Etrafınızda sizi taklit edenler varmı ?

Başlatan Balböceği, 22 Ağustos , 2010, 13:44:18

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ben evlendim 13 ay oldu Giyim yonunden 2 numara ve 3 numara eltim

ayni sekilde giyinmeye basladilar hatta birgun bir dogum gunu partisinde ayni sekilde giyinmistik  :icon_pale:
ne olursa olsun en sevmedigim tek seydir  :cildir: hadi bunu gecelim tatli yaparim bilmedikleri bir tatli yalandan agizdan tarifi alirlar begenebilirler normaldir ama tatliyi yapan ben bilmislik yapan onlar neyse 3. hanim onlara gittgimde yapmaya kalkti bide ben oyle aklimda tarif numara falan tutmam tatliyi yapti ama olmadi  :toothy10: :toothy10:
yine birgun markete gittim benim esim markete gittgimizde elimi vurrdurmaz ben soylerim esim alir az veya cok oldugunu soyler tesaduf arkadas rast geldi kocasiyla bize ayni sekilde oda kocasina davranmi bide bunu bana anlatiyor  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet giyimimi taklit edenler cok olurdu ama o eskide kaldi kilo aldim ve burda kendime gore bisey bulamiyom ve oguzel giyindigim donemler turkiyede kaldi  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

çocuklar varr  :toothy10: :toothy10: benim yaptıklarımı yapar
benim kıyafetlerimi ayakkabılarımı giyerler saçlarını tararlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 22 Ağustos , 2010, 18:50:15
evet giyimimi taklit edenler cok olurdu ama o eskide kaldi kilo aldim ve burda kendime gore bisey bulamiyom ve oguzel giyindigim donemler turkiyede kaldi  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:
al bendende o akdar bende burda kilo aldim bacim hemde ne kilo aldim
sorma kendime gore bisey bulamiyorum tr den siparis veriyorum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yarama dokundunnn edacımmm  :k06: :k06: :k06: :k06:
eltim ne alırsam almak ister kıyafet olsun ev esyası olsun hersey illaki aynı olcak ama sorsan taklit degil oda begenmiş oluyo bide yaslarımız uysa nese dcem o 37 yasında ben 21 yasında allah askına benim giydiklerim ona uyar mı  ::) benim eşim uzerime titrer kaynım tam tersine hiç ilgilenmez cunku araları ii degil bu konudada cok sorun cıkarıyo eltim kaynımdan 7 yas buyuk ve aralarında bu yuzden sorun var
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

sibel kendimi gördüm anacım sende :laughing7:

var olmaz olurmu :laughing7:

taklitler aslını yaşatırmışş diyorum başka birşey demiyorum.. :k06:

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 22 Ağustos , 2010, 19:15:31
IYI GENE SPARIS VERIYION BEN ONUDA YAPAMIYOM ESIMI DIYOMKI TURKIYEYE GIDER GITMEZ CARSIYA SALDIRACAM ONCE ADANA KEBAP SONRA KIYAFETLERE  :ehi: ODA DIYOKI BENI BATIRACAN  :ehi: BENDE PARA TOPLUYOM 500 EURO OLDU HERALDE HEPSI KIYAFETE GIDECEK EEEE KIYAFETI ESARBI CANTASI AYAKKABISI KEMERI ANCAK YETER  :ehi:  :ehi:

SiRiNe

hmm ben pek bilmiyorum beni taklit eden varmi yokmu :icon_scratch:

ama ev duzenim ve cocuklara bakimimi, gören bir kac kisi aynisini yapmistir

özenilmek guzel bir seydir :icon_thumright:
ama tabiki elbise kiyafetlerin aynisini aliyorsa karsindaki SIKICI biraz  :k06:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Ağustos , 2010, 21:20:02
eltim ne alırsam almak ister kıyafet olsun ev esyası olsun hersey illaki aynı olcak ama sorsan taklit degil oda begenmiş oluyo bide yaslarımız uysa nese dcem o 37 yasında ben 21 yasında allah askına benim giydiklerim ona uyar mı  ::) benim eşim uzerime titrer kaynım tam tersine hiç ilgilenmez cunku araları ii degil bu konudada cok sorun cıkarıyo eltim kaynımdan 7 yas buyuk ve aralarında bu yuzden sorun var
AYNEN CANIM BENİMDE ELTİM BEN NE GİYSEM NE ALSAM HEMEN FİKRET BİRDE BİZ ALALIM DER KAYNIMA...HEMEN HEMEN YANİ...HELE KIYAFETİ HEMEN ALIR AYNEN BEN 26 YAŞINDAYIM ELTİM 42 YAŞINDA VE BU YAŞTA BENİMLE YARIŞIR YAAA...BİRDE ONUN BACISI VAR ELTİMİN O DA AYNISINI YAPAR BENİ TAKLİT EDER HEP BENİM GİBİ GİYİNİR BEN HANGİ RENK GİYSEM ODA ERTESİ GÜN O RENKTE MUHAKKAK GİYER....VE BİRŞEY ALDIMMI AYNISINI GİDER ALIR GELİR HEMEN....BEN HAYATTA SEVMEM BENİMLE AYNI ANDA AYNI ŞEYLER GİYİLMESİNİ AMA SEVMEDİĞİM İNSANLARDA SEVMEM VE O ELBİSEDEN HEMEN NEFRET EDERİM BUDA Bİ HUY İŞTE........ :caca: :caca: :caca:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 22 Ağustos , 2010, 23:22:49
AYNEN CANIM BENİMDE ELTİM BEN NE GİYSEM NE ALSAM HEMEN FİKRET BİRDE BİZ ALALIM DER KAYNIMA...HEMEN HEMEN YANİ...HELE KIYAFETİ HEMEN ALIR AYNEN BEN 26 YAŞINDAYIM ELTİM 42 YAŞINDA VE BU YAŞTA BENİMLE YARIŞIR YAAA...BİRDE ONUN BACISI VAR ELTİMİN O DA AYNISINI YAPAR BENİ TAKLİT EDER HEP BENİM GİBİ GİYİNİR BEN HANGİ RENK GİYSEM ODA ERTESİ GÜN O RENKTE MUHAKKAK GİYER....VE BİRŞEY ALDIMMI AYNISINI GİDER ALIR GELİR HEMEN....BEN HAYATTA SEVMEM BENİMLE AYNI ANDA AYNI ŞEYLER GİYİLMESİNİ AMA SEVMEDİĞİM İNSANLARDA SEVMEM VE O ELBİSEDEN HEMEN NEFRET EDERİM BUDA Bİ HUY İŞTE........ :caca: :caca: :caca:

aynen bende hiç sevmem aynı seleri giymekten cokta söledim hatta aldıgı zaman kızdım bagırdım ama bana  mmısın demiyo  ::) dese ki bana sibel senn zevkine guveniyorum begeniyorum gel beraber alısverişe cıkalım seve seve yardımcı olurum guzel seler alırız ama onuda demiyo  :honk: :caca:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 22 Ağustos , 2010, 23:54:08
dünyada eşim benzerim yok ama benzemeye çalışan ezik çok diyosunuz yanii  :k06:  :k06:  :k06:
benim hiç öyle bi problemim olmadı  ::)

HAsa arkadasim esi benzeri olmayan  yalniz ALLAH  :k06:  :k06: 

SABIRTAŞI

BOŞ VER CANIM ONLARINKİ SENİNDE DEDİĞİN GİBİ HASİTLİKLERİNDEN BENCE....BİZDE ONLARIN İNADINA DAHADA İYİ YAŞAYALIM...ORTA YERİNDEN ÇATLASIN ONLARDA.....AMA BEN ÇOĞU ŞEYDE HİSSETTİMMİ ELTİM OLSUN KİM OLURSA OLSUN BANA HASİTLİK YAPILDIĞINI BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM YAAA BEN HERKEZİN HERŞEYİ OLSUN İSTERİM KİMSEYE BUĞUZLUK YAPMAM ÇÜNKÜ BİR MÜSLÜMAN...KENDİ İÇİN İYİ OLSUN İSTEDİĞİ HERŞEYİ DİN KARDEŞİNEDE İSTER AYNISI OLSUN İSTER....DOĞRUSUDA BUDUR BENCE...AMA NERDEEE ŞİMDİKİ İNSANLAR ÇOK HASİT CANIM HELE EN YAKINLARINDAKİLERDEN KORMAK LAZIMM....

SABIRTAŞI

EŞİ BENZERİ BULUNMAYAN BİZLERİ YARATAN RABBİMDİR.ANCAK BİZ ONUN VERDİĞİ SURETLERİN BİR EMANETÇİSİYİZ....BEN KENDİMİ BEĞENMEM BEĞENENLERİDE SEVMEM....HASİTLİK YAPMAM YAPANDANDA NEFERT EDERİM...HALBUKİ VARSIN HERKEZİN HERŞEYİ İYİ GÜZEL DÖRT DÖRTLÜK OLSUN...BÖYLE İNSANLAR MUHAKKAK GİRİYOR İNSANIN HAYATINA ARKADAŞLAR...

Balböceği

Sibelcim aynen cnm cok iyi bilirim benim elti aldsigi deterjana bile hava atar yaa  :ehi: :ehi: :ehi:senin dedigin gibi esim ne istersem yapar onlarin kocalari buzdolabi gibi duzgun evlilik hayatlari bile yok uzuluyorum bazen onlarda hak ediyor diyorum  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 22 Ağustos , 2010, 21:51:41
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 22 Ağustos , 2010, 19:15:31
IYI GENE SPARIS VERIYION BEN ONUDA YAPAMIYOM ESIMI DIYOMKI TURKIYEYE GIDER GITMEZ CARSIYA SALDIRACAM ONCE ADANA KEBAP SONRA KIYAFETLERE  :ehi: ODA DIYOKI BENI BATIRACAN  :ehi: BENDE PARA TOPLUYOM 500 EURO OLDU HERALDE HEPSI KIYAFETE GIDECEK EEEE KIYAFETI ESARBI CANTASI AYAKKABISI KEMERI ANCAK YETER  :ehi:  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: bacim bende mingir biriktiriyom esim tr gidince sana lazim olur diyor
burdan sadece spor giyinebiliyorum anam aslinda partam var kaynimda is param var bacim herifin vermesini bekliyom  :cildir: