28 Nisan , 2024, 13:51:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3000 YILINDA neler olacak

Başlatan mavili, 09 Nisan , 2008, 01:54:01

« önceki - sonraki »

mavili

3000 YıLı :) ZüPPEr

Merak edenlere ilk biz açıklıyoruz. 3000 yılında bizi nasıl bir hayat, nasıl bir ortam bekliyor? 3000 yılında neler icad edilecek bu icadlar hayatımızı nasıl etkileyecek? Merak ettiniz değil mi? İşte size çılgın ama düşündüren aynı zamanda güldüren bir foto gülmece..

3000 yılında makyaj yapması çok daha kolay olacak.

3000 yılında eğer bilgisayara küfür yazarsanız bilgisayarınız sizi cezalandıracak.

3000 yılında sporcular o kadar çok para kazanacak ki kendileri için oynamaları için birilerini çalıştıracaklar.

3000 yılında özel makinalar siz hastalandığınızda akan burnunuzu temizleyecekler.
3000 yılında okullar benzinden tasarruf etmek için otobüs şöförlerini sirk çalışanlarıyla değiştirecekler.

3000 yılında doktorlar aynı zamanda sihirbaz olacaklar ve böylece iskeletinize X-Ray siz bakabilecekler.

3000 yılında filmin tamamını değiştirmeden sadece bir aktörü değiştirebileceksiniz.
3000 yılında klozette küçük oynamalar sayesinde evin içinde sörf yapabileceksiniz.
3000 yılında 4 bacaklı pantolonlar sayesinde istediğiniz yerde oturabileceksiniz.

3000 yılında makineler siz uyurken de sizi çalıştıracak ve böylece zaman kazanacaksınız.

3000 yılında deniz aşırı bir yolculuk yapmak istediğinizde oraya arabayla gidebileceksiniz.

3000 yılında bronzlaşmak sadece birkaç saniyenizi alacak.

3000 yılında trafikte mutlaka DUR işaretlerinde durmanız gerekecek.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mavili

;D

mavili

;D

mavili

;D

mavili

resimlerin üzerine tıklayınız :k06:

-Butterfly-

Mavili cok guzelmis bunlar sagol  :k06: ;)

oozge

cok guselmıs wlla bnde cok begendım :ehi:

ARMAĞAN

VALLA SÜPER. KIZLAR SİZE HAYRET EDİYORUM NERDEN BULUYORSUNUZ BUNLARI YAF  :k06: :k06: :icon_thumright:

mavili

begendiginize sevindim teşekkürler

Aytii

3000 yılına kadar gidebilecekmi dünya bakalım  ::)

nilüfer elif

BİZLER O GÜNLERİ GÖRMEYECEĞİMİZE GÖRE HİÇ BİR ÖNEMİ YOK BENCE  :director: :director: :director: :director:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Balböceği

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 28 Nisan , 2011, 11:42:18
BİZLER O GÜNLERİ GÖRMEYECEĞİMİZE GÖRE HİÇ BİR ÖNEMİ YOK BENCE  :director: :director: :director: :director:
;) :k06:

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...