27 Nisan , 2024, 21:39:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İSTANBUL'DA YAŞAYANLAR BURAYA

Başlatan TAVSANCIK, 11 Ocak , 2007, 16:54:08

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

Alıntı yapılan: eylülüm - 22 Ekim , 2008, 15:59:14
Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 22 Ekim , 2008, 15:53:33
evet  ben pazar günü olivyumdaydım belkıde benı görmüşsündür ordamıydın sende canım
ewet canım demek doğru bildim bizde oradaydık eşimle yemek yiyiorduk sizde yanınızda bi çift daha vardı galiba fast food katında önümüzden geçtiniz ayy dedim birine benzettim yabancı gelmedi demek senmişsin doğru tahmin etmişim  :k06:

EVET EŞİMİN KUZENİ VARDI O HAMİŞDİ DİKKAT ETTİYSEN BİZDE PİZZA HUT' A GİDİYORDUK KEŞKE DURDURSAYDIN CANIM YA BİR DAHA KISMET OLURMU BAK NE GÜZEL BİR RASTLANTI VALLA BEN RESIMINI GÖRMÜŞ OLSAYDIM MUTLAKA TANIRDIM VE KONUŞURDUM VALLA AMA OLSUN İNŞ BULUŞURUZ BİZ ZATEN SELİN EMEL VE BEN TOPLANCAZ İNŞ EN KISA ZAMAN DA SENDE KATILSANA BİZE NE DERSİN
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

eylülüm

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 22 Ekim , 2008, 17:25:13
Alıntı yapılan: eylülüm - 22 Ekim , 2008, 15:59:14
Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 22 Ekim , 2008, 15:53:33
evet  ben pazar günü olivyumdaydım belkıde benı görmüşsündür ordamıydın sende canım
ewet canım demek doğru bildim bizde oradaydık eşimle yemek yiyiorduk sizde yanınızda bi çift daha vardı galiba fast food katında önümüzden geçtiniz ayy dedim birine benzettim yabancı gelmedi demek senmişsin doğru tahmin etmişim  :k06:

EVET EŞİMİN KUZENİ VARDI O HAMİŞDİ DİKKAT ETTİYSEN BİZDE PİZZA HUT' A GİDİYORDUK KEŞKE DURDURSAYDIN CANIM YA BİR DAHA KISMET OLURMU BAK NE GÜZEL BİR RASTLANTI VALLA BEN RESIMINI GÖRMÜŞ OLSAYDIM MUTLAKA TANIRDIM VE KONUŞURDUM VALLA AMA OLSUN İNŞ BULUŞURUZ BİZ ZATEN SELİN EMEL VE BEN TOPLANCAZ İNŞ EN KISA ZAMAN DA SENDE KATILSANA BİZE NE DERSİN
ewet ewet farkettim hamişdi yanınızdaki bayan.ayy ne bileyim ben sonradan jeton düştü benim omuydu değilmiydi derken sonra aklıma geldi yanii tanıyom diyom bi yerden ama nerden.bizde köfte piyazda oturuyoduk :k06: :hungry: inş buluşma olursa gelirim tabii yakın yerler olursa bebişlere uzaklara gidemiyom pek mesela olivium olabilir  :k06: :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tamam canım benim biz kararlaştıralım da sana da haber verırırz ozaman sana ben özelden msj atayım msn adreımı

ordan daha sık görüşürüz canım olurmu biz historiaya da buluşmayı düşünüyoruz ama bakalım bizim kızlar ayarlasın

larda kendılerını bir kısmetse senınle de buluşalım iyi olur valla ne büyük bir tesadüf ya kısmet işi nasıl tanıdın benı

hayret ettim senınle pek bir sohbetımız olmadı resımden nasıl çıkardın yani ama bende senın resmını görmüş olsam

tanıdırdım herhalde ne bileyim keşke durdurup bir sorsaydın ne güzel olurdu süpriz buluşma

eylülüm

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 23 Ekim , 2008, 12:19:16
tamam canım benim biz kararlaştıralım da sana da haber verırırz ozaman sana ben özelden msj atayım msn adreımı

ordan daha sık görüşürüz canım olurmu biz historiaya da buluşmayı düşünüyoruz ama bakalım bizim kızlar ayarlasın

larda kendılerını bir kısmetse senınle de buluşalım iyi olur valla ne büyük bir tesadüf ya kısmet işi nasıl tanıdın benı

hayret ettim senınle pek bir sohbetımız olmadı resımden nasıl çıkardın yani ama bende senın resmını görmüş olsam

tanıdırdım herhalde ne bileyim keşke durdurup bir sorsaydın ne güzel olurdu süpriz buluşma

WALLA DEDİĞİM GİBİ YAKIN Bİ YERLER OLURSA GELEBİRİM.YOKSA ZOR OLUYO BEBİŞŞLE.WALLA GERÇEKTEN SOHBET YOK AMA GENELDE BÜTÜN SAYFALARDA YAZIN VE RESMİN OLDUĞU İÇİN BEN PEK YAZMASAMDA GİRİP BAKIP ÇIKIYORUM YANİİ.ORDAN GÖZ AŞİNALIĞI VAR AYRICA Bİ GÖRDÜĞÜM İNSANI KOLAY KOLAY UNUTMAM GİTTİĞİM YERİDE ÖLE TABİİ.HATIRLARIM GÖRÜNCE AMA SEN GEÇTİN BİRAZ ŞÖLE YANDAN DİİM GÖRDÜM AĞIR YÜRÜYODUNUZ ZATEN BAKINA BAKINA İLERLEDİN FALAN SONRA DEDİM BEN TANIYOM BU KIZI Bİ YERDEN YABANCI DEĞİL SİMASI 15 DK FALAN SONRA AKLIMA GELDİ YANİİ AMA YOKTUN SENDE ORATALIKta.KISMET İŞTE NERDEN NEREYE YANİİ İNŞ Bİ DAHA KARŞILAŞIR VEYA BULUŞURUZ İYİ OLUR  ;D

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIM BENİM KEŞKE PİZZA HUT'A GELSEYDİN DİYCEM AMA NERDEN BİLCEN BİZ ORDAYDIK NEYSE BAK BİZİM 29 EKİMDE BULUŞMAMIZ VAR BAYRAMPAŞA AKVARYUM ALIŞVERİŞ MERKESİNDE SEN DE GELSENE CANIM NE GÜZEL OLUR BEN ŞİMDİ BİR KONUAÇICAM İSTEYEN GELEBİLİR

dilaram

DİLARAM VE HAKANIM
SİZLER BENIM YAŞAM SEBEBIMSINIZ
VE CANIM EŞİM EN BUYUK YARDIMCIN
ALLAH SIZLERI BENDEN AYIRMASIN

KADRİŞ

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

KADRİŞ

..BahaR●●

KADRİŞ

eylülüm

KADRİŞ

eylülüm

KADRİŞ

miray

bende ist dan ama şişli  :-\ zeytinburnu OLİVİUM  a sık sık gideriz  :D