29 Nisan , 2024, 01:51:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyamda Gördüğüm İsmi Bebeğime Koymalımıyım?

Başlatan hasretALİ, 31 Ağustos , 2010, 11:50:06

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

arkadasın cocugunun cinsiyeti ne olduysa yazmamısta buraya tekrardan merak ettim kız mıydı acaba gercekten

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende üç aylık hamileyken rüyamda doğum yapmıştım

kızım oldu kapalı yüzünü görmediğim bir kadın kucağına alıp kulağına ezan okuyup

havva anamızın adı olsun demişti şimdi kızımın adı havva duru biz duruyu kullanıyoruz

ama yinede eşimde annemde koyalım dediler vede koyduk  ::)

pırıl

kızlar
bende isim gördüm rüyamda nasipse oğlumun adını ENSAR koyucam.
birde rüya konusunda çokçok bilgili bir büyüğüm eğer hamileyken bebeğe rüyanızda isim verilirse mutlaka düşünün ve o bebeğin hayırlısıyla dünyaya geleceğini gösterir demişt.tabi doğrusunu allah bilir demeyide unutmamıştı.
allah hayırlı olanları yaşatsın hepimize. :amin:

Wunsch

Merhaba kızlar, Ben de hamileliğimin 2. ayında bir rüya gördüm. Sisli bir akşam yüzünü göremediğim birisi var.
Ama sesini net duydum. Bu bebek sizin umudunuz. Adını umut koyun diyordu, duyduğum erkek sesi. 15. Haftada bebeğimin cinsiyeti belli oldu.
Erkek olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Hala şoktayım. Sizce adını umut koymalı mıyım?

SiRiNe

ruyayla amel etmek ne kadar dogru bilmiyorum ama koyabilir insan bence

ben 4 sene önce bir ruya görmustum hamileydin esim yanimdaydi guyya ama esimin yuzunu göremedim karnim cokkk buyuktu o kadar buyuktuki anlatamam

ve bir dede geldi bana selam olsun nuha dedi bende selam olsun ona dedim

o cok sabirli bir peygamberdi dedi evet dedim

o zaman sende sabret ve bu cocuk dogunca ismini nuh koy demisti

ozamandan beri nuh ismini cok severimm duydugumda icim kipirdar

ama kiza konulmuyor nuh yani

yani bence hayra alemettir ruyada görulen isimler bence ALLAH en iyisini bilir  :k06:

bebişim616161

elif ecrin
elif melis
elif nur
elif naz
elifcan
Elif Sena,
Elif Azra,
Elif Serra,
Elif Reyyan
elif Sema,
Elif Görkem,
Elif Elvan,
Elif Saadet gibi

Wunsch

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 23 Ekim , 2010, 13:19:53
ruyayla amel etmek ne kadar dogru bilmiyorum ama koyabilir insan bence

ben 4 sene önce bir ruya görmustum hamileydin esim yanimdaydi guyya ama esimin yuzunu göremedim karnim cokkk buyuktu o kadar buyuktuki anlatamam

ve bir dede geldi bana selam olsun nuha dedi bende selam olsun ona dedim

o cok sabirli bir peygamberdi dedi evet dedim

o zaman sende sabret ve bu cocuk dogunca ismini nuh koy demisti

ozamandan beri nuh ismini cok severimm duydugumda icim kipirdar

ama kiza konulmuyor nuh yani

yani bence hayra alemettir ruyada görulen isimler bence ALLAH en iyisini bilir  :k06:

Haklısın. Ozaman umut ismini koymak en iyisi olacak. Ama yanına bir isim daha konulabilir değil mi? Çocuk için ağır olmaz herhalde. Rüyanda öyşle bir şey gördüysen o zaman belki bir sonraki çocuğun erkek olur.

SiRiNe

wunch tabiki koyabilirsin umut yanina istersen dilersen isim koyabilirsin

belkide canim bilemiyorum hayirlisi  acaba diyorum ikizmiydi cunki karnim cok buyuktu bana sabret dedigine göre herhalde kötu bisi gibi geldide hayra yorum yapalim hayir olsun insaaallah

bebişim616161

Wunsch

İnşallah her şeyin sonu hayır olur.
Umut Özkan iyi bir isimmiş. Teşekkür ederim.
Umut Berke de olabilir diye düşünmüştüm.
Sizce nasıl?

serife26

:love7: kesinlikle Umut başlı başına çok güzel bir isim ztn,yanına başka isme gerek yok bence,iddialı hoş bi isim...
Ve BENCE rüyada görülen isimleri koymak doğru olur,bilinçaltı değilse tabi:D

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 25 Ekim , 2010, 15:07:22
:love7: kesinlikle Umut başlı başına çok güzel bir isim ztn,yanına başka isme gerek yok bence,iddialı hoş bi isim...
Ve BENCE rüyada görülen isimleri koymak doğru olur,bilinçaltı değilse tabi:D

ben geçenlerde rüyamda tanıdığım bir ablanın kızı olduğunu gördüm ve bana kart göndermiş kızım oldu diye karttada ismi SELA olarak geçiyodu ama bunu kendimemi yorumlamam lazım yoksa normal bir rüya diyip geçmelimiyim  :icon_scratch:

Emine

Ben de hamileyken rüyamda kucağımda bebeğim vardı içimden yüksek bir ses "Miray Miray Miray"  işte ismi bu dedi. Kulağıma fısıldanan ses içimde yankılanıyor gibiydi. İçim huzurla doldu o an. Daha önce isim araştırırken hiç rastlamamıştım sabah hemen internetten baktım "Yılın ilk aylarında doğan / Güneş gibi ay gibi parlayan." yazıyordu çok şaşırdım tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu çünkü kızım ocak ayında dünyaya gelecekti. İsmi Allah'ın hediyesi olarak düşünüp kızıma koydum eşim bir isim daha eklemek istedi o da Su hayattır deyip Su olsun dedi. Böylece Miray Su oldu. Koyduğum için huzurluyum.

@Melek Yüzlüm@

ne güsel ilk ayında doğmuş birde

daha cinsiyette belirsiz di net söylememişler di bana bir ses rüyam da bana rabia demişti ben kızıma bu ismi koydum araştırdıgım da hatta burayada konu açmıştım koymam gerektiğini düşündüm koydum hoşuma da gitti ikinci isim düşünüyoduk sonra vazgeçtikk bende rüyamda gördüğüm ismi koydumm