28 Nisan , 2024, 02:45:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok istediğiniz şey için, Dualarınız kabul oldu mu?

Başlatan Balböceği, 02 Eylül , 2010, 16:23:59

« önceki - sonraki »

Balböceği

Cok sukur ne istediysem ictenlikle, mevlam onu nasip etti  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ESIM LE 1 YIL AYRI KALMISTIK YURTDISINDA DIYE HERGUN DUALARIMDA YANINA GELMEK ICIN YALVARDIM KABUL ETTI  :amin:
HAYIRLI EVLAT DILEDIM KABUL OLDU  :amin:
ONCESINDE UNIVERSITE DILEDIM KABUL OLDU  :amin:
RABBIM SIMDIYE KADAR DILEDIGIM HERSEYI KABUL ETTI COK SUKUR ALLAHIN SEVDIGI KULLARINDAN BIRIYIM BUNA EMINIM KABUL ETMEDIGIDE OLDUYSA HAYIRLI DEGILMIS DIYE UMURSAMADIM ALEMLERI YARADAN GUZEL ALLAHIM HERZAMAN MERHAMETI UZERIMIZDE OLSUN  :amin:  :amin:  :amin: 
SIMDI SADECE KOCAMI VE KIZIMI BANA BAGISLAMASINI VE CENNETINI ISTIYORUM ALLAHIM KABUL ETSIN  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

elhamdullılah esim ve kızım ikiside beklemedigim zamanlarda gırdıler hayatıma içtenlıkle yapılan dua ile

ceylin eslem

kesinlikle allahıma ne zaman el açsam dua edip birşey istesem,istediğim hayalini kurduğum şey her ne ise allahım bana istediğimden ,hayallerimde yaşattıklarımdan bile daha fazlasını daha güzelini verdi.bazen kendimi çok nankör görüyorum.ben hep istiyorum rabbim bana hep veriyor ama ben rabbimin istediklerini ne derece yapıyorum diye içim burkuluyor.kendimi kötü hissediyorum. biliyorum ve hissediyorum allahım beni çok seviyor herzaman beni koruyup hep türlü tehlikelerden koruyor.kötü insanlarla karşılaştırmıyor.şükürler olsun rabbim sana.hayatımda herşey o kadar yolunda gidiyorki inşallah hep böyle olur.

FeHi

Çok iyi hatırlıyorum Rabbime öle el açıp yalvarmışım ki Rabbim 1 aydan daha yakın bi sürede çok istediğim dileğimi kabul etmişti ama ben o dileği isterken eğer niyetim kabul olursa adak adamıştım ama yerine getiremedim o adağı imkansızlıktan dolayı tabi bunu yerine getirmicegm anlamına gelmez İnşallah dilek dilerken ettiğim adağı yerine getirme imkanını Nasip eder Rabbim (AMİN) :amin:

hümeyra_t_e

bende evlenmeden önce çok dua etmiştim beni çok seven iyi niyetli yüreği merhametli çok iyi biriyle beni karşılaştır die..eşimle tanıştım evlendim o benim dualarımın karşılığı...

FeHi

Kurban olduğum Allahım Ona kalkan elleri boş çevirmio işte şimdide bebeğim olsun diye dua edioyorum İnşallah kabul eder (AMİN) :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin:
rabbım her zaman dualarımı kabul ettı çok sukurler olsun  :amin: :amin:
allahımdan bırde hayırlı evlat dılıyorum acılan ellerımızı boş çevırme yarab  :amin: :amin:

FeHi

bebişim616161

BENDE HİÇ ARALIKSIZ 2 SENDEDİR ÇOCUK İSTİYORTUM YERİ GELDİ AĞLAYARAK YALVARDIM YERİ ELDİ İÇTENAAMA OLMADI BENDE KENDİ HALİNE BIRAKTIM ALLAHIM VERECEĞİ ZAMN I BİLİR BELKİ KAÇ SENE DAHA BEKLİCEM :crybaby2:

βαlκιz

ne istediysem oldu oluyo allahıma şükür
şimdi anneanne ölsün istiyorum inşaallaaaaaaaaaaaaaaah tez vakitte ölür
cehennemde cayır cayır yanar  :amin: :amin: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

allaha sukurler olsun :amin: :amin: benım ıcın hayırlı olan herseyın olduna ınanıyom  :amin: :amin: :amin: allah herkes herseyın hayırlısını nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 04 Eylül , 2010, 12:46:09
ne istediysem oldu oluyo allahıma şükür
şimdi anneanne ölsün istiyorum inşaallaaaaaaaaaaaaaaah tez vakitte ölür
cehennemde cayır cayır yanar  :amin: :amin: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
yazik kadina kiz ole deme  :ehi:

βαlκιz

ne yazıgı ya okadar doluyumki ona karşı
ne desem az gelir
hacı olmuş kadın ama terbiyesiz ahlaksız  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

anam simdi hatirladim ananeyi kayinvalidemden beter diyodunn omu
:k06: :k06: