27 Nisan , 2024, 15:14:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

1 haftada 3 bucuk kilo verdim.....Yontem LCHF diyeti..

Başlatan SiRiNe, 20 Ağustos , 2010, 13:37:11

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Almadım deme alıcağım vakit kızım gelme kararı aldı de :ehi:

ya sadece göbüş kaldı müge oda bana abartılı gelmiyor ama sıkılaşması lazım vücüdun..

daha erken 5.ayına yeni girdi eymen 1 yıla kadar vakti var sonrasında acele tedbirler alırım ::)

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: eyмeɴ  çαğαɴ_ﮡ - 20 Ağustos , 2010, 15:05:20

ya sadece göbüş kaldı müge oda bana abartılı gelmiyor ama sıkılaşması lazım vücüdun..

daha erken 5.ayına yeni girdi eymen 1 yıla kadar vakti var sonrasında acele tedbirler alırım ::)

Aysecim verirsin dedigin gibi eymen daha 5 aylik sende asiri kilo yok gercekten samimi söyluyorum

bak sarkmanin nedeni asiri kilo verildiginde vucut yagdan cok kas atar, ve kas azalmasi olur bu yuzdende deri sarkar

ama dedigim gibi protein agirlikli beslenerek kilo verildiginde kas artar
birde genetik bir sey bu tanidigim bir kiz var 2 cocuk dogurdu emzirdi 2 ser sene hepsini  kizin vucudu kiz gibi sanki hic cocuk  dogurmamis yani irsi faktörlerde var
annenin vucudu nasil ise genellikle seninde oyle dir SIKI ise deri SIKIdir seninkide

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: eyмeɴ  çαğαɴ_ﮡ - 20 Ağustos , 2010, 15:05:20

:toothy10: oyle ama yıne de 33 haftada 8.5 kılo fena değil dr dediğine gore gidişatıma gore 11-12 kıloyla kapatırdın dedi  :k06:

SiRiNe

vadi o kadarda olacak ya soncuta cocuk dogurdun almasan anormal olurdu

мiŁenα.

hadi hadi senin kız kurtardı seni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

öle duygucum genetik bende buna inanıyorum..

bizim aile balık etli ben bekarken en fazla 53 kilo olmuşumdur..

çok zayıftım..şimdi zoruma gdiyor tamam çok kilom yok ama yinede üzülüyorum :'(

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: eyмeɴ  çαğαɴ_ﮡ - 20 Ağustos , 2010, 15:35:39
hadi hadi senin kız kurtardı seni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

öle duygucum genetik bende buna inanıyorum..

bizim aile balık etli ben bekarken en fazla 53 kilo olmuşumdur..

çok zayıftım..şimdi zoruma gdiyor tamam çok kilom yok ama yinede üzülüyorum :'(

verirsin aysecim Allah saglik sihat versin

**Gül**

Kizlar bu diyeti bende tavsiye ediyorum. Esim yapti halada yapiyor. Sadece karbonhidratlilardan uzak duruyor. Unlu mamuller makarna pirinc ve patates. onun haricinde herseyi goturuyor maasallah :) 1 ayda 7 kilo vermisti. ama belli bir sure sonra vucut alisiyor ve kilo vermeyi durduruyor. onun icin biraz ara verip tekrar baslayabilirsiniz.
Iyi kilo kayiplari  :hello:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

vadi= muge & melis

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

Gulsah senin ihtiyacin varmi ki rejime. Fotograflarda gayet iyi gorunuyorsun  :icon_thumright: :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

βαlκιz

60 kiloyum
boyum 1.55
sagdaki fotoda çok belli kilo aldıgım 3 ay önce öyle degildim
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: 3 ayda 5 kilo aldım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

Aslinda cok degilmis 60 da ama aliskin degilsen cok gelir sana. Verirsin en kisa zamanda insallah. Eger bir rejim yapmiyorsan bak bunu bir dene derim hem ac kalmiyorsun hemde veriyorsun.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

βαlκιz

hamileyken gördüm 60 ben yaa  :crybaby2: :crybaby2: sonra 54 de kadar düştüm
şimdi 60 oldum
hedef 49 inşallah  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 20 Ağustos , 2010, 20:50:00
hamileyken gördüm 60 ben yaa  :crybaby2: :crybaby2: sonra 54 de kadar düştüm
şimdi 60 oldum
hedef 49 inşallah  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Yarabbi sen isini bilinn  :amin:

zorlu olmus valla kiz yaramis guzel olmussun eskiden kilo alamiyom diyodun anam
zilli kari simdi 60 oldum diye agliyon  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayagimdaki terligi goruyon demi  :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Iste aliskin olmadigin icin cok geliyor ama 49 da cok az degilmi yaa. Bende 3 sene once 48-49 dum. kilo almaya calisiyor alamiyordum. Sonra bir aldim 3 ay icinde 63 oldum  :k06: Kendim bile korkuyordum kendimden  :-ooo Ama her goren oooo cok iyi olmussun cok yekismis diyordu da gel birde bana sor. neyseki gitti cogu 53-54 e dustum ki benim icin idealdi. 2 yildirda aynen devam
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011