fatmagülün suçu ne?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 30 Ağustos , 2010, 00:17:57

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet ya o cocukta var
unutulmaz da ne kadar masumdu acıyodum ona

Balböceği

Alıntı yapılan: **yeliz** - 17 Eylül , 2010, 00:24:28
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Eylül , 2010, 21:59:29
ay çok kötü ya üzüldüm adiler 4 kişi tecavüz etti içlerinde biri var unutulmazdı oynuyodu ondan beklemezdim pislikmiş odaa  :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen unutulmazdakini unut bence orda sahtekarmış burda gerçek yüzü göründü
:k06: :k06: :k06:

βαlκιz

piissliiikkkk  :violent1: :violent1: :violent1:

bide içki döktüler kızın üzerinee ayyy ayy
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 17 Eylül , 2010, 00:28:46
piissliiikkkk  :violent1: :violent1: :violent1:

bide içki döktüler kızın üzerinee ayyy ayy
Bide onu kizin ustune sivadilar kizzz ben orda o hareketi gordumya huylandim ellerim baska bi yerdeydi  :toothy10: :toothy10:

FeHi

Üzüldüm ya o tecavüz sahnesini izleyemedim kalktm başka odaya gittim. Tamam Bihter'den gıcık aldım Aşkı memnu dizisinden ama burdada sadece o sahnesine dayanamayıp üzüldüm :'(

**yeliz**

arkadaşlar kız öle böle dioruz ama oyunculuğuna oscar ödülü veririm valla :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

FeHi

Alıntı yapılan: **yeliz** - 17 Eylül , 2010, 08:38:13
arkadaşlar kız öle böle dioruz ama oyunculuğuna oscar ödülü veririm valla :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Öle Valla Yeliz kız sonuçta oynadığı rolün hakkını veriyo :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

17 Eylül , 2010, 10:35:38 #97 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2010, 13:29:51 angel81
yengesi fena olabilir, ama o anda yengesini dinlemesi gerekiyordu. ne demisler iyi kizlar cennete, kotu kizlar her yere :PPP
yaneh demem su; sabahin hayri gecenin serri demislerrr. o saatte bir genc kizin daglarda tepelerde ne isi var canim. babasi olsa bile ugurlayacagi gitmemesi gerekirdi, kaldiki nisanlisi.peahhh

http://www.milliyet.com.tr/tecavuz-ekrana-kilitledi/yasam/haberdetay/17.09.2010/1290181/default.htm
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 17 Eylül , 2010, 10:35:38
yengesi fena olabilir, ama o anda yengesini dinlemesi gerekiyordu. ne demisler iyi kizlar cennete, kotu kizlar her yere :PPP
yaneh demem su; sabahin hayri gecenin serri demislerrr. o saatte bir genc kizin daglarda tepelerde ne isi var canim. babasi olsa bile ugurlayacagi gitmemesi gerekirdi, kaldiki nisanlisi.peahhh

http://www.milliyet.com.tr/tecavuz-ekrana-kilitledi/yasam/haberdetay/17.09.2010/1290181/default.htm
Katiliyorum angel benimde demek istedigim buydu gecenin yarisinda disarda ne isin var  :cildir:

FeHi

Eyvallah gece gece fin fin dağda tepe'de nişanlısı ugurlicak diye koşturmasını bende hoş bulmadım elbet... Sadece rolü neyi gerektiriosa onu ii yapıo yoksa gıcık aldım bikere Aşk-ı Memnu dizisindeki fittoşluğundan :suclu: :suclu: :suclu:

dersu

fatmagülün suçu ne vedat türkalinin bi eserinden(okumuş ve çok beğenmiştim,vedat türkali'yi zaten çok severim) önce sinemaya uyarlandı ...başrollerini hülya avşar ve aytaç arman oynamıştı ve ben seneler önce o filmi izlediğimde hülya avşarın oyunculuğundan çok etkilenmiştim...şimdi dizisini yapmaya başladılar ve dün gece ilk bölümünü izledim,aslında beren saat te sade görüntüsü ve abartısız doğal oyunculuğu ile bence çok yakışmış fatmagül rolüne...bu dizi de umarım katledilen diğer büyük yazarların eserlerinden senaryolaştırılan diziler gibi yani aşk-ı memnu ve yaprak dökümü gibi olmaz..cılkını çıkarmazlar umarım çünkü ben bu iki dizininde ilk trt versiyonlarını izlemiş biri olarak hayal kırıklığı yaşamıştım ki hiç dizi izlemediğim halde bu eski dizilerin yeni hallerini izleyim bari diyerek tv başına oturmuştum..ancak fatmagülün suçu ne dizisinde amca yaşaranlardan birinin eşini oynayan kadın deniz türkali'dir,yani eserin sahibi değerli yazar vedat türkali'nin kızıdır ve yazarımız hala hayatta olduğundan senaryo da herhangi bi yozlaşmaya izin vermeyecektir diye düşünüyorum..sanırım izleyici bu rol ile beren saat ile de aralarını yeniden toparlayacaktır diye de düşünüyorum,çünkü konu itibari ile fatmagülün hikayesi önce yüreklerinizi epeyce bi yakacak ve beren saat te oyunculuğunu konuşturarak kalbinizi yeniden kazanacak..ama eğer internette filan bulursanız mutlaka filmini izleyin arkadaşlar,tavsiye ederim..

Demet_dk

TECAVÜZ SAHNESİ ÇOK FENAYDI YAA ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK ETKİLENDİM
VE BEREN SAATİ BİR KEZ DAHA TAKDİR ETTİM

βαlκιz

valla ben olsam bende dinlemezdim yengemi
sevdigim adam gidicek onu görmem lazımken niye durim
nerden bilsin tecavüze ugrıycak
kadın zaten ödül üstüne ödül alıyoo bide biz verelim  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

) SaMiRa (

ben akşam kaçırdım o sahneyi
bugün yine vardı denk geldi izleyim dedim
hakkaten içim acıdı resmen yaa gözlerim doldu
çok gerçekçiydii :icon_thumright:

**yeliz**

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 17 Eylül , 2010, 20:30:05
ben akşam kaçırdım o sahneyi
bugün yine vardı denk geldi izleyim dedim
hakkaten içim acıdı resmen yaa gözlerim doldu
çok gerçekçiydii :icon_thumright:
bende işte bunu diorum arkadaşlr kalite arıyorum izlerken  boş boş aldanmıyorum, etkilniyorum  çünkü kalite konuşuyo dizide isteyen zaten istediğini yapıyo türkiyede beren saat mi düzeltecek ortalığı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: