20 Mayıs , 2024, 20:47:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yanınızdayken Eşiniz Başka Bir Kadına Bakarsa ?

Başlatan esra18, 02 Eylül , 2010, 00:16:09

« önceki - sonraki »

esra18

02 Eylül , 2010, 00:16:09 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2010, 11:26:42 g10ca
ya kacseferdır dıkkat edıorum esım benım yanımda kızlara bakıo snr ne guzel kızmıs dıo sınır oluorum.baslarda gulup gecıordum ama artık tahammul edeıorum sız napardınız

nesrin_beyza&berrin

Kafasını kırardım :violent1:  :caca: Çok şükür öyle huyu yoktur garibimin.

βαlκιz

belki seni kızdırmak için yapıyodur canım
benim eşim şimdiye kadar hiç öyle yapmadı
ama yapsa oan orda elime ne geçerse anında kafasına fırlatır çeker giderdim
tahammül edemem öyle şeylere  :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

bencede kizdirmak icin yapiyordur. Cunku bunu senin farkedecegin sekilde yapip dile getiriyormus. ben olsam bundan rahatsiz oldugumu ciddi bir dille soylerdim  :cussing: :cussing: O da birdaha yapmazdi. Sende dene bence
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: esra18 - 02 Eylül , 2010, 00:16:09
ya kacseferdır dıkkat edıorum esım benım yanımda kızlara bakıo snr ne guzel kızmıs dıo sınır oluorum.baslarda gulup gecıordum ama artık tahammul edeıorum sız napardınız
bece senı kıskandırmak için yapıyordur ama sen yınde eşine boyle şeylerden hoslanmıyorum de
aynı seyı ben sana yapsam hoşuna gıdermı de bakalım  :k06:

esra18

bende cok sınırlendım ama napcamı bılemez halde kaldım ya daha once hıc bole seylerle karsılasmamıstım tepkımın nasıl olcanı bılemedım sadece "sen artık haddını astın"dedım ve sustum.bıde pıs pıs gulmesı yokmu uyuz edıo benı ya

esra18

ben sadece surat asıordum ama demekkı yeterlı gelmıo bıdaha aynı seyı yaparsa patlıcam :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

IKI GOZUNUDE OYAR ELINE VERIRDIM  :violent1: HAYATTA TAHAMMUL EDEMEM ODA BILIR ASLA YAPMAZ  :aferin: SENIN ESINDE MAHSUS YAPIYORDUR AMA TAVRINI KOY SAKA KAKA OLMASIN SONRA  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿sweet_sweet✿

02 Eylül , 2010, 06:50:49 #8 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2010, 06:53:20 ♥★Candy ♥★
boyle birsey yaparsa.. bende aynisini ona yaparim  ;D ;D bi mekanda otururken yanimdan gecen erkeklere bakarim.. tabii cekici ve yakisikli olanlara ;D ;D ;D eee hayat musterekk oyle yagma yok.. :ehi: :ehi: :ehi:

cok sukur basima gelmedi korkusundan yapamaz zaten :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

senin iliskini bilmiyorum esracim.. karar senin .. ilk once otur konus.. surat asmak cozum degil..

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bende bikaçkez yakalaadım yemin etti boş boş bakıyorum frkında deilim dedi.. bazende diyoki walla etrafta okadar kız war yemn ederim yok senin kadar güzeli diyo ama yemiyorum direk etraftaki kızları ne biliyosun bakmasan görmezsin diyorum..ama eşim ööle pis nefisle bakmıyo cidden biliyorum.. e bazende ööle kızlar oluyoki ooo..... gibi giymiş çıkmış nacan.ooffff sinir oluyorummm....

Lă_Tăhzen!

ÇOK SUKUR HİÇ KARSILASMADIM ESKİDEN OLSA TEPKİMİ KOYARDIM AMA SİMDİ HİÇ TINLAMIYORUM GALIBA..... ÇALISMA YERİNDE 10 KIZLA ÇALISIYOR ESKIDEN HER GECE KAVGA HER GECE KAVGAMIZ OLURDU AMA COCOUK OLDUKTAN SONRA KISKANCLIK DAMARLARIM KURUDU  :D

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

**yeliz**

ne yaparsa yapsın ne kadar bakarsa baksın , bana baktığı gibi kimseye bakmaz kızlar gözünn içinede girse bni gördüğü gibi kimseyi aynı gözle göremez o kadar eminim6 yıllık aşkı abuk subuk şeylerle gölgelemz aşkım artı istersse gölgelesn kendi bilir :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Demet_dk

YANİ GÖZ BU BAKABİLİR
BAKMAKTAN ZARAR GELMEZ BERABER BAKARIZ YORUM YAPARIZ BAKMAM DİYEN YALAN SÖYLER BENCE
BENİM GÜVENİM TAM BANA BAKTIĞI GİBİ KİMSEYE BAKMAZ ZATEN
SORUN YOK  :icon_thumright:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: