Ramazan ayında zayıflıyor musunuz, aksine kilo mu alıyorsunuz ?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 13 Ağustos , 2010, 07:20:27

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Ramazan ayında zayıflıyor musunuz, aksine kilo mu alıyorsunuz ? :icon_flower: :icon_flower:

Balböceği

SABIRTAŞI

tubali

bn almıyordum da wermiyordumda...
ama busene weririmblki...
çook yememeye dikkat ediorummm

Lă_Tăhzen!

bende basta neysem sonda da aynı kıloda oluorum ama bu sene tutmuyorum ama gece esimle yiyip aksam onunla yıyorum gn ortası bol sıvı emzirincede zaten gidiyor kılolar insallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben hıç değişmıyorum aynıyım
çunku ramazan oncesınde de gunduz pek bısey yemezdım hep akşam yerdım mıdem alışmış kılom aynı

Balböceği

bir seninin icinde sadece ramazanda kilom alirim ben kisa veya yaza dogru veririm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

nisan rüzgar

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ponçik

ben de veriyorum genellikle, ama bu sene pek umutlu değilim  :laughing7:

aydinays

Genellikle veriyorum ama bu ramazan oğluşumla birlikte kilo alacağız :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

derbeder

kilo aldigimda oldu verdigimde oldu zamandan zamana degisti.

aslinda cok yemeyeceksin bir corba 2 kasik ana yemek tamamdir belki cok azda tatli..

ama ac nefsimizle Ramazanin bereketi bir araya gelince padisah sofrasini aratmiyor iftarlar bazen. cok sukur Rabbim olmayanlarada versin.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

kilo veriyorum  :basardim:
geçen ramazan çok güzel kilo vermiştim
bu ramazanda biraz verdimmi tamam dır  :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben sahura kalmam alismadim günde sadece iftarda yerim ama genede veremem  :dontknow: ama iftarda cok yerim patlayana kadar ondandir  :hungry: bu senede alirim bebegimlen beraber ins  :amin: :amin: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: