Evlendiğinizde ilk vukuatınız neydi hatırlıyor musunuz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 09 Ağustos , 2010, 03:46:19

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Evlendiğinizde ilk vukuatınız neydi hatırlıyor musunuz? :k06:

SiRiNe

SABIRTAŞI

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

valla ben ilk vukuati kayinpederime azdaha isteme gununde yapiyodum ayagim takildi az daha tum kahveleri adamin ustune dokuyodum  :ehi:  :ehi: baska hatirladigim birsey yok son derece mulaim bi kisiligim vardir  :aferin:  :aferin:  :suclu:  :suclu:  :suclu:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 09 Ağustos , 2010, 04:26:00
sibosum vukuaat neydi canim :ehi:
ya turkcem berbat :sad1: :y25: :tongue3:
turkçen gayet ıyı canım
vukuat olan bıten olaylar demek canım  :opucuk:

****SeRaP-27****

ahhh ahhh ilk vukuat çamaşırla ilgiliydi  :k06: iç çamaşırlarımızın hepsini daha hiç kullanılmadan makinaya attım dedim giymeden bi yıkıyım meğer annem zaten onları yıkayıp yerleştirmiş haberim yoktu bi tanede havlu ilişti gözüme dedim daha kullanmadık nasılsa iç çamaşırlarını bi problem olmaz şu minik havluyuda atayım arasına oda çok hafif sarımsıydı ama o sarımsı havlu bütün beyaz çamaşırları sarartmış hemde kendi sarı renginden fazla oturup ağlamıştım sinirimden  :ehi:  :ehi:  :ehi:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ponçik

kayınvalidem börek yapmak için beni ıspanak almaya gönderdi, pazıları alıp gelmiştim  :toothy10:  :toothy10:
ne bilim ki anacım herşeyi kendi alırdı o zamana kadar hayatımda çiğ ıspanak mı görmüşüm  :ehi:

Balböceği

Simdi hatirladim  :ehi: :ehi: :ehi: evlendikten sonra
kaynanam halilari yikatiyordu kizlarina bende yatak odamdaki
halilari gondermistim yikasinlar diye oda geri gondermisti  :toothy10: :toothy10:
onlar temiz diye ne biliyim bana pasakli gelmisti halilarrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 11 Ağustos , 2010, 18:19:39
halilari gondermistim yikasinlar diye oda geri gondermisti  :toothy10: :toothy10:
onlar temiz diye ne biliyim bana pasakli gelmisti halilarrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızları yorulmasın diye olmasın  ;D

Balböceği

Alıntı yapılan: g10ca - 11 Ağustos , 2010, 18:25:09
Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 11 Ağustos , 2010, 18:19:39

kızları yorulmasın diye olmasın  ;D
zaten kizlarindan baska kimseyi tanimaz kaynana gelinleri sever gozukuyor ama valla
su mubarek gun ceneni tuttun gecindin gecindin yoksa elaleme rezil eder pardon disari belli etmez ama ev ahalisine rezil eder

___kıymık___

bende daha 1 kac haftalık evlıydım beyaz camaşırları doldurdum makınaya bı guzel 80 dereceye ayarladım
bı cıkarttım hepsı gri olmuş :'( :'( :'(
meger içine eşimin siyah  corabınıda karıştırmışım :ehi: :ehi: :ehi:
neysekı camaşırlar beyazdı ön yıkamaya camaşır suyu koyup tekrar calıştırmıştım :basardim: :basardim: :basardim:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: __sema__ - 11 Ağustos , 2010, 19:23:52
bende daha 1 kac haftalık evlıydım beyaz camaşırları doldurdum makınaya bı guzel 80 dereceye ayarladım
meger içine eşimin siyah  corabınıda karıştırmışım :ehi: :ehi: :ehi:
neysekı camaşırlar beyazdı ön yıkamaya camaşır suyu koyup tekrar calıştırmıştım :basardim: :basardim: :basardim:
adim gibi biliyorum basariyla camasirlari yikamissindir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen herseyi hallettiginden  :basardim:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 11 Ağustos , 2010, 19:23:52
meger içine eşimin siyah  corabınıda karıştırmışım :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: