27 Nisan , 2024, 21:50:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 16 Temmuz , 2011, 11:31:00
kizlar benimde 6 eltim var, 5i benden büyük 1i kücük eltim.. kayinlarimla aram cok iyi oldugu icin, bana birsey diyemiyorlar eltilerim.. hele esimin yaninda asla diyemezler.. bazen bi plan yapariz esimle hep beraber bir yere gidelim diye, o günü mutlaka eltilerin bazisi hastalanir, bazisi misafiri geliyor olur.. bende önceden kayinlarimla konusuyorum, plan yapamiyorlar mecbur uyuyorlar bize.. eltilerimi planlarima dahil edip onlari pesimden sürüklemek cok hosuma gidiyor  :ehi: :ehi:

ilk senemde cok cektim ama sonra uyanik davranmaya calisiyorum.. kilo bakimindan 2inci siradayim, genelde eltilerim zayif ama ben onlara diyorum bu ne haliniz giydiniz yakismiyor falan diye, kiloma laf bile edemiyorlar..

az diilsin haaa..

ama anladığım kadarıyla böle olmanı onlar sağladı  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Temmuz , 2011, 10:41:29
Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Temmuz , 2011, 19:52:59
hepsi de kilolu.. ama ben en küçük kardeşlerinin hanımıyım ve en genç olanlarıyız .. yaşlarına göre normal görüolar kendilerini  :violent1: onlar zayıflıomuşta yani msj atıolar bana akılları sıra .. Allahım yardım etsin inşallah ..
ben de dirayet göstereceğim .. çok müsait vücudum kilo almaya ..  :BangHead: Allaha şükür vermeyede ..
sadece biraz iradeli olmam ve bol bol hareket etmem gerekiyor .. bebişimi doğurayım 4 ay geçsin .. atcam kendimi onunla parklara bahçelere .. arabaya atlıycam çekicem sahile .. bol bol yürüycem görümcelere eltilere inat  :ehi: :ehi: Allah o günleri gösterir inşallah  :amin: :amin: :amin: en çok eşim için istiyorum bunu .. ne zaman onlara gitsek kilo konusunu acıolar .. eşim de sinir oluyor ve bana zayıfla diyor  :crybaby2: :crybaby2: kavga ediyoruz en sonunda ..
kim neye mal olduğunu bilmeden konuşuyor belkide biliyor bilerek yapıyorlar .. Allah biliyor ve görüyor .. ondan korkmayana bişe diyemem !!

:-ooo :-ooo

kime ne onun kilosundan bunun kilosundan? eminim sen onlardan zayif olsan kilo konusunu acmazlar bile. ama tabii keske esinle araniz bozulmasa bu tarz insanlar yuzunden.

ara bozulması diilde yarım saatlik bi huzursuzluk diyelim .. öyle oluyor .
hamileyim ya bi sabret diorum enson konu kapanıor ..
görüşmeyince rahatız .. ben seni böle de seviom ama hastalık olur kilo kötü bişe diye girişler gelişmeler yapıyor ..
sonuç tabiki zayıflıycam ama bi sabır yaa.. zaten hormonlarımdan psikolojim bozukluk ta tavan yapmış durumda .
karnım çıkmaya başladıkça artık hamile olduğmu unutmuyo  :k06: :k06: karnım çıktı sonunda  :k06: bakınca susuyo  :aferin:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Temmuz , 2011, 16:08:49
eylul ben atlamisim orayi esin sana zayiflami diyor onlarin yuzunden  :icon_scratch:

Bacim sen hamile degilmisin, esin sana niye oyle diyor su eltilerinede laflari ver  :cildir: :cildir:

Allah daha güzel cevaplar verir diye susuyorum ben ..  :dontknow: eşim de boy ölçer getirin desene neden susuyorsun diye bana kızıyor  :toothy10: :toothy10: hepsinden uzunum .. ama öyle dersem onlarla aynı olurum diyorum .
bazen konuşmak gerek ama ablası diye sustum .. başka akrabaya mutlu evlilik böle yapıo dedim . kendisi biraz sorunlardan bahsetmişti  :ehi: :ehi: suratı bozulup kaldı kadının .. iyi de oldu .. eşime dedim .böle böle dedim .
konuşmayı biliom ama karşımdaki kişi önemli . ablana söleyemem .. ama bu kadına sölerim yaşı benimle aynı yada iki yaş küçüktür .. böle dedim dedim .. ohhhhhhh iyi etmişsin dedi  :ehi: :ehi: adama batan kilo diil sanırım laf altında kalmak  :laughing7:
güzel yemeklerle ona da göbek yaptım ohhh  :hieyt: :hieyt:  seni dava edicem bu göbek ne diyor kendi göbeğine  :k06: :k06: dedim şimdi kendinle ugraş  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 14:13:19
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 20:23:45
anaaa eylul bahsettiklerin benim eltim sanki  :ehi: :ehi: :ehi:

canim ben hamile once cok kilo aldim 65'den 82'ye cikmistim 8 ay icinde sanirim oyleydi  :-\

neyse cok kafaya aldilar beni ama ben hamileligimde bile dikkat ettim yediklerime..

cok sukur sadece 8 kilom kaldi 5 kiloda yeter bana .. bende simdi kendileriyle kafa buluyorum  :sunny: 8)

valla tanimasam okurken sizi elti sanardim bukadar uyuyo dedikleriniz  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

insanlar her yerde aynı demekki ..  :ehi: :ehi: :ehi: bazılarının tarzları uyuyor .. Allah bana da nasip etsin balböceği senin gibi zayıflayıp onlara cevabını verebilmeyi  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Temmuz , 2011, 14:26:10
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 13:44:50
ELTİCİĞİM DOĞUMA GELECEK HAZIR VE NAZIR BEKLİYO GELİNCE TANIŞCAZ SİNİR OLURMUYUM SEVERMİYİM BİLMİYORUM AMA O GELECEK DİYE STRES OLDUM.ONUN DIŞINDA 3 TANE DAHA VAR ONLARI DA TANIMIYORUM.HEPSİNİ 1 KERE GÖRDÜM O DA CENAZEDE
::) ::) ::) ::) ::)
Simdiye kadar hicmi gormedin  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

1 kere gördüm cenazede
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Eylul adim eda  :opucuk: insallah canim aldigim kilolar degil kiloyuda gec laf atmalari yokmu  :cildir:

insani cileden cikariyor artik bana biseymi diyorlar sak sakkk laflarini veriyorum

benim canimi cok yaktilar ben safin biriyim  ;D buyukluk tasladilar .. ezmeye calistilar..

onlarin yuzunden evimde hzur kalmazdi bide ustune aldigim kilolari kafaya takinca esimle catisiyorduk..

yengen bana sunu dedi bunu dedi derdim bosver gec onlar oyle derdi oda bisey yapamazdi..

ya ben esimle degilde eltimle evlenmisim sanki kadin oyle hareket ederdi.. su saatte gel su saatte git

bir yeremi gidecen bana sor yada beraber gidelim yemegimin icine koyacagim ete bile karisirdi  :cildir: :cildir: :cildir:

boyle 3 veya 4 ay surdu icime ata ata bi guzelll ......... saydim kadina lafi "O", ondan anladi 2 senedir

yan yana oturuyoruzzz .. daha bi cit diyemedi  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 14:48:25
ELTİCİĞİM DOĞUMA GELECEK HAZIR VE NAZIR BEKLİYO GELİNCE TANIŞCAZ SİNİR OLURMUYUM SEVERMİYİM BİLMİYORUM AMA O GELECEK DİYE STRES OLDUM.ONUN DIŞINDA 3 TANE DAHA VAR ONLARI DA TANIMIYORUM.HEPSİNİ 1 KERE GÖRDÜM O DA CENAZEDE
Simdiye kadar hicmi gormedin  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

1 kere gördüm cenazede
Keske bende hic gormesem  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Temmuz , 2011, 14:51:25
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 14:48:25

1 kere gördüm cenazede
Keske bende hic gormesem  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
elimde olmayarak çok katılıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

serife26

valla ben pek bişe anlamadım  :ehi: nur evlenirken nsl görmedin eltilerini?*????????
tek cenazede gördüm demişsin,yurt dışında fln mı bu eltiler?nasıl oluooooo

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 16 Temmuz , 2011, 18:41:29
valla ben pek bişe anlamadım  :ehi: nur evlenirken nsl görmedin eltilerini?*????????
tek cenazede gördüm demişsin,yurt dışında fln mı bu eltiler?nasıl oluooooo

cesetlerini gördü dermişim  :ehi:

serife26

amanınnnn aytennn:)ama garip değil mi ya tek cenazede gördüm diooooooooo :toothy10: :toothy10:

Balböceği

3. eltimi bugun yerin dibine soktum soktum cikardimmm

aman aman benden uzak olsunnn  :cildir: :cildir: :cildir:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:12:17
3. eltimi bugun yerin dibine soktum soktum cikardimmm

aman aman benden uzak olsunnn  :cildir: :cildir: :cildir:

:k06: :k06: :k06: :k06:  naptın kızzz  :k06: :k06:

Balböceği

Simdi buraYA yazarsamm ooooo
kissadan hisse... 4 aydir beraber calisiyoruz sabahlari bizim is yerinin gele temizligini yapitoruzz
hep gec geliyor restorantin ustunde oruyorrr alt kata inmeye eriniyor ayni parayi aliyoruzz..
ben sabirliyimmm disiplinliyimdir. saat 8'de gelinecekse saat 8'de orda olacaksin 26 27 yasinda kendisi
p.tesi gunu uyuya kaldi bunu yapan senmisim..bugun agzima gelen lafimi saydim
daha seninle tovbe olsun calismam dedim.. essek gibi yatipta aga gibi keyfin gelince asagiya iniyoun dedim..
sen kimsinki enayi yurdunu koyuyorsun dedim... senin essekligin yuzunden hep gec kaliyoruz dedim..
bu bana yetermii eltiler arasii toplanti yaptik sabah kimse onunla calismayi kabul etmedi..
biz simdiye kadar cektik anlasamiyorsaniz yalniz calisin dedi.. tabii bi curcunaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valide bas kosede otuyorr kizim niye boyle yapiyon erken gelmiyon dedi
bana sus diyorlar zaten oncede tembihledi eltimmm valla kavga cikarirsan kovarim dediii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

amma iyi laf saydim.. bana mal dedin essek dedin diyor.. zorlu dedim sen insanmisin dedim
seni yerin dibine sokacamki oyle adam olasin dedim... rezilsin kizim dedim..
sen essek gibi yatipta keyfin gelince gelemessin dedimm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
10 gun kaldi dedim 8.de git isi yap 9'da ben giderim senin o suratini gormek istemiyorum dedimm

guzel laf saymismiyim  :toothy10: :toothy10:

banu_fth

vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu   kapak yapmıssın kııııııııız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

iyi demişsinn  altta kalmaktansa dişini gösterceksib böylelerıne