fatmagülün suçu ne?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 30 Ağustos , 2010, 00:17:57

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

fatmagülün suçu

1. GÜZEL OLMASI

2. O SAATTE ORADA YALNIZ BAŞINA DOLAŞMASI

3. ERKEK ÇOCUKLARIN YİĞİDİN MALI MEYDANDA OLUR MANTIĞIYLA YETİŞTİRİLİP ŞEYLERİYLE GURUR DUYARAK YAŞAMALARI VE KADINLARIN

ERKEKLERİN ELİNİN KİRİ OLMASI

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip paTLadık faTmaqüL'e rasTLadık ; FaTMaqüL'ün suçu yok biz oNu bihTer sandık :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

vuslat

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 24 Eylül , 2010, 12:31:45
Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip paTLadık faTmaqüL'e rasTLadık ; FaTMaqüL'ün suçu yok biz oNu bihTer sandık :laughing7:
:k06: :k06: fatma gülün suçu yok biz onu bihter sandıkk ha.. süper yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

[/ur

SRPL

Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip paTLadık faTmaqüL'e rasTLadık ; FaTMaqüL'ün suçu yok biz oNu bihTer sandık :)

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

fatmagülün suçu nee??? eşim tatil yaptığımız yerde denize girip aynen fatmagül gibi kendini sulara bırakıyodu sonra da fatmagülün suçu ne diyoduuu :ehi: :toothy10:
düşünğn yaniii dizinin fragmanı bile ne kadar ses getirmiş

мiŁenα.

ilk seferinde aa çok ayıp izlenmez bu dizi dedim..

2.bölümde mübdelası oldum..bayıldım ben bu diziye..

devamlı izlicem.. :ehi: Hatun nere el atsa güzel dizi çıkıyor :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

:icon_thumright:ilk bölümde başına kötü şeyler geldi diye diziinin adı çıktı ama hep öyle şeyler olcak degil ya güzel dizi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

aynen eşimle izledim oda beğendi ..

ben fazla dizi izleyemiyorum bir fatmagülün suçu ne diğeride öyle bir geçer zaman ki..

ikiside çok güzel..

günümüzde içinde sex olmayan dizi yok ne yapalım ozaman tv yi fırlat at ;)

Mine'l Aşk

Gece uyku problemim var bir haftadır...Bu gecede uyuyamadım biraz kitap okudum sonra sıkıldım tv'yi açtım baktım bu dizi var...Burda o kadar çok bahsediliyor ki merak ettim bende başladım izlemeye ama keşke izlemeseydim psikolojim alt üst oldu,sinirlerim bozuldu,oturdum ağladım bir güzel...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

>>>Gök_ŞeN<<<

:toothy10:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: **Mavera** - 25 Eylül , 2010, 09:41:29
Gece uyku problemim var bir haftadır...Bu gecede uyuyamadım biraz kitap okudum sonra sıkıldım tv'yi açtım baktım bu dizi var...Burda o kadar çok bahsediliyor ki merak ettim bende başladım izlemeye ama keşke izlemeseydim psikolojim alt üst oldu,sinirlerim bozuldu,oturdum ağladım bir güzel...
hamileliğin verdiği psikolojiden ağlamışsındır.hani kıza teccavüz ettiler ya ağladı falan. ;D

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Eylül , 2010, 10:22:03
Alıntı yapılan: **Mavera** - 25 Eylül , 2010, 09:41:29
hamileliğin verdiği psikolojiden ağlamışsındır.hani kıza teccavüz ettiler ya ağladı falan. ;D

Evet ondan...Tabi birde uyuyamamanın verdiği stres hali...Sabah oldu ben hala söyleniyorum o kadar sinirlenmişim o sapıklara...Eşim "mümkünse doğum yapana kadar uzak dur tv den" dedi...Dayanamadım tabi 4 de uyandırdım dizi bitince..Bir solukta onada anlatıverdim...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.