28 Nisan , 2024, 23:35:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyamda Gördüğüm İsmi Bebeğime Koymalımıyım?

Başlatan hasretALİ, 31 Ağustos , 2010, 11:50:06

« önceki - sonraki »

hasretALİ

ah kızlar çok tşk edeim hepinize ayrı ayrı ay ne bilim ya içimde kalırmı kalmaz mı evet kuran ı kerimde elif suresi yok bakara suresi olarak geçio ne biilim ya elif ismi güzel çirkin demedim ama ne bilim hayırlısı hadi bakalım bebğimin cinsiyetini öğrenşcez allah nasip ederse hafta sonu gibi ama ben kesin kız gözüyle bakıyorum:)

мiŁenα.

Herşeyde bir hayır vardır canım. :)

bence elif cemre yada elif hira elif  ::)

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Bunu sen daha iyi bilirsin kucuk gorumcemin iki cocugu vardi bir oglu bir kizi
oglu 1.5 yasindayken balkondan duserek vefat etmis  :y25: ruyasinda kendisine bir kiz cocugu vermisler adini selenay koyun demisler kizi 2 yasinda vardir adini selenay koymus   :D ne kadar ruyaya inanmak lazim bilinmez ben dr gidecegim gun eltim ruyasinda beni gormus yenge kiz degilmis oglanmis diyormusum ama gercek oldu  :k06: :k06:

Demet_dk

bende ilk evlendiğim zamanlar rüyamda kızım olduğunu görmüştüm adı tuna ydı
kızım olsa koyacaktım adını ama oğlum oldu
bi daha çocuğum olursa belki koyarım

yoncaa

bencede rüyada ki isim konulmalı benim bi arkadaşım rüyasında zeynep ismini gördü kızı oldu ve şimdi kızının ismi zeynep  :nazar:

**Gül**

her zaman ruyalarla amel etmek dogru degildir. cunku cogu ruyalar gercek ruya denilenin disinda bilinc altimiza yerlesmis dusuncelerin uykuda ortaya cikmasidir. Ama bu ruyadan etkilenmissen ilerde de etkisi devam edebilir ve keske diyebilirsin. bence icinde bu kuskunun kalmasini istemiyorsan koy Elif ismini. Hem hosuna da gidiyormus. Ne guzel bir isim Hem kendi hem de anlami  :icon_thumright: :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

deniz28

kızlar bnde rüyanda gördüğün ismi çocuguna koyman gerekir diye biliyorum bnm kayınvalidem 7 aylık hamileyken rüyasında bi isim görmüş sonrada bn o ismi istemem demiş ve karnında ölmüş bebek seneler gecmiş haala söyler bunu öyle demeseydim olurdu Allah nasip etmedi bana der
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

FeHi

Annem erkek kardeşimin ismini rüyasında görmüş kardeşim dogduktan sonra ikinci ismi annemin rüyasında gördüğü isim oldu

Balböceği

Bende gecen ruyamda gordum

annem diyormus bebegin ismini ozan koyacaksinizin diye kim diyor anne dedim bana beyaz bir kagit gosterdi
halbuki ozan diye isim aklima bile gelmedi bilinc alti desem olamaz dusunmuyorum cunku  :k06:

serife26

elif harika bir isim aslında,tek başına çok daha ii olur die düşünüyorum...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 13 Ekim , 2010, 19:51:09

annem diyormus bebegin ismini ozan koyacaksinizin diye kim diyor anne dedim bana beyaz bir kagit gosterdi
halbuki ozan diye isim aklima bile gelmedi bilinc alti desem olamaz dusunmuyorum cunku  :k06:

:k06: :k06: sen ne koymayı dusunuyon  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 13 Ekim , 2010, 20:26:02
Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 13 Ekim , 2010, 19:51:09

:k06: :k06: sen ne koymayı dusunuyon  :icon_scratch:
Aaman bosver bizimki karisik mevzu  :suclu: :suclu:

bakalim sansimiza hangi isim gelecek  ::)

Lă_Tăhzen!

kim koyacak ki ismi nerden gelcek bak iyice merak ettim  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 13 Ekim , 2010, 20:32:59
kim koyacak ki ismi nerden gelcek bak iyice merak ettim  :k06:
aslinda bi kac yere yazdim ama fazla ustunde durmuyorum

guya esim abimize koyuduracak o koymassa keendi koyacam  ::) anlasma boyle idi ikinciyede ben koyacam

Lă_Tăhzen!