Anneler : Bebekleriniz size mi Yoksa Esinize mi cok benziyor?

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 27 Ağustos , 2010, 17:40:44

« önceki - sonraki »

serra_emine

benım kızımda baba tarafına çekmiş
halası na benzetıyorum babasına bıde
genelde babaanne dıyorlar :-[ hele onun yanında ayy fatma hanım ayı sana benzıyor dedılermı sınır oluyom çirkın oldugundan kotu oldugundan degıl ama sogutan olaylar oldu..ıstenıyom işte
bende oyle zamanda hemen gırıyorum devreye herkes babas na benzetıyo dıyom bişey demıyolar
banada benzeten arada çıkıyor ama genelde halası ve teyzesii nede çekmiş.gamzelı ve yuvarlak yuzlu oluşu.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:toothy10: :toothy10: ay fatma hanıım
babasına benziyo senin kız halasını görmedim ama aynı baba
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

elif35

benim kızımda gözleri yüzü falan aynı eşim bana sadece ten rengi benziyor başka bir yeri benzemiyor  :k06: her gören ayyy aynı babası diyor eşimde hemen diyor ben yaptım tabi bana benzicek diyor  :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Ağustos , 2010, 11:12:20
benim kızımda gözleri yüzü falan aynı eşim bana sadece ten rengi benziyor başka bir yeri benzemiyor  :k06: her gören ayyy aynı babası diyor eşimde hemen diyor ben yaptım tabi bana benzicek diyor  :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ben yaptım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:benım esımde ole der aynı sana benzıyo dıyen olunca sana mı benzıcektı tabı bana benzıcek der :k06: :k06:

birgül87

Uploaded with ImageShack.us

CeRoXiMo

Daha ultrasonda kocaman yanakları dudakları ile babasının kopyası gibi, bakalım çıkınca ten rengi göz rengi de benziyorsa süper olur vallahi:)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

renkli ultrasonda aynı babasıydı cok benziyodu dogdu benim bebekligimin kopyasıymıss  :ehi: :ehi: :ehi: ten rengi göz rengi sacının sekli aynı benn  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

AککORTįє

benim oğlum ilk doğduğunda aynı babasıydı sonra yavaş yavaş bana döndü

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

ilknurcum senin ve esinin ailecek resiminizi gördugumde ismaili en cok sana benzettim masaallah

aysecim bencede ikizinize benziyor babasida sende esmer degilsin sarisiniz

pinar79

oğlum babasının kopyası denilecek kadar çok benziyo eşime.

elif35

genelde babaya benziyor bebekler dememkki yazılanlara bakarsak nedir bu erkeklerden çektiğimiz yaa  :ehi: :ehi: o kadar aynaya baktım bana benzesin diye işe yaramamış  :ehi: :ehi:

DİLVİN

aaa selma sana ne kadar çok benzıyor oğlunn

yok yokkk anasına hiç benzemez aynı amcası sadece alnı annnesi

aaaa gelinnnnnnn aynı sennn bi bebek anneye bu kadarmı benzer

yok yokkk anasına hiç benzemez aynı amcası sadece alnı annnesi

bızımkı amcasına benzıyormuş neresi benzıyorsaa
  :-\ :-\ :-\ :-\

ama görenler bilir bebek benım kopyam

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik