10 Mayıs , 2024, 18:55:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yanınızdayken Eşiniz Başka Bir Kadına Bakarsa ?

Başlatan esra18, 02 Eylül , 2010, 00:16:09

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Eylül , 2010, 12:11:04
YANİ GÖZ BU BAKABİLİR 
BAKMAKTAN ZARAR GELMEZ BERABER BAKARIZ YORUM YAPARIZ BAKMAM DİYEN YALAN SÖYLER BENCE
BENİM GÜVENİM TAM BANA BAKTIĞI GİBİ KİMSEYE BAKMAZ ZATEN
SORUN YOK  :icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
hem bazıları öle bi oluoki ben kadın olarak bakıorum ölesine bi bakma olur sadece ilgi çektği için yoksa ben km onlar kim :ehi: :ehi: :ehi:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Lă_Tăhzen!

çok guzel soylemissiniz demet ve yeliz bakarlar ama eslerine baktıkları gıbı bakmazlar onlar seyırlık biz ömürlük  :icon_thumright:

Demet_dk

KESİNLİKLE ÖYLE
YANİ BENİM EŞİM BAKMAZ BAKARSA ŞÖYLE OLUR DEMEK BENCE DOĞRU DEİL
SENİN YANINDA BAKMAZ BELKİ AMA SEN YOKKEN HERŞEY OLABİLİR

__nil__

beni eşim biara bakıodu ben çok rahatsız oluodum o zaman daha nişanlıydık.bu yüzden ben hep kızıodum tartışıoduk.bigün yine birine bakarken bi yakaladım ona hiçbişi demeden bianda iki parmağımı birden gözlerine soktum..tabi azcık :toothy10: :toothy10: bidaha baktığını görürsem hiç acımam oyarım gözlerini dedim.bi daha da asla bakmadı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Eylül , 2010, 12:35:35
KESİNLİKLE ÖYLE
YANİ BENİM EŞİM BAKMAZ BAKARSA ŞÖYLE OLUR DEMEK BENCE DOĞRU DEİL
SENİN YANINDA BAKMAZ BELKİ AMA SEN YOKKEN HERŞEY OLABİLİR
aYNEN HAYATIM.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Esimin simdiye kadar baska bir bayana baktigini görmedim yanimda...
eger bakarsada kendisi hesabini Allaha verir cunki gözunde zinasi vardir

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 02 Eylül , 2010, 12:57:22

aynen canım bende hıç gormedım baktıgını ..dedıgın gıbı herkes kendı hesabını verır  :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bayanları  içie girecek gibi bakan erkekler var
çok şükür hiç görmedim eşimi
ama değişik birilerini görünce çok konuşan,herşeye karışan,iyiki seninle evlenmişim der

βαlκιz

aynen canım benim eşimde allahtan korkan biri hayatta yapmaz öyle bişey
ona güvenirim kendime güvenmem  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

yessss

nedense baskasina bakamazmis gibi geliyor bana :D unlunun biri icin guzelmis dediginde, kiskanirmis gibi yaparim sadece.
sonra bakarsan bak ben ondan daha guzelim derim :D hahaha o da senin kadar kimse guzel degil zaten der. ister zugurt tesellisi ister baska bise. cok guzel olmaktan ziyade esimin gozunde en guzel olmak gururumu oksuyor dogrusu.
aynisi benim icinde gecerli. heleki aksama kadar erkeklerle calisiyorsan nereye kadar kiskanabilirsin ya da kontrol altinda tutabilirsin bi kadini? ama o da bundan emindir. oturup birileri hakkinda demet'inde dedigi gibi yorum yapariz. birde bazi kizlar gercekten oyle giyiniyorki ben bile bakiyorum esim baksa ne olur :D resmen gel bana bak diyor bazi kizlar ya da erkekler. bakmak var gormek var. oyle icinde duser gibi bakarsa tabiiki insani irite eder.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esra18

ya kotu gozle bakmadıgına bende cok emınım ama ndnse bı kız gorunce aa ne guzel kızmıs dıo yaaaa..ya bak yıne aklıma geldı sınırlendım yaa keske bıdaha yapsa da bende hemen tepkımı gostersem dıe can atıorum :)

derbeder

peki sende birini gorunce aa ne yakisikliymis dersen ne olur acaba :D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: angel81 - 02 Eylül , 2010, 13:41:16
peki sende birini gorunce aa ne yakisikliymis dersen ne olur acaba :D
bende aynı tavsıyede bulundum kız soylesene iççini rahatlat baklaım nasılmış anlsın  :caca:

esra18

angel sokakta degılde bı unlu için solemıstım ya ne yakısıklı adam bu yaa dedım hangısı dıe sordu sadece snr baktı pek umursamamıs gıbıydı sankı bıde sokakta deneyım bakım belkı o daha etkılı olur.ama bu sefer bende yapıorum dıe iice abartırsa ozaman nedecem patlarım ha  ::) ay cok merak ettım haa

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben hıc öle bırsey esımden duymadım baktınıda görmedım ama öle bısey bana sölese elıme gecenı kafasına ındırırım  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»