27 Nisan , 2024, 20:56:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaç Kişi Düşük Tehlikesi Yaşadı

Başlatan ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑, 17 Ağustos , 2010, 16:55:25

« önceki - sonraki »

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Ben şuan 7 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum bu tehlikeden:)
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: yağmurum - 17 Ağustos , 2010, 16:55:25

şeytanın vesvesesi şekerim.bi sorun yoksa herşey normal görünüyorsa olmas bişi allahın izniyle.hergün düzenli dua oku.hem bebişe hemde sana faydası olur.bebeğin doğumdan sonraki davranışlarına bile yansır.hemde kötülüklerden korunmuş olursun.

bu arada tebrikler.dua ette Allah bisede nasip etsin bu duyguyu
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Amin canım cümlemize. Doktorum çok güzel bi gebelik geçirceksin dedi sağlıklı bebeğin ve rahmin kapalıymış dedi. Dedi de ben tatmin oldum mu acaba gerçektende öylemidir. Şuan için hiçbir sıkıntım şikayetm yok Allaha şükür... Düşüğü yaşanlar aydınlatsın beni..
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

HASRET!M S@N@

doktor bişey demediyse cnm ne kafana takıyorsun bence haline sükret güzelim hem hamişsin hem saglıklıymıs hemde düşük tehliken yokmus daha ne istiyorsun senden kötüleri düşün bize dua et

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: yağmurum - 17 Ağustos , 2010, 17:03:36
Amin canım cümlemize. Doktorum çok güzel bi gebelik geçirceksin dedi sağlıklı bebeğin ve rahmin kapalıymış dedi. Dedi de ben tatmin oldum mu acaba gerçektende öylemidir. Şuan için hiçbir sıkıntım şikayetm yok Allaha şükür... Düşüğü yaşanlar aydınlatsın beni..

bencede pozitif düşün ki pozitif şeyler seni bulsun. :occasion5: :occasion5:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Çok sağolun canlarım benim insan kafaya takıyo işte. Korkuyo hepimizn içine yerleşmiş korkular çıkmak bilmiyo:) bir terk etseler rahatlicam.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

n-i-d-a

benimkide 3 aylık ama tehlike hala devam ediyo ister istemes korkuyo insan
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

Alıntı yapılan: n-i-d-a - 17 Ağustos , 2010, 17:11:15
benimkide 3 aylık ama tehlike hala devam ediyo ister istemes korkuyo insan
Canım benm maşallh senn bir şikayetin yok ama değilmi korku dışında.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

HASRET!M S@N@

korkmayın arkadaslar olmayanları düşünün içinizi ferah tutun rabbime sıgının ve sükredin tevekkel allah deyin inş hiçbisey olmadan kavusurunuz

n-i-d-a

kanamam oldu ama şimdilik iyi çok fazla bişey yapmıyorum bol bol dinleniyorum bu arada misafirim var çok yoruldum ama napalım mecbur
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

AŞKIMCIM SCS

yağmur bence korkma o melek allaha emanet :amin: :amin: :amin:

Allahım büyük tabi ona emanet kızlar dediğini gibi Allahım sizindde kalbinize göre versin.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

Hı bide biraz rahmimde ara ara hafif ağrılar oluyo doktoruma söyledim kasıklarımda ağrıyo diye şimdilik dikkate almıyorum çok sağlıklı gözüküyosun dedi.:) Normal demekki kanamam hiç olmadı tabi benm şimdilik. Allhım sen cümlemizi ve cümlemizin evlatlarını koru yarabbim.  (Amin)
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: hasretimsana - 17 Ağustos , 2010, 17:16:37
korkmayın arkadaslar olmayanları düşünün içinizi ferah tutun rabbime sıgının ve sükredin tevekkel allah deyin inş hiçbisey olmadan kavusurunuz
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

SABIRTAŞI

RABBİM HEPİNİZ YAVRUSUNU KORUSUN.....ESİRGESİN MEVLAM KÖTÜ ŞEYLERDEN İNŞALLAH.... :flowers: