SANIRIM BEBEĞİM BENİ TERK EDİYO

Başlatan hümeyra_t_e, 06 Ağustos , 2010, 22:56:21

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

ARKADAŞLAR bundan 2 gün önce leke gördüm ve ardından kanama doktora gittim dün bu bebek durmaz düşer dedi bekliyorum kanamam devam ediyo bazen fazla bazen çok az...yarın doktora gidicem bakalım ne dicek..böyle olupta bebei düşmeyen tutunan varmı??

hümeyra_t_e

kızlar düştü bebeğim  :crybaby2:hayırlısı tabi napalım

**Gül**

Afracigim oncelikle gecmis olsun. Suan ne desek bos. Ama Sunu dusun rabbim ne verirse hayirlisini versin. Hakkimda hayirlisi deyip ona sigin. Insallah en kisa zamanda tekrar ve saglikli bir sekilde yine verir bebegini sana.  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: **Gül** - 07 Ağustos , 2010, 12:14:37
Afracigim oncelikle gecmis olsun. Suan ne desek bos. Ama Sunu dusun rabbim ne verirse hayirlisini versin. Hakkimda hayirlisi deyip ona sigin. Insallah en kisa zamanda tekrar ve saglikli bir sekilde yine verir bebegini sana.  :amin: :amin: :amin:

amin canım sağol öyle tabi mevla hayırlısını bilir elimizden bişe gelmiyo

ceylin eslem

çok geçmiş olsun.çok yeni bir hamilelikti sanırım.bu dönemde bebek düşüyorsa bebekteki sakatlıktan kaynaklanabilirmiş,vucut hatalı,sakat bebeği kabul etmiyor.inşallah çok fazla bekletmez rabbim 2.sini vermek için.ben senin yerinde olsam hiç ara vermezdim,yada sadece 1 ay ara verirdim.2-3 aylık bebek düşürmediği için rahimde öyle fazla bir deforme oldugunu sanmıyorum.

SiRiNe

COK GECMIS OLSUNN ARKADASIMM
RABBIM INSAALLAH KISA ZAMANDA TEKRAR NASIB ETSIN

can yine cannnn

çok geçmiş olsun cnm rabbim tez zamanda tekrarını nasip eder inş :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

serra_emine

rabbım en kısa zamamnda tekrarını hayırlıını nasıp eder inş.

nermın buyutmüşsun bebegını maşalah toplanmış bayaa
ne kadar oldu şimdı .
nasıl oglun ıyı abılık edıyormu :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

SİMANUR

arkadaşım geçmiş olsun benim de bebegim gitti we çok ağladım zor anlıyorum seni inş en kısa zamanda yeni bebeklerimz olur :love3:

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Balböceği

mrb cnm ayni sekilde benimde kanamam acildi dusuk yapmistim hayirlisi degilmis
gecmis olsun en kisa zamanda hayirli bir evlat nasib eder insallah  :amin:

Shadowqueen

Canım çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin inş. :amin:

hümeyra_t_e

teşekkür ederim kızlar üzülüyo tabi insan ama bi yerde kabul etmek zorundayız...peki düşük yapanlar ne zaman hamile kaldınız ne kadar korunmam lazım benim çok küçüktü 4 buçuk haftalık falandı çok büyük olmadığı için çok fazla korunmam gerekmez heralde...dr iki kere adet görmen yeterli yani 2-3 ay sonra dedi ama ben hemen istiyorum bilmiyorum napcam

ceylin eslem

valla bu konuda ben bekleme taraftarı değilim.8.hafta sonunda kürtaj olmuştum doktorum 3 ay yasakladı.ama başka bir doktor 1 ay bekle dedi.

hümeyra_t_e

bilmiyorum ki ya canım napsam bende korunmak istemiyorum