Kendinizi Kaç Yaşında Hissediyorsunuz?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 21:58:30

« önceki - sonraki »

Balböceği

bazen çocuklaşırız bazen olgunlaşırız daha yaşlı hissederiz

siz genel olarak kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz kendi yaşınızda mı yoksa daha genç veya daha yaşlı mı?

βαlκιz

ruhen 14-15
fiziken yüzden bakınca 30 falan  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

valla yaşım 25 amaa hep yorumlar 22 oldugu gıbı bende oyle hıssedıyorum yaşım hiç 25 gıbı gelmıyor 30umda hiç düşünemıyorum kendımı :D
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ırmak184

yasım 28 kendimi daha 18-20 yaslarında hissediyorum,olgunlaşmak istemiyorum  ::)  ::)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Vallah ben 20 yasimdayim ama kendimi baya bir olgun ve yasli hissediyorumm ......  ::)
17 yasimda abimin vefatini yasadikktan sonra hayat tam anlamiyla tum yukleriyle sirtimda kalmis gibiydi
altindan Kalkana kadar ve eski halime donene kadar baya bir Yaslandim 'Ruhen' .. ustune bide evlilik simdi..
kayinvalide.. ev.. is guç, bide Oglusuma Hazirlik... Olgun bir kadin gibi hissediyorum artik kendimi ...

tubali

BN 2O YASINDAYIMM AMA KENDİMİİİ 19 HİSSEDİORUMMM....
ARTIKK 20 DEN YUKARI CIKMAK İSTEMİORUMM BU YASIMDA KALMAK ISTIORUMMM

SiRiNe

Himmmm :)

Hayat beni cok yordu....

Erken yasta cok sorumluk aldim ustlendim....

Ne cocuklugumu nede genc kizligimi normal bir sekilde yasayabildim....

23 yasindayim amaa
kendimi

30+ gibi hissediyorum :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

25 Ağustos , 2010, 16:27:58 #7 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2010, 16:36:19 ****gültanesi****
bend 24 yaşındayım ama hala 18-19 gibi hissediyorum
hiçte kabullenemiyorum 25 e yaklaştığımı
içimdeki çocuk büyümüyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

22 yasindayim 20 yilimi gec 2 yillik bi evliligim var 1 senesi nisanlilik ama olsun

insanlarin arasina girmeyince olgunlasamiyorsun olgunlastimmi yoksa ben yine benmiyim hayir ben yine benim
sadece giyim tarzim degisti neseli olma ozelligimi kaybediryor gibiyim gubetlik insana neler yasatiyor bazi zamanlar esim icin susuyorum ama Kendimi 25 26 gibi hissediyorum  :-\

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bugün dogum günüm 21 bitti ama şuan kendimi 30 hissediyorum kimse dogum günümü hatırlamadıııııııı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 25 Ağustos , 2010, 16:58:09
bugün dogum günüm 21 bitti ama şuan kendimi 30 hissediyorum kimse dogum günümü hatırlamadıııııııı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
dogum gunun kutlu olsun nıce güzel senelere ıns :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyyyyyyyyyy çok teşekkür ederim bak birden 30dan geri 21 e düştüm :opucuk: :opucuk: :love3: :love3: :love3: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:genclesmene sevındım  hıc yaslanma :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Lă_Tăhzen!

3 aydır kendımı 70 yasında hıssedıyorum yaslı ve yorgun  :tongue3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★