İSTANBUL'DA YAŞAYANLAR BURAYA

Başlatan TAVSANCIK, 11 Ocak , 2007, 16:54:08

« önceki - sonraki »

ARZU_SARP

Goncacım masallah Eylul kızıma.. oglusumun kızından 1-2 ay kucuk olması senı rahatsız etmezse talıbım anacım mınık prensesıne :))))
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

inci bhr

ben de geldiimm.. bağcılardan selam.. arzucuğumla çok yakınız biz.. arzu canım bu arada ben hâlâ çıkmadım doktora. yine geç kalacağım ;)

eda

herkese merhabaaaaa, bende mecidiyeköydeyim.

akcaybs

Elif ben de maltepedeyim canım.Kilerin yukarısında.Gülsuyu köprüsünün aşağısında.E5 le dolmuş yolu arasında yani canım...Sen nereseindesin tam olarak MAltepenin? :hello:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: elif2006 - 12 Ocak , 2007, 11:55:44
ben istanbul maltepede oturuyorum yeniyim bende

SELAM ELİF BENDE CEVİZLİDE OTURUYORUM ÇOK YAKINIZ KOMŞUUUUUU   ;)

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: akcaybs - 16 Ocak , 2007, 12:05:14
Elif ben de maltepedeyim canım.Kilerin yukarısında.Gülsuyu köprüsünün aşağısında.E5 le dolmuş yolu arasında yani canım...Sen nereseindesin tam olarak MAltepenin? :hello:

AH İŞTE BURDA BİR YAKIN KOMŞU DAHA BULDUK  ;)

elif2006

akçaybs ve safakrazi evet birbirimize cok yakınız. ben esenkentte oturuyorum. akcaybs seninle cok yakınız.

Fatma-Ezgi Anna

Selam ben Almanya`da yasiyorum ama daha önce Avcilarda oturuyordum.Ailem hala orda.ve hersene geliyorum cok seviyorum istanbulu ve cok özlüyorum  :( 

Almiş'inAnniş'i

nefret ediyorum istanbuldan dün maltepeden kadıköye 2,5 saatte gittim ben burda bir ömür yaşarsam kesin deliririiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm

akcaybs

Selam kızlar demek Esenkentte oturuyorsun canım yakınmışız gerçekten.Benim eşim orda yukardaki okulda öğretmenlik yaptı dur adını unuttum şimdi haa Besim Kadırganda :love7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esra(azra)

Almiş'inAnniş'i

İLK İSTANBUL BULUŞMASI TEMMUZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :director:

LÜTFEN BU SAYFAYA UĞRAYIN  :director:

jbdun

ben de varım, ben de ama 20temmuzdan önce olursa ;)

Almiş'inAnniş'i

senin gelişine ayarlamaya çalışıcaz zaten jbdun  ;) tabi başka şehirlerden de istanbul ziyaretinde bulunmayı düşünen varsa bu yaz onlar da bildirsinler ki ortak bi tarih belirleyelim  :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

nerde bu istanbulda yaşayanlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr  :cussing:

burası türkiyenin en kalabalık şehri nüfusu 15 milyondan fazla ama bizim forumda bir kişi bilem yok mu yaniiiiiiiiiiiiiii  :director: