30 Nisan , 2024, 23:24:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Soz, Nisan, Dugun & Ozel gun Anilarimiz

Başlatan **Gül**, 22 Ağustos , 2010, 14:56:53

« önceki - sonraki »

**Gül**

Herkes icin ozel ve onemlidir. Hayatinda birdefa yasadigi Soz nisan dugun merasimleri. Ve bu merasimlerde cok guzel anlar yasaniyor.
Ben diyorumki gelin guzel ve komik olanlari paylasalim burdan. Eminim guzel hikayeler cikar  Egleniriz :hieyt:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Dugunumde aksilik cikti gelinligimin tarlatani kirildi bacim
kirik olan yerlerini bantlamak zorunda kaldim esimle dans ederken tarlatanin ucu cikmis asagidan az kalsin basip gelinligi asagiya cekiyorlardi neresi ozel simdi bunun  :cildir:

SiRiNe

Dugunden sonra hatirimda kalan ve cok guldugum bir anim vardir :toothy10:
Dugunden sonra beni evimize biraktilar esimde arkamdan gelecekti ,esimin kuzenlerini istememistim yanimda en yakin arkadasimi istemistim bir kac dakika yanimda kalsin diye
sonra bana dediki arkadasim hadi duygucum ben gidiyorum :ehi:
hayuir gitmeeeeeeeeeeeee
ya gitme ne olursunn

duygu gitmem lazim esin gelecek hem :ehi:
yaa gitmee hayirr kizi cekistirp duruyordum :ehi:
canim sakin ol burda kalamamki sakinles biraz dedi
yok ne sakinlesmesi :toothy10:
odada ne kadar parfum varsa ustume SIKMISIM
evde dolanip durdum meyve suyu ve cikolata yemistim stresten ve korkudan
sonra esim gelmisti :ehi:
2 rekat namaz kalmistik sonra sakinlestim

**Gül**

Ben basliyorumm  :k06:
Ben izmirde yasiyordum esimin ailesi de adanada. Bu yuzden bizim isteme soz nisan ve nikah hepsi arka arkaya olacakti. Adanadan 1 minubus dolusu insan gelecekti. onlar gelmeden biz yemekleri falan hazirladik Hazirlandik. Ogle saatlerinde geldiler. Herkes birbirine akraba oldugu icin hemen gulus cumbus sohbet basladi tabi  :D Hic resmiyet olmadi. Neyse muhabbetten sonra dedik yemekleri hazirlayalim yoldan geldiler. Hersey hazirdi birtek salata eksikti. Ben onu yapmaya basladim. Mutfakta ben yengem ve esimin 2 yigeni vardik. Salondan bir alkis sesi geldi. ben Kizlara bakiyorum noluyor diye. Onlarda bilmiyor tabi. Merak ettim iceri bir kolacan edeyim derken kucuk gorumcem iceri girdi. Merakla soruyorum ben noluyor diye  :k06: Hadi hadi el opmeye gir iceri diyor bana. Ben saskin ayni zamanda da uzerimde mutfak onlugu elimde maydanoz kalintilari ve bir buyuk bicak oylece kaldim  :ehi: Meger o arada istenme olmusta vermisler bizimkiler beni. garibim ben de habire maydanoz dogruyorum. Ne bileyim ben aksama resmi bir torenle olur diye umuyordum ama bizim tez canlilar dayanamamis   :k06:
Herkesin heycan icinde bekledigi o ani ben salata yaparak haberim olmadan gecirdim ama cok komikti hala gulerim gendime  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Alıntı yapılan: **Gül** - 22 Ağustos , 2010, 15:04:56
Ben izmirde yasiyordum esimin ailesi de adanada. Bu yuzden bizim isteme soz nisan ve nikah hepsi arka arkaya olacakti. Adanadan 1 minubus dolusu insan gelecekti. onlar gelmeden biz yemekleri falan hazirladik Hazirlandik. Ogle saatlerinde geldiler. Herkes birbirine akraba oldugu icin hemen gulus cumbus sohbet basladi tabi  :D Hic resmiyet olmadi. Neyse muhabbetten sonra dedik yemekleri hazirlayalim yoldan geldiler. Hersey hazirdi birtek salata eksikti. Ben onu yapmaya basladim. Mutfakta ben yengem ve esimin 2 yigeni vardik. Salondan bir alkis sesi geldi. ben Kizlara bakiyorum noluyor diye. Onlarda bilmiyor tabi. Merak ettim iceri bir kolacan edeyim derken kucuk gorumcem iceri girdi. Merakla soruyorum ben noluyor diye  :k06: Hadi hadi el opmeye gir iceri diyor bana. Ben saskin ayni zamanda da uzerimde mutfak onlugu elimde maydanoz kalintilari ve bir buyuk bicak oylece kaldim  :ehi: Meger o arada istenme olmusta vermisler bizimkiler beni. garibim ben de habire maydanoz dogruyorum. Ne bileyim ben aksama resmi bir torenle olur diye umuyordum ama bizim tez canlilar dayanamamis   :k06:
Herkesin heycan icinde bekledigi o ani ben salata yaparak haberim olmadan gecirdim ama cok komikti hala gulerim gendime  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eheheheh ne kadar guzel olmuss
maydonozla bicakla
neye ugradigini sasirmissinnnn :k06:

**Gül**

:k06: :k06: :k06: :k06: Ben basliyorum dedim maasallah kizlar benden once davranmissiniz.  :k06: :k06:
Edacigim seninki de aksilik olmus yaa. Neyseki kazasiz atlattin umarim.
Duygu sende Ne yapacaktin arkadasini berabermi sabahlayacaktiniz.  :k06: Bu arada o stresi iyi bilirim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Alıntı yapılan: **Gül** - 22 Ağustos , 2010, 15:07:39
:k06: :k06: :k06: :k06: Ben basliyorum dedim maasallah kizlar benden once davranmissiniz.  :k06: :k06:
Edacigim seninki de aksilik olmus yaa. Neyseki kazasiz atlattin umarim.
Duygu sende Ne yapacaktin arkadasini berabermi sabahlayacaktiniz.  :k06: Bu arada o stresi iyi bilirim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :k06: yaniiii gulcum ben evlendigimi unutmus gibiydim ciddi ciddi kizi zorluyordum kal diye  :k06: :k06:

Balböceği

ahh  duygu ahhh  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
heyecan yapacak ne vardiki kizz  :k06: :k06:
esimle eve gittik ama ablasida vardi mecbur kalacakmis e bisey demedim evde yalniz degildik o var iste
odaya gectik esime dedimki ben kilikta yatmam dedim bi dus alayim dedim saolsun saclarimi acti
ben dusa girdim ciktim dedim 2 rekat namaz kiliyimda guzel gecsin diye korku yu bilemem tabi baya bi zaman gecti esimde dusa girdi birden aranin kapisi acildi gorumce daldi ben tabi dua ediyordum sizden dedi ses cikmayinca korktuk dedi  :ehi: dedimki namazda kilmiyalim dedim sakin ol dedim haklisin dedi yataginizi acalimmi dedi ben acarim dedim acti neyse ama cok cok zaman gecittirdim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Coooook iyi anliyorum Duygucugum Coooook  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Laf aramizda bende odanin icinde kac tur atmistim offfff cok kotuydu yaa neyse bukadar ayrinti yeter  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 22 Ağustos , 2010, 15:04:56
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ama sana guzel geliyorsa guzel olsun cnm ben aksam istendim apar topar gece heryer kapali yuzuk almaya gitmistik  :ehi:

Lă_Tăhzen!

dıgerlerınde komık dıyebılecegım bısey yokta aklıma gelen benı ıstemeye geldklerınde babamla yan yana duruyoruz karsılıyoruz onları kapıda esımın elınde cıcek bıze dogru gelıyor cıcegı bana vercek  normalde utanıyor bana vermeye babama uzatıyor  :k06: babamda bana yonelerek tebessummle sen al istersen kızım çiçegi diyor  :k06: eşim kıpkırmızı sekilde odaya gecıyor  :k06:

ha bırde aklıma geldı dugun gecesı eve geldık içimde acayıp bı heyecan ve korku karmakarısık normalde turbanım cok basıt bısekılde kendım cıkartabılırım ama zaman gecsın dıyee ıgnesınden ıplıgıne tek tek esıme cıkartmısdım bayagı zorlanmıs hatta sıkılmıştı 1 saatı bulmustu  :basardim:

yazdıkca aklıma gelıyor  :k06: gelınlıgımı dugunden 1 ay önce almıstık ve bıdaha hıc denmedım dugun gunune kadar ve ben kılo almısım gelınlık cok zor olmustu ve ben butun gun robot gıbı gezmıstım hey gıdı gunler heyyyy

bırde nısanlıyız gece saat 12 babamın aklına gelmiş bı damadı aıyım napıyor ne edıyor ev telefonunda arıyor esımde o esnada uyuyormus telefonu calıyor bakmıs nurum ev yazıyor gecenın bu saatınde o arıyodur herhalda demıs efendım askım demıs babamda oglum benım askın degıl  :ehi: :ehi: aa baba özur dılerım nasılsnz falan gece uyku gırmemiş gozune  :k06:

**Gül**

Evet Eda guzeldi benim icin En azindan o stersi yasamamis oldum  :k06:
Nur seninkilere de bayildim. Cicek olayina koptum gulmekten hala gulerken Babanin ben askin degilim demesi bitirdi beni hala guluyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

:k06: nurcum hehehe babana askim demis yazik yanlislikla cok komikk :k06: :k06:
edacim yaaa sen cok sakinmissinnn :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ılk komık anım esımle 1 hafta ıcınde tanısdık ve evlenme kararı aldık evlenme teklıfı ettı bende bı sartla kabul ederım dedım babamla konusursan ederım dedım tamam dedı evı ara  sasırdım aradım anne bız evlenecem kısıyle gelıyoz dedım ::) ::) ::) ::) ::) hadı gıdıyoz dedı evı tarıf et ettım eve geldık ındık arabadan ama ben nası saskınım neyse eve gırdık babam bız tek göruselım dedı   bızde kapıda beklıyoz   neyse cıkdılar ;D ;D ;D oglum babanı annenı al gel bıde onlar ısdesın dedı ertesı aksamda aılesıyle gelmısdı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ısın komık tarafı babamda annemı aynen böle tek basına gıtmıs ısdemısdı :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

serra_emine

guzel bir konu olmuş hatıralar canlanmış :icon_thumright: :nazar:
valla bende düşündumde hepsı aklıma gozumun onune geldı şuan.tabı hepsını anlatmak mumkun degıl dee..
mesela benım talıbım oldugundan hebreım yoktu bır akşam oturuyorduk annem babam kız kardeşim ben.babam camıye gıdıp gelmiştı.oturuyorduk.o sıralarda abıme kız arıyoruz ve bır tanıdık hoca var ona tembıh etmiştık bıldıgın ıyı uygun bı kız varsa aklına gelırse dıye tembıh etmiş babam..sonra babam o hocanın selamını soyledı bıze a.s dedık sevınıdk heh dedık abıme kız buldu haber verdı galıba falan. :D sonra ee baba dedık kardeşimle ben.babam güluyor :k06: bende çay içiyoruz elımdede bıskuvı vardı yıyordum. babam bır anda gulerek abın için degıl emine senın için dedı ben bır dondum kaldım bıskuvı elımde :D :D allahı o anklı şaşkınlıgımı unutamam..hiç aklımızda yoktu abıme kız arıyorduk çünkı..neyse dedı boyle boyle falanca bırı varmış koylusumuş ıyı bı çocukmuş falan talıp dedı..neyse kardeşimle konuştuk bıraz abla gelsın görüşün uygun gorursen nıye olmasın dedı.neyse ıyı dedık bızde sonra geldıler.o gun akşamda çok komıktık.kapıyı açtık hep bır yukarı evın kapısın onund ebeklıyoruz.onlar yukarı çıkasıya kadar aşagıdan bende tabı heycandan duramıyorum mutfaga gırdıydım kardeşimle.bu arada bunlar gelmiş içerı gırmiş.eşim elınde çiçekle tabı.ama çiçegı verecek kızı gorememiş benı :laughing7: sonra içerı gırmiş mrb laşıyolar falan.çiçek elınde kalmış benımkının alan olmamış annem babam falan hanı almamışlar ben alırım dıyemıo nıyese. :laughing7: yazık oda yerde mınder vardı en boş uygun orayı gormüş oraya koymuş kıpkırmızı olmuş ama yaa :laughing7: bunu hep hatırlatır bana. :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..