29 Nisan , 2024, 02:17:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim anlatabileceğin bir konu mu? Değilse inşallah kısa zamanda sorunların çözülür

esracım

Ayşecim mühim bi konu değil aslında ama beni incitici bi durum yaşadım.konuyu anlatayım.

dün gece eşimin arkadaşlarının işyerinden birisinin bebeği olmuştu bebek 43 günlük.biz gittik işte bebekle konuştum falan bana ses çıkartıyor.ardından diğer arkadaşlarımız geldi misafirler.(11 kişiydik toplamda büyükler)
G isimli arkadaş bebeği kucağına aldı sevdi hatta gezdirdi odalarda.yarım saat kadar sonra bende bebeği kucağıma alacaktim ki Ş hanım ağlamayan bebeği almasan falan dedi.anneside onu destekler vaziyette oldu tabi.bende koklayacaktım dedim.sonrasında omzuma bile yaslamadan bıraktım bebeği.ardından Ş hanım dediğime üzülmedin değil mi dedi gizlice bi zaman sonra.bende tabi belli etmedim durumu hayır dedim.eve geldik sonra eşime anlattım omzuna yaslanıp uzun bi süre ağladım ağladım.içim gitti parçalandı yani.saatlerce uyuyamadım.

2 de uyandım aslında bi baktım elektrikler yok.tekrar yattım birden elektrikler geldi eşim dedi geldi kalk istersen ama bi daha da kalkamadım.kendimde o gücü bulamadım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım benim yaptıkları çok ayıp... emiynim sen anne olmadığın için bebek taşımasını bilemezsin diye düşünmüştür...  :caca: :caca:  ayy çok kızdım ben bu kadına... inşallah tez zamanda anne olursun ve kendi cennet kokulunu koklarsın... zaten içimden hep sıra sendeymiş gibi geliyor :flowers:

esracım

Alıntı yapılan: happines - 16 Aralık , 2011, 11:25:01
Canım benim yaptıkları çok ayıp... emiynim sen anne olmadığın için bebek taşımasını bilemezsin diye düşünmüştür...  :caca: :caca:  ayy çok kızdım ben bu kadına... inşallah tez zamanda anne olursun ve kendi cennet kokulunu koklarsın... zaten içimden hep sıra sendeymiş gibi geliyor :flowers:
canım inşallah gelecektir bebeğim.tam hiçbir şeyi kafama takmayacağım diyorum ama maalesef böyle güzel olmayan şeyler yaşayınca ister istemez takılıyorum.Rabbim görüyor ve biliyor içimi.inşallah verecektir bana da bir bebek.

destina06

yasin ve ism-i azamı okuyup dualadım kızlar Allah kabul etsin :amin:

suzannn

ALLAH KABUL ETSİN CANIM BEN YİNE KALKAMADIM

ŞULE BU ARADA SANA ÖZELDEN İLETİ YOLLAMIŞTIM GÖRMEDİNMİ

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aynı anda yazmışız soruyu yazmadan cevabını almışım :k06:

suzannn

Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 10:10:11
evet aynı anda hamişte kalalım inşallah  :k06: :k06: :k06: ben ocak 1 diyorum ama 31 çekiyormuş ve benim adet tarihimde 31 aralık  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Aralık , 2011, 10:11:58
evet aynı anda hamişte kalalım inşallah  :k06: :k06: :k06: ben ocak 1 diyorum ama 31 çekiyormuş ve benim adet tarihimde 31 aralık  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

hadi bakalım inşallah :amin:   ne güzel olur ben sana senden az kilo aldım diye hava atarım sen bana başka konuda hava atarsın  :ehi:

suzannn

Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 11:04:11
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Aralık , 2011, 10:11:58

hadi bakalım inşallah :amin:   ne güzel olur ben sana senden az kilo aldım diye hava atarım sen bana başka konuda hava atarsın  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: 

suzannn

22 Aralık , 2011, 15:46:00 #553 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2011, 16:42:53 ♥ PaPaTyaM ♥
1-papatyam-suzan
2-happines-ayşe
3-maviibeyaz-esra
4-kadriye-kadriye

5- @@@gözde@@@- tuğba (bebeğini kucağına sağlıkla alması için)
6-betty-demet (bebeğini kucağına sağlıkla alması için)
7-doruk38-zehra (bebeğini kucağına sağlıkla alması için)
8 -toprak-zeynep nisa  (bebeğini kucağına sağlıkla alması için)
9-kelebeğimm-ayşenur

10-elfo-fatma elif
11-gülgüzeli-ayşegül
12-kumsal59-selin
13- HASRET!M S@N@-canan
14-sarıkız-ayşe
15-derbeder-zehra
16-destine06-şule
17-orna-nagihan
18-nisan rüzgarı-pınar
19-mutluluk-saadet
20-insu-insu
21-göçmen-54-yasemin
22-tuana16- suna
23- dilara ışık
24-moonlight-aynur
25- kuzucuk-leyla
26-gencebeyin-ayşe

ORNA

inşallah allah dualarımız kabul eder bende kalkıyorum bu gece eger adet olmazsam dualarım sizinle arkadaşlar  :amin: :amin: :amin: