Emekleme Zamanı

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2010, 17:25:24

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

saol cnmm ecrini yine oturuyorumda
eren popişi oturmak istemiyor bu çocuk çok yaramaz yaaaa neyapcam bilmiyorum
oda ne istediğini bilmiyorr :D

zelis

benim kizda tembeller arasinda  nerdeyse 10 aylik oldu hala emeklemiyor , ama yuvarlaniyor butun gun , butun evi yuvarlanarak gezebiliyor  :laughing7: niye emeklesinki o zaman  .. :laughing7:

totosunu dikiyor havaya ama emeklemiyor , bizm kizda emeklemeden yuruyecek galiba  :dontknow: :dontknow:

ben hic sorun etmiyorum , cunku her cocugun gelisimi farklidir ,

βαlκιz

bahar benimkiler 1 yasında oturdular :ehi: oda dizlerinin üzerine ayaklarını uzatıp oturmadılar
sen devamlı oturt onları yanlarına destek koyup gerçi bende öyle yapıyodum ama oturmuyolardı :-\

merve emeklemeden yürür inşallah
öyle görünüyo zaten
ayaga kalkıp tutunarak gidiyomu peki
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ırmak184

bizimkide emekleyebiliyor ama emeklemeyi pek sevmiyor nedense..koltuklara tutunarak kalkıyor tutunarak yürüyor..bir iki saniye ayakta ellerini bıkakıyorum durabiliyor ama ilk denemede duruyor,tekrar denedigimde ellerini bıraktıgımı anlayınca yerinden kalkmıyor zilli  :toothy10:

SiRiNe

04 Aralık , 2010, 15:38:39 #49 Son düzenlenme: 04 Aralık , 2010, 15:40:33 ikiz AnneSi
Endise etmeyin kizlar, her bebegin gelisimi farkli er gec herseyi ögrenecekler, emeklemeyide yurumeyide konusmayida
:icon_thumright:

Rumeysamda yavas yavas arka arka emeklemeye basladi tembel demeyecegim cunki o zaman ona haksizlik etmis gibi olurum  , onunda gelisimi biraz farkli diyelkim kiz kardesine nazaran , ben Rumeysayim  o Sumeyye ben istedigim zaman emeklerim dercesine bir birey oldugunu ortaya koyuyor resmen birazda inadizzz tabi, :k06: :k06: :k06:

Sumeyye mutfak dolaplariyla ugrasiyor acip icindekileri almaya calisiyor ne var ne yok kaldirmak zorunda kaldim orda  :cildir:

iyiki birisi emekliyor digeri fazla mesafe alamiyor yoksa mahvolmustum

βαlκιz

:k06: bak bak yaramazlar sizii
en alt çekmeceleri boşalt canım yada plastik ıvır zıvır koy onlara zarar vermicek şeyler
benimkiler geldi aklıma ilk emeklemeleri falan  :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: balkızZz - 04 Aralık , 2010, 22:33:57
:k06: bak bak yaramazlar sizii
en alt çekmeceleri boşalt canım yada plastik ıvır zıvır koy onlara zarar vermicek şeyler
benimkiler geldi aklıma ilk emeklemeleri falan  :y25:
Evet teyzeleri, =)

Bosalttim canim ne var ne yok ama bu seferde diger dolaplara yöneliyor.

Onlarida bosaltacagim ama tencereleri nereye koyacagim o sorun  ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

NE ZAMAN EMEKLEMEYE BASLICAK ECRIN ACABA DÖRT GÖZLE BEKLIYORUMMM

мiŁenα.

Bool bol pratik yaptır canım yüz üstü yatır ayaklarından it zamanla keşfedecek. ;D

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: AyŞe_✿ - 20 Aralık , 2010, 12:52:05
Bool bol pratik yaptır canım yüz üstü yatır ayaklarından it zamanla keşfedecek. ;D
hmm okay hemen yapım

βαlκιz

önüne dikkat çekici oyuncaklar falan koy almak için ilerlemeye başlar alışır

selmay

benim kizimda tik yok ,biz emeklemiceni düsünüyoruz cunki hic popoyu kaldiramio,az totosuz

belki ondan ,ama yürümek den cok hoslanio ayaklar birbirine carpio hamen kosuyoo,,galiba

emeklemeden yürücek,hayirlisi,,

ama piti piti emekleseydi ya cok özeniyordummm...

Lă_Tăhzen!

bzimkide daha emeklemiyor ya yuvarlanarak işini hallediyor birde surunerek

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

BENIMDE COK HEVESIM VAR SÖYLE PITI PITI EMEKLESE INSALLAH ...ASLINDA ECRIN COK HAREKETLI KURTLU EMEKLER DIYE BEKLIYORDUK AMA YOOKKK ...

****SeRaP-27****

sezinde 7 aylık bende emekler diyordum çünkü daha karnımdayken ayaklar hiç durmuyordu çıktı o ayaklar 1 sn bile durmuyor ama emekleyemiyor cadım yürüteçte dimdik duruyor bi yere tutununca da dimdik duruyor ama tık yok
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm