antalya gelecek tüp bebek merkezinde tedavi görenler buraya..

Başlatan ecmel, 23 Ağustos , 2010, 13:05:29

« önceki - sonraki »

ecmel

selamlar arkadaşlar ilk ve son denememi gelecek tüp bebek merkezinde yapacağım imşallah...gidenler buraya bilgilerini paylaşırsa sevinirim....aciiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllll

ecmel

sonuç negatif... kimyasal gebelik... allah'ım sen isteyen tüm kullarına nasip et...dün öğrendim değerlerim düşmüş sözde keseyi görmeye gittik ne kese ne de bir bebek. yok yok elde avuçda bir şey yok..bütün olumsuzluklar sanki bizim için olmuş gibi...

HASRET!M S@N@

öle deme canım üzülme umudunu yitirme olur ya inş sen dua et

_sevilay_

Alıntı yapılan: ecmel - 25 Eylül , 2010, 15:07:51
sonuç negatif... kimyasal gebelik... allah'ım sen isteyen tüm kullarına nasip et...dün öğrendim değerlerim düşmüş sözde keseyi görmeye gittik ne kese ne de bir bebek. yok yok elde avuçda bir şey yok..bütün olumsuzluklar sanki bizim için olmuş gibi...
canım guclu ol cok zor oldugunu ve cok acı cektıgını bılıyorum aynı seylerı bende yasadım bende tüp bebek yaptırmıstım ve 10 once negatıfle sonuclandı sabretmemız lazım ve gececegız bızde elbette bu zor sınavdan

ecmel

cevaplarınız için,bu kötü günümde yanımda olduğunuz için çok teşekkür ediyorum..artık hiçbir doktora gitmek istemiyorum, güvenmiyorum hiçbirine..hepside insanlığını yitirmiş hiçbiri seninle birlikte ağlamıyor onların umrundamı onlar cebine bakıyor gelsin paralar yeter..bizler çaresiz bi çare yalnızlık dört duvar gurbet ellerde... başımı omzuna yaslayacağım kimse dahi yok...çooooooooooooooook acı tarifi yok bunun anne kelimesini duyamamak,bebeğim annem diyememek...

SELİNCİLEK

KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM HAYATIMI REZİL ETTİLER YANLIŞ BİLİNÇSİZ VE UMURSAMAZ TEDAVİ YÜZÜNDEN ŞU AN KİSTLERLE UGRAŞIYORUM KESİNLİKLE METE IŞIKOĞLUNA VE GELECEK TÜP BEBEK MERKEZİNE GİTMEYİN ASLAAAAA.. ELİMDEN GELDİGİ KADAR HER  YERE YAZIYORUM BENİM GİBİ KİMSE OLMASIN REZİL RÜSVA OLDUGUM GİBİ MADDİ MANEVİ YIKILDIM ARTIK DOKTORUMA GÜVENDİM O ÖNERDİ MEGERSE İŞ BİRLİGİ YAPIYORLARMIŞ MADDİ OLARAK VE HER DOKTORUN ODASINDA BUNLARIN KATOLOĞU VAR GÖRDÜGÜM ANDA HASTANEYE ŞİKAYET EDİYORUM SİZDE Mİ İŞ BİRLİGİ YAPIYORSUNUZ DİYE.. ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN DİYECEGİM AMA METE DENEN KİŞİNİN AZINDAN HİÇ ALLAH KELİMESİ DUYMADIM.. BENİM İNANCIM SONSUZ O YÜZDEN ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar ben de antalya da iyi bir kadın doğumcuya gitmek istiyorum tavsiye edeceğiniz var mı? Ali fuata gittim kistlerim ve pko geçti ama çok kalabalık sonuçta çalışıyorum akşamları da oğlum var onu bırakmak istemiyorum.