DOKTOR ARIYORUZ!!!!

Başlatan fundagüler, 10 Nisan , 2008, 11:44:30

« önceki - sonraki »

fundagüler

selam herkese, arkadaşlar yakın bir arkadaşımın 3 aylık bebeği için izmir de işinin ehli bir uzman dr hatta prof arıyoruz. en son izmirde ege üni. kardiyoloji bölümünde yattılar 20 gün ama hala sorunları çözülmedi. önereceğiniz dr varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

ARMAĞAN

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. EGE ÜNİVERSİTESİNİN TÜM DOKTORLARI ÇOK İYİDİR BENCE.

AMA İSTERSEN SANA SAĞLIK HASTANESİNDE PROF.DR.İSA DURMAZ'I TAVSİYE EDEBİLİRİM. BİRDE GAZİ HASTANESİNİN DOKTORLARIDA ÇOK İYİ.

ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ VE ÖZEL GAZİ HASTANESİ ARTIK SOSYAL GÜVENCESİ OLANLARA DA BAKIYOR  :icon_thumright:

ALLAH ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH. DUALARIMIZ ONUNLA.  :amin:

eylülüm

Alıntı yapılan: fundagüler - 10 Nisan , 2008, 11:44:30
selam herkese, arkadaşlar yakın bir arkadaşımın 3 aylık bebeği için izmir de işinin ehli bir uzman dr hatta prof arıyoruz. en son izmirde ege üni. kardiyoloji bölümünde yattılar 20 gün ama hala sorunları çözülmedi. önereceğiniz dr varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

branşını pek anlamadım ama kalp mi çocuk mu kalpse dokuz eylül ünivr prof öztekin oto çok iyi bir kalp damarcı bi çok ilk ameliyatı yapmıştır çok geçmiş olsun

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN..... BENDE SANA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTE HASTANESİNİ ÖNEREYİM TÜM DRLAR SÜPERRR. ARAŞTIRMA HASTANESİ OLDUĞU İÇİNDE ÇOK İLGİLENİYORLAR.

ponçik

Fundacım Allah arkadaşının yardımcısı olsun  :amin:
bebeğine de acil şifalar versin inşallah
umarım aradığı doktoru en kısa sürede bulur , araştırma hastaneleri herzaman daha iyidir .

fundagüler

tşk ederim aradığımız dr çocuk kardiyologu