27 Nisan , 2024, 20:11:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canim Kizlarim Prenseslerim Buyuyor

Başlatan SiRiNe, 28 Ağustos , 2010, 23:52:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 28 Mart , 2011, 17:11:47
ohh oh mAş. bnmm fıstık kızlarıma :opucuk:
ebrumm tesekkurler canimmm
:opucuk:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2011, 17:19:01
Duygu demek tatile gideceksiniz cok guzel

rabbim hayirli gidip gelmenizi nasip etsin  :amin:

edosumm tsker canim insaallah gecen sene gidememistik hamileydim cok korktum bu yazdan gidemedik cocuklar ufakti insaallah 2011 bu seneye nasib  hakani  ve seni öpuyoruzz :opucuk:
Alıntı yapılan: ♥♥♥yumağımmm♥♥♥ - 28 Mart , 2011, 18:10:23
oy maşallah prenseslerime
imzadaki resimler çok harika duygucum
hele yeni doğmuş halleri maşallah onlar nasılda büyüdüler
  :nazar: :nazar: :nazar:

tskler canimm evet buyuduler teyzeleri :)) zaman cok cabuk geciyor gercektennn :opucuk:
Alıntı yapılan: **Gül** - 28 Mart , 2011, 18:18:19
Duygucugum Maasallah miniklere  :nazar: :nazar: :nazar: Buyuduler artik abla oldular  :aferin: :aferin: :aferin: Okula basladilarmi canim. 1 yasinda baslayacaklar diyordun. ve gecen gun sizi ruyamda gordum. Bize gelmissiniz ve ucunuz bir oda da karyolanin ustunde oturuyordunuz. Ama kizlar 7-8 yaslarinda olmuslar  :k06: :k06: Bende onlar icin kulotlu corap ve bandana almisim hediye olsun diye. Onlari ariyorum iyice kuculmeden kullansinlar diye  :D :D
Gulcumm tskler canim rabbim hayir etsin ruyani cok guzel bir ruyaa masaallahh, ben ruya tabirinden anlamam fakat hislerime göre, ya senin bir kiz bebegin olucak yada benim :k06: bakalim hangisi olucak hayirlisiii hehehehheeheh seni ve pasani cok cok öpuyoruzz :opucuk:
[/color]

SiRiNe

Gulcum bir soru sormussun yazmayi unuttum

krese baslicaklardi bu ayin 17 sinde:)) fakat ben kres degistirdim evimin yanindaki krese aldim kizlari

basvurduk o yuzden siradayiz bekliyoruz muhtamelen mayis ayinda kesin basliyorlar insaallahh
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

demek turkiyeye gitceniz  :hello2: :hello2: :hello2: hadi hayirlisi tatlim  :k06: :k06: :k06: :k06:
insallah kresede giderler tez vakit  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: