Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 14 Kasım , 2012, 16:10:20
kızlar bende kalkacağım bu gece benim adımda sıla benide ekleyin

canım en baştan liste yapalım

ยรlคภ๓คz göภlüm

1- meleğimi istiyorum -Sıla
2- güzgüneşim      - Ayşe

meleğimi istiyorum

masal12

kızlar ne kadar iyi düşünmüşsünüz siz ya bravo diyorum valla ben boyle kalkıp dua ettiğinizi bilmiyodum halbuki çok önceden varmış tekrar başlatmanıza çok sevindimmmmm kızlar ben annemi kaybettikten sonra cok hassas oldum evimde fırsat olunca hep mevlüt okutuyorum ve elimden geldiğince dua ediyorum dualarımız tüm bebek arzusuyla yanan arkadaşlarımız ve hamile olan doğum yapan arkadaşlarımıza allah hepimize saglık huzur versin benim gibi bebek isteyen arkadaşlar, ben inanıyorum hepimiz bir gün evlatlarımıza kavuşucaz :amin: :amin:

böyle güzel paylaşımlar için cok teşekkürler kızlar.... ismim armağan... kızım olursa adını masal koyarım diye öyle girdim :)

kuzucuk

listeye beni de alın arkadaşlar yarın gece kalkalım Allah'ın izniyle  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

14 Kasım , 2012, 21:33:18 #680 Son düzenlenme: 16 Kasım , 2012, 10:19:51 güzgüneşim
1- meleğimi istiyorum -Sıla
2- güzgüneşim      - Ayşe

3- masal12-Armağan
4-Kuzucuk-Leyla
5- Destina06-Şule
7-papatyam-Suzan
8-Mutluluk- Saadet

9- Moonlight- Aynur

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

ayşecim kuzucuk leyla. bi de beni de yazar mısın listeye ben gece kalkamam çünkü zaten sabah 5 te kalkıyorum gece uyanırsam bi daha uyuyamam :sad1: ben zaten namazlarımın arkasından herkese :opucuk: dua ediyorum yeni eklenenleri de eklerim listeye

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 14 Kasım , 2012, 21:45:19
ayşecim kuzucuk leyla. bi de beni de yazar mısın listeye ben gece kalkamam çünkü zaten sabah 5 te kalkıyorum gece uyanırsam bi daha uyuyamam :sad1: ben zaten namazlarımın arkasından herkese :opucuk: dua ediyorum yeni eklenenleri de eklerim listeye

canım önemli olan birbirimize dua etmek... İnşalah  Allah dualarımızı  kabul eder

CAN TANEM

Kızlar listeye benide yazın sırayla kalkıyoruz sanırım.

Bide diger listeyide güncellesek iyi olacak  :icon_scratch:

melek100lü

BENDE DUA EDERİM SİZİN İÇİN NE OKUYORSUNUZ  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

meleğimi istiyorum

KIZLAR ALLAH KABUL ETSİN BEN HERKES İÇİN HERKES İÇİN OKUDUM

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Kasım , 2012, 09:37:24

canım tekrar liste yapalım diye düşündüm.. o listedeki çoğu kişi artık foruma girmiyor.

ben gece uyanamadım saati kurmamışım... ama sabah namazından sonra  burdan aklımdaki isimlere özel  ve  tüm forumdaki bayanlara genel olarak dua ettim

CAN TANEM

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 16 Kasım , 2012, 10:27:31
Alıntı yapılan: moonlight - 16 Kasım , 2012, 09:37:24

canım tekrar liste yapalım diye düşündüm.. o listedeki çoğu kişi artık foruma girmiyor.

ben gece uyanamadım saati kurmamışım... ama sabah namazından sonra  burdan aklımdaki isimlere özel  ve  tüm forumdaki bayanlara genel olarak dua ettim

Tamam canım o zaman tek listemiz bu son liste olacak demi bide sıraya koyalım her persembe birimiz kalkalım daha iyi olur :opucuk:

meleğimi istiyorum

emell