13 Mayıs , 2024, 00:06:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ben küçükken..........sanıyordum

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 02 Eylül , 2010, 04:15:35

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Ben küçükken..........sanıyordum  :k06:

ben kucukken yaslı bır teyzemız vardı onun boyunu gecersem cok buyumus olucam
sanıyordum  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben kucukken mavı gozlulerın her yerı mavı gorduklerını sanırdım ve de çok korkardım  :ehi: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 02 Eylül , 2010, 13:25:24
ben kucukken mavı gozlulerın her yerı mavı gorduklerını sanırdım ve de çok korkardım  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

ben küçükken bebeklerin hastaneden alındıgını zannediyordum  :suclu:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben kuçukken zekı murenın kadın gıbı gıyınmesıne anlam veremezdım ..gokkusagının altından geçtıde acaba hem kadın hem erkekmı kı dıye duşunurdum  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 02 Eylül , 2010, 13:46:47
ben kuçukken zekı murenın kadın gıbı gıyınmesıne anlam veremezdım ..gokkusagının altından geçtıde acaba hem kadın hem erkekmı kı dıye duşunurdum  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: ay sibel o deli dumrul hikayesi degilmiydi  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

tatlım bu konu wardı küçükken neyine zannederdik diye..

birgül87

ben küçükken gölgemin ruhum oldugunu zannedip ben ruhumu görebiliyorum diyordum :)

Uploaded with ImageShack.us

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 02 Eylül , 2010, 20:22:45
tatlım bu konu wardı küçükken neyine zannederdik diye..
piştımı oldum  :k06: :k06: gerıde kalan konuları hıc takıp edemıyorum varsa bırleşsın konu  :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 02 Eylül , 2010, 13:25:24
bende bendee  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

ben küçükken yani 5-6 yasında falandım
komsumuz hatice abla karpuz yerken karpuzun cekirdegini yutma karnında karpuz cıkar derdi takılırdı bana
oda hamileydi oara bende sen karpuz cekirdegi yutmussun bak karnında karpuz cıkmıs demişim  :ehi:
annem hala anlatır güleriz  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben küçükken adıle naşitle munır ozkulu evlı zannederdım  :k06:

miray

sibeeeeeeel canım sen niye casper gibi dolanıyon aramızda kız  :D
yaksana lambanı elektrikmi yok  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

ben değil de komşumuzun küçük kızının sandığı bişiy vardı:

kızın dedesi vefat etmişti. gömdüler geldiler,kızı aldı bi kahkaha tufanı. sorduk işte özgecim neden gülüyosun diye. ne dese beğenirsiniz: dedemi ektiler,dedem çıkacak ordan,bi de suladılar dedi ..  :toothy10: :toothy10:

SABIRTAŞI

BEN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞIM ŞEHRİ DÜNNYA SANARDIM VE BAŞKA ŞEHİR YOK SANARDIM..... :laughing7: :laughing7: :laughing7: