fatmagülün suçu ne?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 30 Ağustos , 2010, 00:17:57

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bence öyle tekrar tekrar vererek dizinin kalitesini düşürüyorlar

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kalıtesımı varkı dusecek kıs :k06: :k06: esım kızıyo ısle öle fılımlerı cocuklar etkılenecek dıyo   :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi:yok canım bu dizi için demedım
genel söyledim  :D
tekrar tekrar aynı dizilerı vermek yeteınce izlenmemiş ,tekrar verelım de bi kitlesi oluusun anlamına gelıyor bence

Balböceği

reytingini yukselttik iyide 1. bolumde simdi nasil vermesinler tekrarini

bi yerde okumustum tekrar verilen diziler para ustune para kiriyormus  :laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

çok uzun süre değil ama tv izletmek iyimiş çocuğun gelişimi açısından tabi uzun zaman değil 8)

öle kolik olcak derecede değil.tabi bebekelr için değil bu bilggi çocuklar açısından yararlı olabilir kısa kısa yararlı programlar su harfler sayılar vs öğretiliyor ya trt çocukta :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

KIZLAR GECEN GECE BI RUYA GORDUM YAZMISMIYDIM BILEMIYORUM FATMAGULUN SUCU NE DIYORUM HAHAHAHAAA KOPUYORUM YARMAGÜLÜN SUCU NE DIYORUM HAHAAAAA YINE KOPUYORUM PEKİİİİ ABDULLAH GULUN SUCU NE DIYORUM NERDEYSE ALTIMA İŞİYORDUM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: RUYA BI DEEE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Ay allahim fatmagul yine cikmis
aman nasilda citipiti bisey goren kadin sanar  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Fatmagulde sevmedigim top 5  :ehi: :ehi:
1- yengesi o ne oyle anacim analik gibi   :violent1:
2-abisi hay senin erkekligine dedim ama ozurlumu herif onu anlamadim  :-\
3-fatmagulde sosyetenin icinde yasiyor o nasil elbise oyle anacim daltelden ceblik  :ehi:
4-Mustafa da amma salak  :cildir:
5- Dizinin son bolumu ne zaman acaba  ::)

мiŁenα.

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 19 Eylül , 2010, 22:29:58
KIZLAR GECEN GECE BI RUYA GORDUM YAZMISMIYDIM BILEMIYORUM FATMAGULUN SUCU NE DIYORUM HAHAHAHAAA KOPUYORUM YARMAGÜLÜN SUCU NE DIYORUM HAHAAAAA YINE KOPUYORUM PEKİİİİ ABDULLAH GULUN SUCU NE DIYORUM NERDEYSE ALTIMA İŞİYORDUM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: RUYA BI DEEE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
fatmagülün suçu ok saf olması  :k06: yarmagülün suçu boğazına hakim olamaması :k06:  abdullah gülü sölemiyorum siyaset yapmayalım yine :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

miray

ayy izlemek istemedikce gözüme gözüme sokuyolar yaa  :cildir:  :caca:
bu ne ya 300. tekrarınımı veriyolar yine  :violent1:
ne zaman tv acsam bu igrenc gıcık dizi  :cildir:  :cildir:  :caca:  :violent1:  :cussing:
kanal d yi sildim bende  :violent1:  :violent1:  :violent1:

Balböceği

Telegolu izliyorum Ben ahmete hayranim   :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 19 Eylül , 2010, 23:12:22
ayy izlemek istemedikce gözüme gözüme sokuyolar yaa  :cildir:  :caca:
bu ne ya 300. tekrarınımı veriyolar yine  :violent1:
ne zaman tv acsam bu igrenc gıcık dizi  :cildir:  :cildir:  :caca:  :violent1:  :cussing:
kanal d yi sildim bende  :violent1:  :violent1:  :violent1:
sildinmii :ehi: :ehi: :ehi: yeni başladı yaa hep tekrar veriyolar demek ben hiç rastlamadım tekrarına ilk gün verdiler bitr bitmez bi onu gördüm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Gulom dun c.tesi idi demi bak sabah koymuslardi simdi yine koymuslardi  :ehi: :ehi: :ehi: para para

___kıymık___

anam fatma gülün suçumu neeee :icon_scratch:
gece gece ormanda ne b...k arıyomuş  :caca:
allahtan zamane tecavuzculerı
gazozcu nurı yada gözü dönmüş yoluk coşkun gıbı çirkin degil :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...