fatmagülün suçu ne?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 30 Ağustos , 2010, 00:17:57

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ay çok kötü ya üzüldüm adiler 4 kişi tecavüz etti içlerinde biri var unutulmazdı oynuyodu ondan beklemezdim pislikmiş odaa  :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Dur ben daha oraya gelmedim ya geline yemek goturdun soyle bi baktiya
bende ne diyorum ya bihter hanim fatmagul olmakta varmis hayatta  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo soyle bi baktimda tecavuzune bisey goremedim  :ehi: :ehi: ya kizlar insan nasil etkleniyor peki bu neydi kizin adi beren hicmi yani ne biliyim erkekler orasini burasini ellerken tobe tobe  :cildir:

derbeder

Alıntı yapılan: Balböceği - 16 Eylül , 2010, 22:34:10
:-ooo :-ooo :-ooo soyle bi baktimda tecavuzune bisey goremedim  :ehi: :ehi: ya kizlar insan nasil etkleniyor peki bu neydi kizin adi beren hicmi yani ne biliyim erkekler orasini burasini ellerken tobe tobe  :cildir:
yavrum hatirla sevgilide, aski memnuda yeterince antreman yaptigi icin etkilenmiyordur  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

bazıları dublör kullanıyo bu kullandımı acaba
ellenmekten hoşlanan biri onun yerine oynamıştır o sahneyi
yada beren oynamışsada alışkın o behlül ögretti  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Eylül , 2010, 23:15:41
bazıları dublör kullanıyo bu kullandımı acaba
ellenmekten hoşlanan biri onun yerine oynamıştır o sahneyi
yada beren oynamışsada alışkın o behlül ögretti  :ehi:
Kiz hulya avasar ne demis biz eskiden yastik nedir bilmiyorduk demis  :k06:

Alıntı yapılan: angel81 - 16 Eylül , 2010, 23:12:27
yavrum hatirla sevgilide, aski memnuda yeterince antreman yaptigi icin etkilenmiyordur  :k06:
Haklisin valla cok igrenc bi goruntu oldu ama demi  :cildir: :cildir: bi an onlari behlul sansaydi iyi olurdu o kadar cingenelige ne gerek vardi simdi  :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ayy acıdım kıza ya  ::) ::)
sevdiğine kosuyodu ama..

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 16 Eylül , 2010, 23:49:33
ayy acıdım kıza ya  ::) ::)
sevdiğine kosuyodu ama..

ama  yengesinin lafini dinlesydi olmazdi demi 

βαlκιz

kız o yenge ne fenaaa ıyyy
nasıl kıskanıyo

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hangisi ıyı rol yapıyo
yengenın rolünü gördünüz mü :-ooo :-ooo

βαlκιz

kız yenge görümceyi kıskanırmı pisss yaa
deli ediyo beni şimdi tekrarını izliyorum yine uyuz oldum kadınaa  :violent1: :violent1: :k06: :k06:

Balböceği

anam siz ozetini izliyorsunuz ben kanit denen dizi var bizde  :k06:

evt yengesi igrenc ama keske sozunu dinleseydi

Balböceği

BIHTER SIZLERE OMUR YASASIN FATMAGUL  :toothy10: :toothy10:

**yeliz**

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Eylül , 2010, 21:59:29
ay çok kötü ya üzüldüm adiler 4 kişi tecavüz etti içlerinde biri var unutulmazdı oynuyodu ondan beklemezdim pislikmiş odaa  :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen unutulmazdakini unut bence orda sahtekarmış burda gerçek yüzü göründü