27 Nisan , 2024, 19:27:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

37'LIK ANNE 14'ÜNCÜ BEBEĞE HAMILE

Başlatan can yine cannnn, 30 Ağustos , 2010, 23:32:17

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

30 Ağustos , 2010, 23:32:17 Son düzenlenme: 31 Ağustos , 2010, 00:02:34 •·.·´¯`·.·• N€®M!N •·.·´¯`·.·•

37'LIK ANNE 14'ÜNCÜ BEBEĞE HAMILE

İngiltere'de 37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuk doğuran Joanne Watson yine hamile. Son çocuğunu yedi ay önce doğuran Watson, 14'üncü kez hamile kaldığını söyledi. Üç aylık gebe olan Watson, "Hamile kalmayı seviyorum" derken 42 yaşındaki kocası John Watson, kendisini dünyanın en şanslı babası olarak gördüğünü kaydetti. Kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu olduğunu belirten baba Watson, bu kadar doğuma rağmen eşinin ilk günkü gibi göründüğünü belirtti. Joanne Watson, bu kadar doğum yapmasına rağmen "Sıfır beden anne" lakabıyla tanınıyor. Bir önceki doğumundan sonra 46 kilo kalarak görenleri şaşkına çeviren kadın "Hiçbir doğumumda kilolarım sorun olmadı. Hemen 46 kiloya düşerek 36 beden giymeye başladım" diyerek, doğumlarından sonra asla rejim yapmadığını belirtmişti. 10 kızı, üç oğlu olan Watson "Günüm sabah 7'de başlayıp gece bitebiliyor" şeklinde konuştu.
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
BEN 3 GÖZE ALAMIYORUM BİLE KADINA MAŞALLAH AMA MARİFETTE DEĞİL YANİ

can dediklerim....

aşkitoom

valla doğru söylüyon cnm,doğurmak mesele değil.geleceği önemli...

can yine cannnn

can dediklerim....

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

can yine cannnn

heeeeeeeeeeee bu arada ne güzel 10 kızı varmış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
1 denesini bene ver :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

aşkitoom

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

masllah kdının alıcıları bayagı acıkmış spermı gordummu kapmış  :ehi: :ehi: :ehi:

bebişim616161

biz birtane doğurmadık gacıya bak beee

bebişim616161