28 Nisan , 2024, 20:34:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

Balböceği

01 Temmuz , 2011, 20:28:39 #540 Son düzenlenme: 01 Temmuz , 2011, 20:33:13 ßăʟßöƈεğἶ
Bosver iyi yapiyorrr evlenecegi kadin cok kiymetli olur  :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

ayysnn

BNDE ELTİ 1 TANE AMA 10 ELTİYE BEDEL.HERKESİ PARMAĞINDA OYNATIO...ŞEYTANA PABUCU TERS GİYDİRİR ÖLELERİNDEN.
BİRGÜN ARKAMDAN KONUŞTUKLARINI DUYDUM KAYINVALDEYLE HABER GÖNDERDİM SUSSUN DİE.GELDİ BANA KÜSTÜ :-ooo
KAYINVALDE ARANIZ KÖTÜ OLMASIN GİDİN GELİN DERKEN GERİ ADIM ATMAK ZORUNDA KALDIK AMA SAĞI SOLU BELLİ OLMAZ BİDE ÇENE VAR MAŞŞALLAH BOŞ ETMESİ ZOR.HEEE DİOZ GEÇİOZ AMA BAKALIM SSABIR NE ZMAN TAŞAR.
ELTİMİ KİMLE TANIŞTIRDIYSAM ARKASINDAN BANA SABIR DİLEDİLER  :k06:
Ç0OK ŞÜKÜR BAŞKADA ELTİM YOK

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

benımde bır eltım var evlerden ırak olsun  :amin: çok kıskanç asabi ve de delı ne yapacagı bellı degıl..hamıle oldugumu bıldıgı halde arayıpda ne tebrık ettı ne de halimi hatırımı sordu  :caca: zaten kayınvalıdem illallah etmış  :cildir: torunu gostermıyor kadıncagıza sebebı yok  :cussing: kaynımda bır derı bır kemık kalmış  :( oysakı ne kadar yakışıklı bır delıkaydı  :( eşinın guzel gıyınmesını ıstemıyormuş kımseler bakmasın dıye   :violent1: daha neler varda benı çok kıskandıgını kendı agzıyla ıtıraf ettı :-ooo  bende meger ne safmışım onu her zaman arar konusurdum oglu sunnet oldunda dogum yaptıgında hep yanında oldum bana ders oldu  :BangHead: bır daha mı tovbe tovbe :nono:

Balböceği

Aman sibosum seninkide ayri bi dert  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

o ne bicim eltiymisss  :violent1: :violent1: :violent1: soyleyene bak benimkiler daha beter  :ehi:

eltim agziyla kaynanama diyormuski eda'nin annesinden bahsetme bana diye  :violent1:

annemden bahsedince kaynanam catliyor eltim  :sad1:

Aytii

ay kizlar eltilik çok fena :) benim bir arkadasim biriyle çikiyodu sonra kendi kiz arkadasini çiktigi çocugun abisine ayarlardi. o kizlar çok iyiydiler ne olduysa sonrasinda elti moduna girince bunlar zit kapmaya basladilar birbirlerine sonra abisiyle çikan kiz birakti çocugu anlasamadi onunla ayrilinca kiz arkadasiyla yine eskisi gibi oldular  ::) araya eltilik girince böyle oluyo demekki  :ehi:

Balböceği

Nezo

Eltinmi Var Derdin Var Eltim Yok Keyfim Gıcır  :laughing7:

AyNi

bende eltime sinir oluyorum... bana bir zararı yok ama kaynanamı çook kullanıyor... 2 tane çocuğu var, oğluda çook yaramaz... çocukları kaynanama bırakıyor, kendi evinde yan gelip yatıyor... yemek vakti geliyor, kaynanamın yaptığı yemeği yiyorlar, bir tabak bile kaldırmadan çocuklarıda alıp gidiyor  :cussing: :cussing: kaynanamda yazık huzuru bozulmasın diye bişey demiyor... çocukları bütün gün evini kirletiyor kayınvalidemin, bir günde evini ben süpüreyim demiyor..  :cussing: yaşlı kadın o haliyle kendi işini yapıyor bide gelinin pisliğini temizliyor... bide her ihtiyacını kayınvalidemden alır... kendisi markete gitmez, sanki kayınvalidem market  :caca: sinir oluyor kaynanamı resmen kullanıyor...

ben doğum yapmadan bir ay önce kaynanam yanıma geldi... saolsun bütün akrabalar, tanıdıklar bişeyler göndermişler bebeğim için... örgü hediye vs.. eltim ne göndermiş dersiniz?? oğlunun eski kullanılmış kot tulumunu ve kullanılmış çorap ve kazak  :-ooo :-ooo parası olmaya bilir almak zorunda değil, ama dalga geçer gibi oğlunun eskimiş kıyafetini benim kızıma göndermesine sinir oldum... ki eğer kayınbabama dese, benim adımada bişey alın diye, onlar zaten alır... bizde her gittiğimzde ona eşarblar, çantalar götürürüz... bu sefer sadece çocuklarına ufak bişey götürcem, sevinsinler diye, kendine hiç bişey götürmicem  :cildir: :cildir:

Nezo

Demet_dk

HAYATTA İŞİM OLMAZ BÖYLE İNSANLARLA
NE GÖRÜŞÜRÜM NEDE KENDİMİ STRESE SOKARIM

UMRUMDA BİLE OLMAZ VALLA  :laughing7:

Balböceği

Yani bosver gitsin ...

Ayse herkesin basinda bi elti var canim anliyorum seni

ne yapacan allah'a yakin bize uzak olsun oyle insanlar...

Kayinvalidemi evimde tutamiyorum sabah cikiyor aksama kadar digerlerinde geziyor

ariyorum eve gel yemek hazir diye hanim gelmiyor.. ondan sonra arkasindan konusuyrlar

verdikleri bi tabak yemegi..  :cildir: kayinvalideye gitme desem orasi da benim oglumun evi burasida deyip cikiyor kenara...

--elif--

vay anam vay ne eltiler varmış  ::)
benm 2 tane var ikisinide çok severim onlarda beni  :love9:  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

EDA MERAK ETME BASTIRAMAZ GELECEK OLAAN BENİ

BEN HER ZAMAN İYİ ANLAŞMA TARAFTARIYIM OLDUKİ BANA UYMADI KENDİ BİLİR

AMA SIKIYOSA BASTIRSIN :ehi: :ehi:

banu_fth

her gördüklerinde kilo dan konu açıolar .. yok diet yapıolarmışta 4 kg vermişlerde .. tartı çıkarıolar ortaya ..
bi doğurayım .. görücekler onlar  :violent1: :violent1:
bi gün tartı çıkardılar ben de boy ölçer var mı dedim . hepsinden uzunum  :laughing7:  :hieyt:

Allah yardımcım olsun da kilo verebileyim inşallah .  :amin: :amin: