HAMİLEYKEN ETSİZ ÇİĞ KÖFTE YENİR Mİ SİZCE...

Başlatan vuslat, 20 Ağustos , 2010, 00:15:35

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 20 Ağustos , 2010, 00:34:31
maydonoz kullanmayinda ben 5. aydayim maydonoz daha evime girmedi  :suclu:
balböceği maydanoz zararlı diyon ama bana da burdaki kadınlar hep öneriyodu. bebeğim güzel olurmuş diye :) ilk ay limon sıkıp sıkıp yedim valla.zaten kusmaktan pek bişey yiyemiyodum ki :igrenc: ama yine de benim dediğime bakmayın belki de doğrudur düşürüyodur Allah korusun  :amin: :amin: buarada isim neydi ben bal böceği diyorum ama??
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

http://www.diyetsaglik.net/tag/maydonoz-suyu-cocuk-dusururmu-etiketi

az önce bu adreste okudum diyoki: Hamileler maydanozu kesinlikle kullanmamalıdır. Düşük gebeliğe sebep olabilir!  :-ooo :-ooo

herkese söyleyelim bari ben daha bugün öğrendim

Lă_Tăhzen!

hem hamılelık bekleyen anneler hemde hamıller tuketmemlıymış özellikle baslarda dusug neden oluyormus bende 9 ay maydonz tuketmedim hiç yenilse belki bisey olmaz ama insan yınede emin olmak istiyor

aşkitoom

arkadaşlar benim arada bi kasık tasık tarafıma iğne batar gibi sancı oluyor.ama sürekli değil,batıyor,geçiyor.sorun yoktur demi :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

aşkitoom

saol cnm yardımcı olduğun için,hiç hamilelik belirtisi yok diyordum.şimdi midem bulanıyor,az önce üsküfra yaptım.allah yardımcımız olsun :amin: :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm ben de 12 haftaya kadar durmadan her yediğimi çıkardım.sonra azalmaya başladı senin gibi midem bulansın diye bekliyodum vallahi.insan bebeği için herşeyi isteyebiliyo demekki :) midem bulanınca rahatlıyodum.kaçıncı haftadasın şimdi??

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: AyNi - 20 Ağustos , 2010, 09:28:17
bende dün etsiz çiğköfte yedim... zararı yoktur sanmıyorum... bugün yine yemeyi düşünüyorum  :hungry: :hungry: geceleri güzel oluyor  :k06:

zaten çok az şey yiyebiliyorum ama çay içmeden duramıyorum  :sad1: açık içmeye gayret ediyorm ama günde en az 3-4 çay bardağını buluyor... sizce zararı olurmu??
Zararı olsa doktorun kan testlerine bakıp söylüyor hemen zaten, kan değerin düşük çıkınca ilk iş çayı kestirip kan hapına yüklen diyorlar.

vuslat

Alıntı yapılan: gulsah23 - 20 Ağustos , 2010, 12:07:16
http://www.diyetsaglik.net/tag/maydonoz-suyu-cocuk-dusururmu-etiketi

az önce bu adreste okudum diyoki: Hamileler maydanozu kesinlikle kullanmamalıdır. Düşük gebeliğe sebep olabilir!  :-ooo :-ooo

herkese söyleyelim bari ben daha bugün öğrendim
aaa inanmıyorum ya.. maydanoz ne kadar yararlı derler bide demek hamilelkte düşüğe sebep oluyor ha..   :-ooo :igrenc:

[/ur

Balböceği

Alıntı yapılan: gulsah23 - 20 Ağustos , 2010, 12:02:01
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 20 Ağustos , 2010, 00:34:31
maydonoz kullanmayinda ben 5. aydayim maydonoz daha evime girmedi  :suclu:
balböceği maydanoz zararlı diyon ama bana da burdaki kadınlar hep öneriyodu. bebeğim güzel olurmuş diye :) ilk ay limon sıkıp sıkıp yedim valla.zaten kusmaktan pek bişey yiyemiyodum ki :igrenc: ama yine de benim dediğime bakmayın belki de doğrudur düşürüyodur Allah korusun  :amin: :amin: buarada isim neydi ben bal böceği diyorum ama??
Ismim eda ben bu maydonozu cocuklugumdan beri bilirim ki esim italyanlara sormus onlarrda onaylamis yani cocugu dusermek icin yiyen cokmus  :-ooo

vuslat

konu çiğ köftenin zararından maydanozun zararına nasıl geldi ulaa  :k06: :k06: :k06: :k06:

[/ur

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

geldi valla  ;D  ;D kız milleti değilmiyiz çenemiz açılmayagörsün  :basardim:

**Gül**

Iyi ki de gelmis ama. Bizde maydonozu ogrendik. ben hiiic bilmiyordum. ve cooook sabah kahvaltida limonu sIkIp sIkip yedim.  :-ooo :-ooo :-ooo Allahim korusun bebegimi. Ama bunu duydum ya bir daha maydonozmu  :caca: :caca: :caca:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

vuslat

ozaman burdan böcüğüm edoşumuzaaa kocamaaannn öpücüklerrr yolluyorusss maydanoza konuyu o getirmşşş iykide getirmiş hakkten.. bende sağlıklı diye yiyyordumm

Alıntı yapılan: gulsah23 - 20 Ağustos , 2010, 18:34:24
geldi valla  ;D  ;D kız milleti değilmiyiz çenemiz açılmayagörsün  :basardim:
demiyaaa  :k06: :k06: geçen eşim bana diyoki sen ne çok konuşuyosun diyorum napayımmm kadınımm yaradılışım böyle  :ehi: :ehi: :ehi: ozaman saygım sonsuz diyo  :k06: :k06: :k06:

[/ur

Balböceği