rabbime layık kul olarak yetiştirmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Yarabbim bebek isteyen kardeşlerimin kucağını boş bırakmasın İnşallah Kalblerine göre hayırlısıyla evlat nasip etsin :amin: :amin: :amin:

AMİN CNM

FeHi

Allahıma bin şükür olsun duamı hiç geri çevirmedi :amin: :amin: :amin: Şimdide yavrum için dua ediyorum sağ sağlim sağlıklı nur yüzlü kalbinde KURANıN aydınlığıyla kucağıma gelsin Rabbime layık kul olarak yetiştirmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Yarabbim bebek isteyen kardeşlerimin kucağını boş bırakmasın İnşallah Kalblerine göre hayırlısıyla evlat nasip etsin :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

Oldu..

Evladım olsun diye dua ettim oldu..

Sağlık huzur istedim şükürler olsun..

Ev istiyordum aldık şükürler olsun..

:amin:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Turkiyeye yerlesmek evimi bastan asagiya yenilemek istiyorum ..  :amin:

Sanirim bu gidisle evimi sadece yenliyecem yerlesmek imkansiz  :'(

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 20 Şubat , 2011, 21:39:10

aynennnn  insallah rabbim göstersin ogunleri şu sıralar tek duam istegim türkiyeye dönüş yapabilmek

Balböceği

dilengisk

cok sukur oldu her diledigim degil ama gercekten cok istedigim dileklerim hep oldu rabbime hamdolsun binlerce kere

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 20 Şubat , 2011, 21:39:10

bende  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: