Canim Kizlarim Prenseslerim Buyuyor

Başlatan SiRiNe, 28 Ağustos , 2010, 23:52:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Tarih 25 ekim 2010

Canim kizlarim  bu gun babaniz sehir disinda bir ise basladi aslinda hic gönlu yoktu ama sizin ve benim icin bu is teklifini aldi fedakar babamiz

Artik her gun gunduzleri beraberiz anneanenizde  gelecek bu gun sizi yikayacagiz sonra size tarhana corbasi yapacak anneannemiz,

ik kez tadacaksiniz tarhanayi eminim begeneceksiniz  :D

Dun sizin elinize kavun verdim yediniz cok begendiniz ardindanda elma  yere dusurup durdunuz ama  :k06:

Sumeyyem sen artik emekleyerek bir kac adim ilerliyorsun sonra yorulup dusuyorsun MasaaAllah

Rumeysam seninde arkadan dislerin zorluyor sanirim cok aciyor biliyorum  :y25:, öndeki incilerinizi fircalamak istedigimde agliyorsunuz

inanilmaz 3 hafta sonra 8 aylik olacaksiniz insaAllah iple cekiyorum cunki lazimliga oturacaksiniz, alistirmalara baslayacagiz  :D :aferin:

Kulaklarinizi deldirecektik ama biraz daha bekleyelim dedik babanizla gelecek,aya insaallah

Sizleri seviyoruzz :binkybaby: :binkybaby:

Anneniz

βαlκιz

maşallah prenseslere :nazar: :nazar:
babaları gidip gelcekmi yoksa ordamı kalıcak
tarhanayı kim sevmez
benim sevdigim yemekleri çocuklarda çok sever
e sende tarhanayı seviyosun onlarda sever inş. :nazar: :amin: :amin:
8. ayda lazımlıgamı oturtcan erken değilmi  :D ama erken iyi olur ögrensinler
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2010, 13:07:46
maşallah prenseslere :nazar: :nazar:
babaları gidip gelcekmi yoksa ordamı kalıcak
tarhanayı kim sevmez
benim sevdigim yemekleri çocuklarda çok sever
e sende tarhanayı seviyosun onlarda sever inş. :nazar: :amin: :amin:
8. ayda lazımlıgamı oturtcan erken değilmi  :D ama erken iyi olur ögrensinler

yok orda kalmayacak canim aksamlari geri gelecek bu is daha iyi uygun maasi felan aslinda istemem dedi ama bizim icin yapiyor

aksamlari gec gelecek ama hafta sonlari evde

evet tarhanayi ben hamileyken yedigimde tekme atar canlanirlardi derdim esime bak tarhanayi seviyorlar  :k06:

ahh canim   ::) benim ufakken cok sorunum, oldu wc konusunda bu yöndende egitilmedigim icin ayni sey kizlarima olsun istemiyorum

onlar tabiki gelisimlerine karar verirler ama hafif hafif rutine sokmak alistirma amacindan iyi olur

abone oldugum dergideki bir anne böyle baslamis 8 aylikken kizi 1 yasindayken wc gidiyormus ehh tabikki böyle bir beklentim yokta :k06: :k06:

sabah aksam 10 dakika yeter kavramalari icin

SiRiNe

Tarih 3 Kasim 2010

Mucizelerim canim kizlarim  artik 8 aylik olmaniza az kaldi buyuyorsunuz kuzularimmm  :aferin:

Anneniz baya bir rahatsiz ama olsun sizlere bakabilecek ve ilgilenecek gucu kuvveti var

Anneanneniz geliyor gunduzleri yardim ediyor annenize onada cok alistiniz , iyiki varsin anneannemiz  :love9:

Bu gun anneanneniz lazimlikla kapimizi caldi acinca cok sasirdim ve guldum, 8 aylikken sabah aksam yavas yavas oturrusun dedi .

Sizlerde isterseniz deneriz oldumu kizlarim ?

Cuma gunu babanizla geziye gidecegiz yatla 1 bucuk gun tatildeyiz anneanneniz sizlere bakacak, Onunla guvendesiniz bu yuzdende sizi tek emanet edebilecegim kisi babanizdan sonra o

Ama pazar gunu dönuyoruz sizlerle beraber olacagiz tekrar kuzularim, anneniz hasta oldugu icin bu ufak ayrilik ve tatil gerekliymis doktorumuz söyledi

Hayatima renk katan guzel kizlarim sizleri seviyoruz

Sumeyye  :love9:

Rumeysa  :love9:

Anneniz ...

Balböceği

MasALLAH  :nazar: :nazar:

8 aylik oluyor demek kuzucuklar ne guzel   :k06:
iyiki Annen yaninda o olmazsa cok cok zor olacakti senin icin  :'(
Rahatsizligin ne icin bacim gecmis olsun  :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 03 Kasım , 2010, 15:22:20
MasALLAH  :nazar: :nazar:

8 aylik oluyor demek kuzucuklar ne guzel   :k06:
iyiki Annen yaninda o olmazsa cok cok zor olacakti senin icin  :'(
Rahatsizligin ne icin bacim gecmis olsun  :flowers:

Tskler teyseleri  :opucuk:

Canim midemde yara cikti stresten birde baharatli aci yemeklerden olsa gerek cok rahatsizim hic bir sey yiyemiyorum hizli kilo kaybim var bu yuzdende...

Evet canim iyiki var annem  :amin:

Balböceği

insallah atlatirsin duygu Rabbim acil isfa versin  :amin:

mideden yana cok basim agriyor benimde strese girdimmi midem cosuyor resmen  :sad1:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 03 Kasım , 2010, 15:27:13
insallah atlatirsin duygu Rabbim acil isfa versin  :amin:

mideden yana cok basim agriyor benimde strese girdimmi midem cosuyor resmen  :sad1:

:amin: :amin: Amin canimm

cok gecmis olsun sanada

evet stress mideye vuruyor zaten  :sad1:

Balböceği

βαlκιz

duygucum geçmiş olsun
allah annenden razı olsun bakıyo ilgileniyo ne güzel
sende 1 günlük tatile çıkcan demek oh ne güzel canım
kızları lazımlıga oturtcan demek ne güzel hadi kolay gelsin  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

amanda aman tatillerede cikilirmissss  :sunny:
oghhh yarasin sanada kocisinede canim benim. kafani bosalt hic birsey dusunme ev isinden uzaklas. rejimde yapma bir gun boyunca, hos gerci rahatsizmissin mecburen dikkat edeceksin. gecmis olsun canim benim.  :flowers:

gozun arkada kalmasin, cunku eminim bebislerde anneanneleriyle guzel vakit gecirecekler  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: balkız - 03 Kasım , 2010, 19:29:28
duygucum geçmiş olsun
allah annenden razı olsun bakıyo ilgileniyo ne güzel
sende 1 günlük tatile çıkcan demek oh ne güzel canım
kızları lazımlıga oturtcan demek ne güzel hadi kolay gelsin  :k06:

tskler canim , eve o olmasa idi bu hasta helimle cok zor olurdu esim mecburen ise gidiyor cunki

hayirlisi olsun

hahahah hee oturtacagizda bakalim deneme iste bakalim  :k06:

Alıntı yapılan: angel81 - 04 Kasım , 2010, 11:55:43
amanda aman tatillerede cikilirmissss  :sunny:
oghhh yarasin sanada kocisinede canim benim. kafani bosalt hic birsey dusunme ev isinden uzaklas. rejimde yapma bir gun boyunca, hos gerci rahatsizmissin mecburen dikkat edeceksin. gecmis olsun canim benim.  :flowers:

gozun arkada kalmasin, cunku eminim bebislerde anneanneleriyle guzel vakit gecirecekler  :opucuk:
angel canim tsklerr sag olasin evet 1 bucuk gun tatilde olacagiz zaten doktorum önerdi bunu gözum arkada kalmayacak insaallah  :k06:
:opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım arkdasım duygum prenseslerımın annecıgı daima ıyıgunler gorun ınsallah babalarıda meleklerımın onlar ıcın calısıyor fedakar babaya can kurban helal olsun  :icon_thumright: :icon_thumright:

sizleri çooooook seviyorummmmmm bebişlerimi cooook kociman op anneleri emiii allaha emanet olunnn daıma aklımdasınız ..
8 aylık olcak kuzularım benim yirim yirimmmmm  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 06 Kasım , 2010, 12:56:21
canım arkdasım duygum prenseslerımın annecıgı daima ıyıgunler gorun ınsallah babalarıda meleklerımın onlar ıcın calısıyor fedakar babaya can kurban helal olsun  :icon_thumright: :icon_thumright:

sizleri çooooook seviyorummmmmm bebişlerimi cooook kociman op anneleri emiii allaha emanet olunnn daıma aklımdasınız ..
8 aylık olcak kuzularım benim yirim yirimmmmm  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Gözdem canim benim yazini simdi gördumm cok sag ol canimmmmmmmmm

bizde seni özledikkkk hic girmiyorsun ya :y25: :y25: :y25: :crybaby2:

Ruzgar pasamiz nasillllllllllll buyuduuuuuuuuu masaallah coook öpuyoruz sizii özletme kendini olurmu bitanem  :opucuk:

derbeder

duygu geçenlerde bir yere yazmissin sanirim..kizlar birbirlerine bakmislar yemek yerken..biri digerinin elini sIkmIs sonrasindada puskurmeye baslamislar ya agzindakileri  :k06: ayyyy icim gitti okurken, masaAllah yaaa  :nazar: hahaha ne sevimli olmuslardir Allah bilir. ya ikiz cocuklar bu yuzden cok cok sevimli geliyorlar...yani sanki 2 cocuk degilde, ayrilmaz elma yarisi gibi goruyorum onlari, anca beraber kanca beraber gibisinden. birbirlerini taklit etmeleri filanda cokk hosss opuyorum ikisinide  :-*
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!